ارتباط دیجیتال مارکتینگ بیش از هر زمان

ارتباط دیجیتال مارکتینگ بیش از هر زمان

ارتباط دیجیتال مارکتینگ بیش از هر زمان ، هنگام برنامه ریزی استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود، لازم است که درازمدت فکر کنید. حتی اگر در حال حاضر به سرمایه گذاری بودجه خود در دیجیتال مارکتینگ فکر نمی کنید، باید اطمینان حاصل کنید که برای درازمدت به خوبی آماده شده اید. با برنامه ریزی خود شروع کنید و آماده شوید تا استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را بر اساس آن مقیاس بندی کنید.

کلید یک استراتژی بازاریابی دیجیتال ثمربخش، ترکیب کانال های مختلف بازاریابی دیجیتال – به طور همزمان – برای تبلیغ کسب و کار شما برای کاربران در اینترنت است. راه ها و گزینه های زیادی برای انجام این کار با ترکیب کانال های پولی و رایگان وجود دارد.

یک آمار ترسناک- ارتباط دیجیتال مارکتینگ بیش از هر زمان

آیا می‌دانستید که تقریباً 50 درصد از سازمان‌ها استراتژی بازاریابی دیجیتالی مشخصی ندارند؟ ظاهراً، بسیاری از سازمان‌ها هنوز مزایای جدی گرفتن بازاریابی دیجیتال برای تدوین یک برنامه را نمی‌بینند. بلکه از عناصر خاصی در اینجا و آنجا استفاده می کنند که نتایج زیادی به همراه ندارد.

اگر شما یکی از آن شرکت‌هایی هستید که از بازاریابی محتوا، بازاریابی PPC – و همچنین رسانه‌های اجتماعی – برای برندسازی و تولید سرنخ استفاده می‌کنید، پس شما نیز از مزایای کاملی که بازاریابی دیجیتال ارائه می‌کند بهره نمی‌برید.

علاوه بر این، حتی ممکن است تعجب کنید که چرا بازاریابی دیجیتال مهم است و چقدر برای موفقیت آینده کسب و کار شما حیاتی است.

ارتباط دیجیتال مارکتینگ بیش از هر زمان
ارتباط دیجیتال مارکتینگ بیش از هر زمان – کالج نوین

تأثیر COVID-19 بر بازاریابی دیجیتال

بیش از 230 برند مورد بررسی قرار گرفتند تا ببینیم چگونه توانسته‌اند با COVID-19 کنار بیایند. برخی از مهم ترین پیشنهادات عبارتند از:

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

65 درصد از برندها کاهش درآمد را گزارش کردند
25 درصد از برندها قصد دارند فعالیت های بازاریابی دیجیتال خود را افزایش دهند
34 درصد از برندها تلاش‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی خود را از اینستاگرام به توییتر تغییر داده‌اند (که احتمالاً به دلیل تمرکز اصلی توییتر بر اخبار است)

در ماه مه 2020، گوگل تحقیقاتی را منتشر کرد که پنج روند کلیدی را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد چگونه رفتار، علایق و همچنین اقدامات مصرف‌کننده به دلیل همه‌گیری تغییر کرده است. روندهای اصلی خلاصه شده در گزارش شامل موارد زیر است:

1. افزایش مصرف محتوا در چندین دستگاه مختلف
2. افزایش جستجو برای اطلاعات حیاتی
3. افزایش ایجاد «روابط مجازی»
4. رشد علاقه به روال‌های «اول اینترنت» (مثلاً تغییر فعالیت‌های منظم که باید از خانه انجام شود)
5. تمرکز بیشتر بر خودمراقبتی جسمی و روانی

هر شرکتی به شیوه‌ای متفاوت تحت تأثیر همه‌گیری COVID-19 قرار گرفته است، بسته به خدمات کسب‌وکار، مخاطبان هدف علاوه بر تعدادی از عوامل دیگر. با این حال، آگاهی از روش‌هایی که رفتار مصرف‌کننده در آن تغییر کرده است، برای تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال برای سال‌های آینده بسیار مهم است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هشت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟