دارایی دیجیتال مارکتینگ

دارایی دیجیتال مارکتینگ

دارایی دیجیتال مارکتینگ ، این امکان وجود دارد که وب سایت شما در هر ساعتی از روز در هر نقطه از جهان قابل دسترسی باشد. یک وب‌سایت تجسم دسترسی و همچنین دیده شدن در دنیایی است که در آن ما شاهد دور شدن مداوم از خرده‌فروشان به تجارت الکترونیک هستیم، از این رو اهمیت روزافزون دیجیتال مارکتینگ می‌شود.

این انحراف به‌ویژه زمانی صادق است که در مورد دستگاه‌های تلفن همراه صحبت کنیم، زیرا تلفن‌های هوشمند و موارد مشابه به سرعت جایگزین‌های مناسبی برای رایانه‌ها به‌عنوان روش مطلوب خرید ارائه می‌کنند. یک وب سایت خوب که در موبایل و دسکتاپ به همان اندازه دوستانه باشد، علاوه بر سایتی که برای موبایل بهینه شده است، علاوه بر سایر موتورهای جستجوی مشابه، در گوگل نیز رتبه بالاتری خواهد داشت.

تعداد ایمیل‌هایی که در تلفن همراه باز می‌شوند در حال حاضر از تعداد ایمیل‌هایی که روی دسک‌تاپ باز می‌شوند بیشتر است. این بدان معناست که اگر کمپین‌های ایمیلی را انجام می‌دهید (و قطعاً باید این کار را به عنوان بخشی از کمپین‌های بازاریابی دیجیتال خود انجام دهید) اگر پیام‌های شما برای تلفن همراه بهینه شده باشند، برای افرادی که به ایمیل شما در تلفن همراه نگاه می‌کنند و سپس تصمیم می‌گیرند، تجربه یکپارچه خواهد بود. برای حرکت به وب سایت خود

دارایی دیجیتال مارکتینگ
دارایی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

ارزش دیجیتال مارکتینگ وب سایت شما- دارایی دیجیتال مارکتینگ

در صحنه فعلی حساب‌های رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات دیجیتال، پست‌های وبلاگ و همچنین اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت شما به عنوان ارزشمندترین دارایی بازاریابی دیجیتال شما باقی می‌ماند. این بخاطر این است که:

. در میان محتوای دیجیتال مارکتینگ جمعی شما و همچنین این واقعیت که در یک مکان متمایز قرار دارد
. هیچ چیزی وجود ندارد که به طور منطقی از نظر دسترسی، تأثیرگذاری و اعتبار با آن مطابقت داشته باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  کنسول جستجو در دیجیتال مارکتینگ

به روشی که تقریباً شبیه هیچ جنبه دیگری از بازاریابی، سنتی یا دیجیتالی نیست، کنترل کاملی بر سایت خود دارید. شما در گروگان پلتفرم های دیگر – مانند فیس بوک یا توییتر – نیستید که به سادگی میزبان محتوای شما هستند.

این مسئولیت سنگینی بر عهده صاحب وب سایت است. با این حال، از نظر اینکه چگونه می توانید تجربه کاربر از شرکت و نام تجاری خود را ایجاد کنید، مزایای زیادی نیز دارد. شما همچنین این قدرت را دارید که در نحوه نمایش محتوایی که تولید می کنید تغییراتی ایجاد کنید. سایت شما بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می کردید. به این ترتیب، نقش مهم تری در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما نسبت به آنچه که در ابتدا به چشم می خورد ایفا می کند.

مزایای دیجیتال مارکتینگ وب سایت شما- دارایی دیجیتال مارکتینگ

یکپارچگی، دیده شدن، دسترسی و همچنین سرنخ ها چند مورد از مزایایی است که داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما به شما می دهد. اگر وب سایت ندارید، شرکت شما کنترل محدودی بر حضور آنلاین خود دارد. به این ترتیب، لازم است برای ارائه صحیح اطلاعات محدود، به اشخاص ثالث اعتماد کنید.

اگرچه طراحی وب و همچنین بازاریابی دیجیتال ممکن است دو حوزه بسیار متفاوت به نظر برسند، اما به طور جدایی ناپذیری به هم مرتبط هستند. همانطور که قبلاً گفتیم، سایت شما یکی از حیاتی ترین، اگر نگوییم حیاتی ترین دارایی های بازاریابی دیجیتالی است که دارید. هیچ چیز واضح تر به مشتریان شما ارتباط برقرار نمی کند:

. تو کی هستی،
. کاری که انجام می دهید و همچنین
. به کسی که خدمت میکنی

این مقاله را مطالعه کنید  کمپین دیجیتال مارکتینگ موفق

وب سایت شما فروشنده شماست- دارایی دیجیتال مارکتینگ
یک وب سایت فروشنده شماره یک شماست. وب سایت یک برند در فرآیند فروش آنلاین و آفلاین مرکزی است. یک وب سایت باید بیش از یک بروشور تجلیل شده باشد. آنها باید کارهای زیر را انجام دهند:

. انتقال شخصیت برند،
. ارائه اطلاعات برای هر مرحله از فرآیند فروش، و
. به طور معناداری در بازاریابی دیجیتال و همچنین فروش ادغام شوید.

وب سایت ها به عنوان ابزارهایی عمل می کنند که بر تمام بخش های بازاریابی دیجیتال تا قیف فروش تأثیر می گذارد. در ابتدای قیف، وب سایت ها وظیفه جذب مشتریان بالقوه و معرفی برند شما به خریداران احتمالی جدید را انجام می دهند. همانطور که خریداران در قیف پیشرفت می کنند، وب سایت ها می توانند فروش خود را با موارد زیر تقویت کنند:

. ارائه عوامل اعتماد،
. انجام اقدامات لازم برای خریداران،
. رفع شبهه و
. تقویت ارزش پیشنهادی برند شما و همچنین پیشنهاد برند شما.

یک وب سایت آسان برای استفاده، سریع و همچنین کارآمد دیگر فقط خوب نیست. این یک چیز ضروری است. مشتریان شما انتظار آن را دارند. هر روز که وب‌سایت شما به روز نمی‌شود به این معنی است که پول بیشتری نصیب رقبای شما می‌شود که آن را درست انجام می‌دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 14 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟