طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ

طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ

طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ در فیلیپین، رک و پوست کنده، یکی از خلاقانه ترین صنایعی است که این کشور دارد. بسیاری از متخصصان و خلاقان جوان وجود دارند که با کمک به دستاوردهای بسیاری در چشم انداز بازاریابی دیجیتال نامی برای خود دست و پا کرده اند. تقریباً در هر دسته از بازاریابی دیجیتال، فیلیپینی هایی هستند که سرآمد هستند و فقط نشان می دهند که چشم انداز بازاریابی دیجیتال فیلیپینی چقدر با استعداد است. همانطور که گفته شد، دو گروه اصلی بازاریابی دیجیتال وجود دارد: آنلاین و آفلاین. بازاریابی دیجیتال آفلاین از رسانه هایی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و تلفنی تشکیل شده است. در حالی که بازاریابی دیجیتال آنلاین می تواند گسترده تر باشد زیرا از چیزهایی که در اینترنت یافت می شود استفاده می کند. یک شرکت بازاریابی دیجیتال در فیلیپین معمولاً به تخصص برای اعمال انواع مختلف بازاریابی دیجیتال مجهز است. برخی از آنها در یک یا دو مورد خاص تخصص دارند، اما هرچه دانش در مورد بازاریابی دیجیتال متنوع تر باشد، بهتر می توانند برای مشتریان خود ارائه دهند. با این اوصاف، در اینجا تعدادی از رایج ترین طبقه بندی های بازاریابی دیجیتال در فیلیپین آورده شده است!

طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ
طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

رایج ترین طبقه بندی بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

این نوع بازاریابی دیجیتال از پلتفرم‌ها و وب‌سایت‌های رسانه‌های اجتماعی برای تأیید یک محصول یا خدمات استفاده می‌کند. همه انواع به اشتراک گذاری اطلاعات و تعامل با شرکا، دنبال کنندگان، طرفداران و حتی رقبا در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند و در نظر گرفته می شوند. همه اینها با هدف تبلیغ محصولات شما انجام می شود. اساساً بازاریابی رسانه های اجتماعی یا SMM، استفاده هدفمند از رسانه های اجتماعی برای افزایش آگاهی از برند یا شهرت محصول است. هر چند SMM به آن آسانی که به نظر می رسد نیست. این نیاز به تسلط در پلتفرم رسانه اجتماعی خاصی دارد که از آن استفاده می کنید. به یاد داشته باشید که هر شبکه اجتماعی ویژگی ها، بهترین شیوه ها و مخاطبان خود را دارد. زمانی که سعی می کنید خودتان پیام کوتاهی را انجام دهید، این را در نظر داشته باشید!

این مقاله را مطالعه کنید  یادگیری دوره های دیجیتال مارکتینگ

بهینه سازی موتور جستجو

سئو فرآیند افزایش قابلیت جستجوی شما از طریق نتایج موتورهای جستجوی ارگانیک (به معنای بدون پرداخت) است. SERP ها یا صفحات نتایج موتورهای جستجو برای کاربران پس از جستجوی مجموعه ای از کلمات کلیدی با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل ظاهر می شوند. این نوع دیجیتال مارکتینگ فاکتورهای زیادی دارد. نه تنها باید محتوای انسانی و آموزنده ایجاد کنید، بلکه باید یک وب سایت را بر اساس معیارهایی که گوگل دارد بهینه کنید. توجه داشته باشید که گوگل به طور مرتب الگوریتم های خود را برای سئو تغییر می دهد. در پایان، پیروی از معیارهای گوگل تنها بخشی از سئو است. در نهایت به ایجاد بهترین وب سایت ممکن که با بهترین محتوای موجود تکمیل می شود خلاصه می شود.

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک و بازاریابی موتورهای جستجو

SEM فرآیند افزایش ترافیک وب سایت از طریق خرید تبلیغات در موتورهای جستجو است. تا کنون، گوگل ادوردز محبوب ترین پلتفرم جستجوی پولی است که توسط بازاریابان جستجو استفاده می شود. به غیر از آن، تعدادی گزینه تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک در انواع شبکه های رسانه اجتماعی وجود دارد. SEM و PPC گاهی مترادف یکدیگر هستند، زمینه ای را که بهینه سازی موتورهای جستجو نادیده می گیرد – ترافیک پرداخت شده از موتورهای جستجو را در بر می گیرد. موتورهای جستجو به شما این امکان را می دهند که مبلغی از پیش تعیین شده را به آنها بپردازید تا تبلیغاتی را در مکان های مختلف در SERP تولید شده از کلمات یا عبارات خاص نمایش دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ برای برندهای مد و لباس
طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ
طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازاریابی محتوا- طبقه بندی های مختلف دیجیتال مارکتینگ

یکی دیگر از رویکردهای بازاریابی استراتژیک شامل هنر استفاده از داستان سرایی آمیخته با خلاصه های آموزنده برای افزایش آگاهی از برند است. بازاریابی محتوا بر ایجاد روابط با مشتریان بالقوه و تبدیل شدن به یک شریک بلندمدت به جای یک تبلیغ‌کننده ساده متمرکز است. سایر افراد بازاریابی محتوا را صرفاً ساختن کپی‌های خلاقانه می‌کنند تا خریداران بالقوه را برای حمایت از یک محصول یا خدمات ترغیب کنند. اما بازاریابی محتوا فراتر از این است. اگرچه هدف آن این است که مخاطبان هدف شما را وادار به انجام یک اقدام سودآور کند، اما این کار را از طریق تثبیت خود به عنوان یک نام تجاری قابل اعتماد انجام می دهد. به خاطر داشته باشید که بازاریابی محتوا به شدت به نحوه توزیع محتوا متکی است. بیشتر اوقات، از آن در همکاری با انواع دیگر بازاریابی دیجیتال استفاده می شود و آنها مکمل یکدیگر هستند و به طور تصاعدی کیفیت تلاش های بازاریابی دیجیتال را بهبود می بخشند.

اینفلوئنسر مارکتینگ

یکی از انواع جدیدتر بازاریابی دیجیتال، اینفلوئنسر مارکتینگ است که از افرادی استفاده می کند که طرفداران زیادی دارند. این افراد شهرت خود را افزایش می دهند و گاهی اوقات به نقطه ای می رسند که توسط بازار هدف خود به عنوان متخصص در نظر گرفته می شوند. این نوع بازاریابی در سراسر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، اسنپ چت، توییتر و گاهی اوقات فیس‌بوک رایج است. شرکت‌هایی که اینفلوئنسرها را استخدام می‌کنند، از فالوورهای زیاد و شهرت خود برای تبلیغ محصولات و/یا خدمات سرمایه‌گذاری می‌کنند. یک استراتژی محبوب در رابطه با اینفلوئنسر مارکتینگ به عنوان “تصرف” شناخته می شود که در آن اینفلوئنسرهای استخدام شده حضور شرکت در رسانه های اجتماعی را برای یک دوره زمانی کنترل می کنند – که باعث یک شیرین کاری ناگهانی – اغلب اوقات موفقیت آمیز روابط عمومی می شود که باعث افزایش دنبال کنندگان شرکت در رسانه های اجتماعی آنها می شود. کانال ها

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ

غذای آماده کلیدی

انواع مختلف بازاریابی دیجیتال در فیلیپین جایگاه خاص خود را دارد. گاهی اوقات یک طبقه بندی موثرتر از دیگری است و گاهی اوقات همکاری بین دو یا سه بار برای نتیجه بهتر پیش بینی می شود!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟