آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه

آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه

آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه ، با دیجیتال شدن جهان، باید از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید تا به طور موثر محصول/خدمات خود را تبلیغ کنید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ همچنین به شما کمک می کند تا ROI خود را در زمان واقعی پیگیری کنید، به این معنی که می توانید به سرعت تطبیق دهید و نتیجه بگیرید. این یک اکولایزر عالی است و مشاغل کوچک به اندازه شرکت های بزرگ از آن سود می برند.

مردم راحتی دسترسی به فروشگاه تجارت الکترونیک، خرید یک محصول، پرداخت قیمت، رزرو تاکسی از هر مکان و در هر زمان را دوست دارند. این دلیل رشد دیجیتال مارکتینگ در طول این سال هاست.

با قدرت رسانه‌های اجتماعی، الگوریتم‌های موتور جستجوی گوگل که همیشه تطبیق داده می‌شوند، تبلیغات با هدف کاربر و بسیاری از تکنیک‌های دیگر، می‌توانید دید آنلاین خود را بهبود ببخشید.

البته دیجیتال مارکتینگ جدا از بازاریابی سنتی انجام نمی شود. امروزه بازاریابی سنتی نیز شروع به استفاده از عناصر دیجیتالی کرده است. دفعه بعد که کد QR را در یک آگهی روزنامه مشاهده کردید، می دانید که بازاریابی دیجیتال روز به روز بزرگتر می شود. حتی یک تبلیغ تلویزیونی یا رادیویی بدون ذکر یک وب سایت کامل نمی شود.

برای استفاده از این ارقام، باید یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را استخدام کنید که در زمینه سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا و تقریباً تمام زمینه های بازاریابی دیجیتال تخصص دارد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه
آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه – کالج نوین

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

یک آژانس بازاریابی دیجیتال طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی را در زیر یک سقف به مشاغلی ارائه می دهد که در بازاریابی دیجیتال تخصص ندارند و ابزاری برای داشتن یک تیم کامل بازاریابی دیجیتال داخلی ندارند.

انواع آژانس های دیجیتال مارکتینگ- آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه

1. آژانس دیجیتال مارکتینگ/بازاریابی ورودی با خدمات کامل

آژانس‌های بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل، مجموعه گسترده‌ای از خدمات بازاریابی را ارائه می‌دهند و به تیم‌های بازاریابی و فروش شما این امکان را می‌دهند تا بر سایر زمینه‌های کسب و کار شما تمرکز کنند. این آژانس‌ها کمک بزرگی به کسب‌وکارهای کوچک و استارت‌آپ‌هایی خواهند بود که متخصصان بازاریابی و فروش داخلی ندارند.

این مقاله را مطالعه کنید  انعطاف پذیری استراتژی دیجیتال مارکتینگ

همچنین، یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل، کلیه فعالیت های بازاریابی دیجیتال را انجام می دهد، حتی مشاغل بزرگ با این آژانس ها شریک می شوند.

2. شرکت SEO

آژانس هایی که در بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) تخصص دارند به وب سایت ها و محتوای وب سایت مشتری خود کمک می کنند تا در نتایج جستجو رتبه بالایی داشته باشند. آنها متخصصانی را در تیم خود خواهند داشت تا از تحقیقات کلمات کلیدی، ممیزی وب سایت، ممیزی بک لینک، محتوای وب سایت و وبلاگ، ارزیابی کیفیت ابرداده وب سایت شما، ساخت لینک و غیره مراقبت کنند.

علاوه بر این، یک شرکت حرفه ای سئو در استفاده بهینه از انواع تجزیه و تحلیل داده ها و ابزارهای توسعه وب سایت مانند Google Analytics، Google Search Console، SEM Rush، SEO Moz متخصص خواهد بود. از آنجایی که موتورهای جستجو مانند گوگل همیشه الگوریتم های خود را به روز می کنند، این شرکت های سئو به روز خواهند ماند.

3. آژانس تبلیغات دیجیتال (PPC).

آژانس های تبلیغاتی دیجیتال در ایجاد تبلیغات جلب توجه و همچنین تبلیغات غنی از کلمات کلیدی در پلتفرم های دیجیتال مختلف متخصص خواهند بود.

4. آژانس رسانه های اجتماعی

آژانس های رسانه های اجتماعی به شما در ارسال به روز رسانی های مکرر، تبلیغات در مورد کسب و کار و بهینه سازی حساب های رسانه های اجتماعی خود کمک می کنند. همچنین، آژانس‌ها خدمات مربوط به پاسخگویی و واکنش به تعاملات مشتری در پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی، گسترش تأثیرگذار برای تبلیغات متقابل، و بازاریابی وابسته را ارائه خواهند داد.

5. مشاور بازاریابی دیجیتال

مشاور دیجیتال مارکتینگ حرفه ای است که ممکن است به یک آژانس بازاریابی دیجیتال وابسته باشد یا نباشد. مشاوران دیجیتال مارکتینگ دانش گسترده ای از بازاریابی دیجیتال دارند و می توانند به کسب و کارها در ارائه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال کمک کنند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه
آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه – کالج نوین

دپارتمان ها در آژانس دیجیتال چیست؟- آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه

در اینجا چگونه به نظر می رسد.

1. مدیران حساب / تیم خدمات مشتری

تیم مدیریت حساب/خدمات مشتری یکی از بخش های مهم آژانس دیجیتال است زیرا ارتباط مستقیم با شما را انجام می دهد. آنها خواسته‌های شما را می‌پرسند، آن نیازها را با سایر تیم‌ها هماهنگ می‌کنند، در مورد فرآیند با شما ارتباط برقرار می‌کنند و راه‌حل‌ها را به شما تحویل می‌دهند.

2. تیم محتوا

تیم محتوا مسئول نوشتن پست های وبلاگ، محتوای وب سایت، پرورش ایمیل ها و پیام ها، پست های رسانه های اجتماعی، تبلیغات دیجیتال و موارد دیگر است. همانطور که آنها صدای برند شما را از طریق مفهوم داستان سرایی جادویی خود منتقل می کنند، نقشی حیاتی در رشد کسب و کار شما دارند.

این مقاله را مطالعه کنید  ابزارهای برتر اتوماسیون بازاریابی ایمیلی ، 4 نوع

3. تیم SEO

تیم سئو به بهبود دید وب سایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو کمک می کند. آنها به بهبود و دریافت دید ارگانیک و معدنی کمک می کنند.

4. تیم طراحی

تیم طراحی از تجسم عناصر مختلف از پست های وبلاگ گرفته تا پست های رسانه های اجتماعی، تبلیغات و سایر مواردی که برای مخاطبان شما جذاب به نظر می رسد، مراقبت می کند.

5. تیم توسعه

تیم توسعه مسئول ساخت وب سایت شماست. آنها پلتفرم CMS، زبان برنامه نویسی و سایر موارد را بر اساس نیاز شما انتخاب می کنند. همچنین، آنها برای پیاده سازی آخرین فناوری ها در وب سایت، رسانه های اجتماعی و غیره به روز می شوند.

6. تیم رسانه های اجتماعی

این تیم مسئول بالا بردن صدای برند شما در شبکه های اجتماعی مختلف است. آنها از ایجاد تبلیغات رسانه های اجتماعی جذاب، طراحی نمایه رسانه های اجتماعی شما و سایر فعالیت ها مراقبت می کنند.

7. QA یا تیم تجزیه و تحلیل کیفیت

این تیم بسیار مهمی است که بررسی می کند که آیا تمام نیازهای شما برآورده شده است یا خیر. فقط پس از برآورده شدن نیازهای شما، وب سایت، کمپین رسانه های اجتماعی یا هر چیز دیگری فعال می شود.

مهمتر از همه، بدون کمک یک تیم، تیم دیگر نمی تواند مقاومت کند زیرا همه تیم ها با یکدیگر در ارتباط هستند. برای برآوردن نیازهای شما به بهترین شکل، آنها باید به تیم های دیگر نیز وابسته بودند.

چرا باید با آژانس دیجیتال مارکتینگ شریک شوید؟

دیجیتال مارکتینگ برخلاف بازاریابی سنتی یک فعالیت مستمر است. رساندن وب سایت شما به بالای نتایج موتورهای جستجو تنها نیمی از نبرد است. نگه داشتن آن در آنجا کار مستمر است.

آژانس‌های بازاریابی دیجیتال از استراتژی‌هایی مانند SEO، بازاریابی موتور جستجو (SEM)، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی (SMM)، بازاریابی محتوا و بازاریابی تلفن همراه استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که وب‌سایت کسب‌وکار شما و برندهای شما همیشه برای مشتری دیجیتال قابل مشاهده است.

در واقع، مردم بیشتر از اینکه بخواهند شماره تلفن شما را بدانند، می خواهند وب سایت شما را بدانند. اساساً آنها می خواهند حتی قبل از برقراری اولین تماس در مورد شما بدانند.

اکنون که فعالیت‌های مربوط به بازاریابی دیجیتال را می‌شناسید، می‌توانید متوجه شوید که چرا حوزه بازاریابی توسط یک فرد نمی‌تواند مدیریت شود. وقتی نوبت به بازاریابی سنتی می‌رسد، بیشتر کسب‌وکارها از واگذاری وظایف به یک آژانس تبلیغاتی خوشحال می‌شوند، اما زمانی که نوبت به استخدام آژانس برای مدیریت عملیات بازاریابی دیجیتال می‌شود، یک قدم به عقب برمی‌دارند.

بازاریابی دیجیتال مانند نوشتن برخی از پست های وبلاگ، ایجاد صفحات فیس بوک یا موارد دیگر یک تکه کیک نیست. همچنین، این یک فعالیت یک بار نیست، بلکه نیاز به تلاش مداوم دارد.

صرف تمام وقت خود در بازاریابی باعث می شود که دیگر حوزه های کسب و کار خود را از دست بدهید. بهترین راه حل برای همه این مسائل، استخدام یک تیم بازاریابی دیجیتال داخلی است. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در هند می تواند خدمات جامعی را ارائه دهد که به بهترین وجه متناسب با بودجه شما باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ
آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه
آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه – کالج نوین

مزایای استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ- آژانس دیجیتال مارکتینگ برای افزایش سرمایه

بازاریابی دیجیتال سنگ بنای کسب و کار شما را در دنیای مجازی ایجاد می کند. مدیریت محتوا، ارسال در رسانه های اجتماعی، تبلیغات در پلتفرم های مختلف آنلاین و اجرای سایر تکنیک های بازاریابی دیجیتال بدون راهنمایی یک متخصص بازاریابی دیجیتال دلهره آور خواهد بود.

هنگامی که با یک آژانس همکاری می کنید، تیم مراقب ایجاد یک چهره مجازی منحصر به فرد برای کسب و کار شما در کانال های آنلاین خواهد بود. بنابراین، همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ به نیاز روز تبدیل شده است.

علاوه بر این، با کمک گرفتن از متخصصان، این امتیاز را خواهید داشت که مزایای زیادی را تجربه کنید.

بر اساس نظر مشتریان بازاریابی دیجیتال موجود ما، چند مزیت را فهرست کرده ایم که می توانید با سرمایه گذاری در یک آژانس بازاریابی دیجیتال از آنها استفاده کنید.

1. می توانید بر اجرای عملیات اصلی کسب و کار خود تمرکز کنید
2. کاهش در هزینه کلی استخدام، بسته حقوق و دستمزد، قیمت راه اندازی دفتر، و سایر هزینه ها
3. دسترسی به اجرای آخرین فن آوری ها، ابزارهای بازاریابی و شیوه ها
4. تکنیک‌های بازاریابی نتیجه‌بخش را بر اساس رفتارها، ترجیحات و علایق کاربران هدف خود اعمال کنید.
5. راه حل های بیشتری را با خلاقیت زیاد و دیدگاه های جدید هدایت کنید
6. ضرب الاجل های بازاریابی دیجیتال خود را در زمان یا قبل از آن رعایت کنید

قبل از شراکت با آژانس دیجیتال مارکتینگ، این 10 سوال را بپرسید

طبق ضرب المثل، فقط کودکی که گریه می کند شیر می گیرد، فقط وقتی سؤالات بیشتری بپرسید از همه شک های خود روشن می شوید.

در اینجا، ما برخی از سوالاتی را که باید قبل از استخدام از آژانس بپرسید، فهرست کرده ایم.

1. آیا یک فرد تماس یا مدیر پروژه تعیین شده خواهید داشت؟
2. هر چند وقت یکبار از وضعیت کمپین بازاریابی دیجیتال خود مطلع خواهید شد؟
3. آیا صاحبان کسب و کار صنعت را می شناسند؟
4. مشتریان آنها چه کسانی هستند؟
5. چه نوع خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهند؟
6. آیا مدرکی دال بر موفقیت آنها با شرکت هایی مانند شما وجود دارد؟
7. آیا شرکت دارای تیمی از متخصصان واجد شرایط است؟
8. آیا آژانس حضور آنلاین قابل توجهی دارد؟
9. آیا هیچ گواهینامه ای در سایت آنها وجود دارد؟
10. بررسی های Yelp یا Google آنها چه می گویند؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هفت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟