تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ

تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ

تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ ، افزایش استفاده از موبایل و دستگاه های پوشیدنی منجر به تحول در بازاریابی می شود. یکی از چالش‌هایی که برندها با آن روبرو هستند این است که چگونه به طور مؤثر با مخاطبان از طریق همه این دستگاه‌ها در زمان واقعی ارتباط برقرار کنند و کمپین‌های بازاریابی مرتبط و نتیجه‌گرا ایجاد کنند. فن‌آوری‌ها و تکنیک‌های جدید دیجیتال مارکتینگ را به شکلی عظیم تحت تأثیر قرار می‌دهند. کسب و کارها برای اینکه بخواهند پیشگام تاکتیک های بازاریابی جدید باشند، باید با ملاحظه عمل کنند.

احتمالاً ایده بدی است که تمام منابع خود را صرف یک فناوری جدید معرفی کنید. کسب‌وکارها باید استراتژی بازاریابی خود را با نیازهای مصرف‌کنندگان مدرن با ادغام فناوری‌های جدید برای ارتباطات شخصی‌تر و پربارتر تطبیق دهند. این مهم است که بفهمیم چگونه می‌توانی احتمالات جدید را در آغوش بگیری و تطبیق دهیم. بیایید به تأثیر برخی از روندها و فناوری های بازاریابی دیجیتال زیر نگاهی بیندازیم که در سال های آینده به شکوفایی خود ادامه خواهند داد:

تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ
تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چگونه فناوری جدید بر کمپین های بازاریابی دیجیتال تأثیر می گذارد

بازاریابی موبایلی

بسیاری از شرکت‌های آینده‌نگر به نیاز به اتخاذ طراحی‌های وب واکنش‌گرای موبایل توجه کرده‌اند. با این حال، فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. یک تحقیق نشان می دهد که نرخ تبدیل خرده فروشی، در مقایسه با دسکتاپ، در گوشی های هوشمند پایین است. به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید روی بهینه سازی تبدیل در موبایل تمرکز کنید. همانطور که گوگل به شدت بر ایجاد تجربیات پاسخگوی تلفن همراه تاکید دارد، موبایل تاثیر زیادی بر بازاریابی جستجو دارد. درک نیازهای کاربران موبایل و ایجاد طرح های وب بر این اساس مهم است.

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی دیجیتال مارکتینگ بی عیب و نقص

اتوماسیون بازاریابی

استفاده از راه حل های اتوماسیون برای بازاریابان کاملا ضروری شده است. فناوری اتوماسیون بازاریابی، کسب و کارها را قادر می سازد تا وظایف مختلف را ساده، خودکار و اندازه گیری کنند. این نه تنها کارایی عملیاتی را بهبود می بخشد، بلکه بینش های ارزشمندی را برای کمک به توسعه کمپین های بازاریابی دیجیتال بهتر ایجاد می کند. ساده‌سازی فعالیت‌های مختلف مانند تقسیم‌بندی، تولید سرنخ، بازاریابی محتوا، حفظ مشتری و اندازه‌گیری ROI می‌تواند نتایج باورنکردنی برای کسب‌وکار شما ایجاد کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چه فناوری یا نرم افزار اتوماسیونی می تواند به بهترین شکل تلاش های بازاریابی شما را تسهیل کند.

تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ
تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

انتظارات سرگرمی بی وقفه و ارتباط فوری اجتناب ناپذیر شده است. دسترسی و گزینه‌های متنوع برای جذب مخاطب، دلایلی است که شرکت‌ها علاقه زیادی به رسانه‌های اجتماعی پیدا می‌کنند. رشد مداوم در استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد. کانال های اجتماعی مانند اینستاگرام، اسنپ چت و پینترست از نظر قابلیت استفاده و رشد در حال رونق هستند. با این حال، به دنبال تلاش کانال‌های اجتماعی برای کسب درآمد، کسب‌وکارها برای تأثیرگذاری باید هزینه‌ای بپردازند.

محتوای شخصی شده

محتوا جزء جدایی ناپذیر هر کمپین بازاریابی است. همانطور که بازاریابی آنلاین تکامل می یابد، ماهیت محتوا نیز تغییر می کند. شخصی سازی یکی از مهم ترین عوامل در تولید محتوایی است که به هم متصل و تبدیل می شود. یک مطالعه نشان می دهد که 94٪ از بازاریابان شخصی سازی تجربه وب را برای موفقیت فعلی و آینده بسیار مهم می دانند. خواه توسعه وب‌سایت، جستجوی پولی، بازاریابی ایمیلی یا رسانه‌های اجتماعی باشد، مهم است که شخصی‌سازی را به یک عنصر مهم در هر کمپین تبدیل کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید  7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ موفق
تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ
تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازاریابی ویدیویی

به گفته سیسکو، ویدئو همچنان بر ترافیک اینترنت با افزایش چهار برابری بین سال‌های 2015 تا 2020 ادامه خواهد داد. کسب‌وکارهایی که بر ایجاد کمپین‌های بازاریابی ویدئویی موثر تمرکز می‌کنند احتمالاً در آینده به موفقیت بیشتری دست خواهند یافت. افزودن ویدیوهای به یاد ماندنی به وب‌سایت، صفحات فرود، نمایه‌های اجتماعی و سایر پلتفرم‌ها به شما کمک می‌کند تا ترافیک و تبدیل‌های زیادی داشته باشید.

نمی توان انکار کرد که فناوری همچنان روش بازاریابی آنلاین کسب و کار را تغییر خواهد داد. تاکتیک های بازاریابی به سرعت در حال تکامل به شرکت ها کمک می کند تا به طور موثرتری با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید روی ادغام راه حل های بازاریابی نوآورانه در کمپین های خود تمرکز کنید تا بتوانید به رشد پایدار و بازگشت سرمایه بالاتر برسید.

Reachfirst یک شرکت بازاریابی دیجیتال 360 در کانادا است که در آن به برندها و مشاغل کمک می‌کنیم تا استراتژی‌های بازاریابی آنلاین بسیار سودآور را توسعه و پیاده‌سازی کنند. از برندسازی و توسعه وب گرفته تا سئو و مدیریت سرنخ، کارشناسان ما در ایجاد راه حل های بازاریابی دیجیتال منحصر به فرد، مرتبط و متمرکز بر بازگشت سرمایه برای مشتریان خود در ادمونتون و سراسر کانادا تخصص دارند. برای تعیین وقت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟