توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ

توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ

توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ ، در مواقع بحران، این طبیعت انسان است که مکث و ارزیابی کند.

با وجود عدم قطعیت فراوان، صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان به طور یکسان یک طرز فکر مشترک دارند: هر کجا که ممکن است در پول خود صرفه جویی کنید.

برای مصرف کننده، این به معنای عدم خرید کالاها و خدماتی است که اقلام غیر ضروری یا لوکس محسوب می شوند.

این به نوبه خود، صاحبان مشاغل را به این باور می رساند که کاهش هزینه ها – یا صرفه جویی – باید با بودجه بازاریابی شروع شود – زیرا چرا در حالی که تمایل کمتری به خرید دارند، برای بازاریابی و به دست آوردن مشتریان جدید پول خرج کنید؟

این منطق می‌تواند در کوتاه‌مدت برای برخی از کسب‌ و کارها و صاحبان آن‌ها منطقی باشد، اگرچه شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد خلاف آن ممکن است در بلندمدت مؤثرتر باشد.

فقط این را در نظر داشته باشید: حتی اگر تصمیم به کاهش یا حذف دلار برای بازاریابی داشته باشید، هنوز راه‌های انگشت شماری وجود دارد که می‌توانید به طور مؤثر کسب و کار خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنید تا به مشتریان فعلی دسترسی پیدا کنید و فرصت‌های جدیدی را در زمان‌های سخت به دست آورید.

در اینجا چند مورد از این گزینه ها وجود دارد که هر کدام می توانند با بودجه محدود موفقیت بلندمدتی را ایجاد کنند.

توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ
توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

دیجیتال مارکتینگ چیست؟- توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ شامل تمام فعالیت‌های بازاریابی می‌شود که از طریق بستری به نام اینترنت صورت می‌پذیرد. مشاغل از کانال‌های دیجیتال مانند موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و سایر وب‌سایت‌ها برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی خود استفاده می‌کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه دیجیتال مارکتینگ انجام دهیم؟

یک دیجیتال مارکتر ممکن است بگوید که دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی درونگرا مفاهیم یکسانی دارند، اما در اصل تفاوت‌های جزئی در این دو وجود دارد.

توسعه یک برنامه بازاریابی دیجیتال در زمان بحران

جستجوی محلی- توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ

از 3.5 میلیارد جستجویی که هر روز در گوگل انجام می شود، 46 درصد از آنها به دنبال یک سرویس محلی هستند.

درموردش یک لحظه فکر کن…

این تعداد زیادی فرصت در انتظار کسب و کار شماست.

جستجوی محلی تا حد زیادی یکی از کوچکترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای تبلیغ کسب و کار خود به صورت آنلاین انجام دهید و به طور بالقوه سودمندترین است.

اگر هنوز در پلتفرم‌های محلی محبوبی مانند Google My Business یا Bing Places – که هر دو رایگان هستند – ادعای ثبت نکرده‌اید، اکنون این کار را انجام دهید.

بله، ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که تقاضا برای محصول یا خدمات محلی شما کمتر از حد معمول باشد، اما خودتان را از هیچ فرصت موجود فریب ندهید.

این فرصت‌ها می‌تواند از سوی افرادی درست در حیاط خلوت شما باشد.

توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ
توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

محتوای قابل اعتماد- توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ

بر اساس یک نظرسنجی انجام شده در سال 2019، بیش از 81 درصد از مصرف کنندگان اعتراف کردند که عامل اصلی تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید یک محصول یا خدمات از یک برند خاص، میزان اعتماد به آن برند است.

هیچ چیز مانند محتوای سایت شما اعتماد به برند شما را القا نمی کند. این اطلاعات در عین حال ارائه ارزشی است که زندگی مشتریان بالقوه شما را بهبود می بخشد.

ارائه محتوای آموزشی به مخاطبان باعث ایجاد اعتماد می شود، اما ارزشی را که می خواهید به مخاطبان خود ارائه دهید را نیز در بر می گیرد و حسن نیت طولانی مدت را تقویت می کند. محتوای اطلاعاتی با نحوه جستجوی اکثر مردم در وب مطابقت دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ در کانون توجه

شما در زمینه خود متخصص هستید و محتوای سایت شما باید این موضوع را تایید کند.

به عنوان مثال، فرض کنید شما یک لوله کش هستید. شما می توانید یک راهنمای جامع در مورد اینکه چگونه اقدامات پیشگیرانه ساده DIY می تواند قبض آب را کاهش دهد منتشر کنید.

به جای اینکه به کسی بگویید چرا باید لوله کش او باشید، ارزش واقعی را برای او فراهم می کنید – ارزشی که دفعه بعد که فرد نیاز به تعمیر یک مشکل لوله کشی دارد که نیاز به کمک حرفه ای دارد، نتیجه خواهد داد.

ایجاد محتوای جدید جذاب‌ترین یا مناسب‌ترین راه برای تبلیغ کسب‌وکار شما نیست، اما زمانی که به درستی انجام شود، پیوندی بین برند شما و مخاطبان شما ایجاد می‌کند، که اساس آن بر سطح اعتمادی بنا شده است که می‌تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد. زمان.

بهینه سازی موتور جستجو

مفهوم سئو می تواند دلهره آور باشد، اما همیشه باید جایی برای آن در برنامه بازاریابی کلی شما وجود داشته باشد.

در واقع، از آنجایی که سئو یک بازی طولانی مدت نهایی است، کاری که اکنون انجام می دهید – زمانی که زمان کمی اضافی دارید – می تواند نتیجه خوبی داشته باشد.

اما حواستان به زمانی باشد که اکنون برای انجام برخی تعمیرات کلی در سایت خود دارید. بهینه سازی آن صفحه به صفحه، مکمل دو عنصر دیگر سئو خواهد بود و در نهایت زمانی که اثرات هر نوع بحران فروکش کرد، در موقعیت خوبی قرار خواهید گرفت.

با وجود این واقعیت که آنها می توانند گاهی اوقات توصیه های قدیمی ارائه دهند، افزونه های کاربر پسند، مانند Yoast، می توانند به نگهداری سایت کمک کنند.

حداقل، آنها منابعی را در اختیار شما قرار می دهند تا هر صفحه از سایت خود را بهینه کنید و برخی از جنبه های فنی سئو را که برای رتبه بندی خوب در گوگل و سایر موتورهای جستجو حیاتی هستند، بررسی کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  داستان سرایی در دیجیتال مارکتینگ

دکمه‌ها کردن همه چیز در سایت شما از طریق بهینه‌سازی، بخش مهمی از هر استراتژی سئوی صحیح است و می‌تواند به فرصت‌های جدیدی در سه، شش، ۱۲ ماه آینده منجر شود.

توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ
توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

کمپین های تبلیغاتی پرداخت شده

ما می دانیم، کلمه “پرداخت” به نظر نامناسب است.

مخصوصاً وقتی در نظر داشته باشید که سایر تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال در این لیست نیاز به هزینه کمی دارند.

با این حال، تبلیغات پولی در پلتفرم هایی مانند Google Ads و Bing Ads، بر اساس یک سیستم حراج مانند قیمت گذاری می شوند که بر اساس رقابت پیش بینی شده است.

این سوال پیش می‌آید: اگر رقبای شما به دلیل ترس از خرج کردن پول در مواقع بحران از این حراج کنار می‌روند، آیا شما هم نباید همین کار را انجام دهید؟ پاسخ ساده و بسیار سرراست، خیر است.

تبلیغات برای کسب و کار شما در بالای نتایج جستجوی گوگل (یا بینگ) نمایش داده می‌شود، و کلیک‌هایی را از مشتریان بالقوه دریافت می‌کنید که می‌تواند به شدت کاهش یابد، که بودجه کلی بازاریابی شما را حتی بیشتر از قبل افزایش می‌دهد.

این کلیک‌ها می‌توانند منجر به سرنخ‌هایی شوند که در نهایت برای پرداخت هزینه‌های عملیاتی مهم، مانند حقوق کارمندان، خدمات آب و برق و غیره، درآمد ایجاد می‌کنند.

نتیجه

زمان‌های کشمکش‌های اجتماعی و اقتصادی می‌تواند برای همه ما سخت باشد، اما شاید سخت‌ترین زمان‌ها برای کسب‌وکارهای کوچک‌تر باشد که متکی به بازگشت دو دلار به ازای هر دلار خرج شده هستند.

خبر خوب این است که وب فرصت های فراوانی را برای هر کسب و کاری، در هر شرایط اقتصادی فراهم می کند.

شما فقط باید بدانید که برای به حداکثر رساندن فرصت ها و بازگشت سرمایه خود، تلاش های خود را کجا متمرکز کنید – که هر دوی اینها را می توان با هزینه ای شگفت آور کم انجام داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 9 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟