دوره دیجیتال مارکتینگ

دوره دیجیتال مارکتینگ

دوره دیجیتال مارکتینگ ، موانع ورود به دنیای تجارت روز به روز کمتر و کمتر می شود. در جایی که قبلاً اگر می‌خواستید یک فروشگاه خرده‌فروشی باز کنید، باید بودجه هنگفتی برای خرج کردن در انبار و فضای خرده‌فروشی در یک مرکز خرید می‌داشتید، اکنون می‌توانید یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی کنید و فقط باید کسری از آن را خرج کنید. هزینه.

و فکر نکنید که مردم آنلاین خرید نمی کنند. در واقع، بسیاری از مردم این نوع خرید را ترجیح می دهند، همانطور که در آمار مشاهده می کنیم. در سال 2019، درآمد حاصل از خرید آنلاین به 3.3 میلیارد دلار رسید. (به صورت رند، این حدود 48 میلیارد روپیه است.)

این بدان معناست که شما باید محصولات خود را در جایی بازاریابی کنید که مشتریان شما انتخاب می کنند و تقریباً 21 درصد از جمعیت آفریقای جنوبی از اینترنت استفاده می کنند، پاسخ این است که مشتریان شما زمان زیادی را به صورت آنلاین سپری خواهند کرد.

دوره دیجیتال مارکتینگ
دوره دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا باید دوره دیجیتال مارکتینگ را بگذرانید؟

بازاریابی یک بازی آنلاین متفاوت با توپ است

در حالی که اصول بازاریابی سنتی، به عنوان مثال، 4Ps و سایر تئوری های این چنینی هنوز در دنیای دیجیتال مارکتینگ صادق است، نحوه اجرای آنها کاملاً متفاوت است.

به عنوان مثال، یکی از Ps (ترفیع) در آمیخته بازاریابی را در نظر بگیرید. قبل از شروع بازار آنلاین، تنها تعداد محدودی مکان وجود داشت که می‌توانید نام تجاری و پیام خود را تبلیغ کنید. با این حال، به صورت آنلاین ابزارهای بسیار دیگری در اختیار شما قرار دارد که می توانید از آنها برای تشویق محصول خود استفاده کنید. اینها برای مثال عبارتند از:

این مقاله را مطالعه کنید  در دوره دیجیتال مارکتینگ

. رسانه های اجتماعی،
. تبلیغات در شبکه های اجتماعی،
. بهینه سازی موتورهای جستجو،
. Google PPC Adverts و همچنین
. روابط عمومی دیجیتال.

بنابراین، برای تبلیغ کافی کسب و کار خود، باید بدانید که چگونه از این پلتفرم های مختلف استفاده کنید تا پیام مناسبی را که مردم را به سمت خود جذب می کند، منتشر کنید.

دیجیتال مارکتینگ به شما پول خوبی می دهد

در بازاریابی سنتی، شما باید مقداری پول نقد جدی بپردازید تا کمپین های بازاریابی شما تاثیرگذار باشند. این امر باعث شد کمپین های واقعاً تماشایی فقط در اختیار شرکت های برجسته تری قرار گیرد که سرمایه ای برای پرداخت بودجه های بازاریابی کلان داشتند.

با این حال، اکنون حتی شرکت های کوچکتر نیز می توانند با کسری از هزینه، سر و صدای زیادی در صحنه دیجیتال ایجاد کنند – به همان شیوه ای که شرکت های بزرگ می توانند. این به لطف فناوری و موارد مشابه است که ارائه یک محصول برتر را بسیار مقرون به صرفه تر کرده است.

به ضبط ویدیو فکر کنید. دوربین های تلفن همراه این روزها به قدری پیشرفته شده اند که می توان بدون نیاز به تجهیزات گران قیمت فیلمبرداری، فیلمبرداری بسیار حرفه ای را انجام داد.

بازاریابی دیجیتال موثرتر است

در روزهای خوب قدیم، اگر پول داشتید، می‌توانستید هزاران نفر را روی یک نشریه براق دو صفحه‌ای در یک مجله گران‌قیمت خرج کنید.

چیزی که نمی دانستید این بود که آیا پولی که برای این اسپرد خرج می کنید به فروش برای کسب و کار شما تبدیل شده است یا خیر. این بدان معناست که بازاریابی به یک موقعیت کاملاً بی‌سابقه تبدیل شد و بازاریابان نمی‌توانستند بازده سرمایه‌گذاری را برای پولی که خرج کرده‌اند، کمیت کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  9 مزیت برتر دوره دیجیتال مارکتینگ

از آنجایی که بازاریابی دیجیتال مشتریان (اعم از بالقوه و فعلی) را به وب سایت شما هدایت می کند – و شما می توانید ببینید از کجا آمده اند – شما آماده هستید که ببینید افراد علاقه مند به شرکت شما به کدام کانال ها علاقه مند هستند. با داشتن این اطلاعات، می توانید بدانید که بودجه خود را کجا باید اختصاص دهید.

همانطور که می بینید، اگر صاحب یک کسب و کار هستید – چه بزرگ و چه کوچک – یا اگر بخشی از بخش بازاریابی یک شرکت هستید و هنوز در بازاریابی دیجیتال آنقدر باهوش نیستید، باید سریع به آنجا برسید. دیجیتال فقط یک مد نیست. اینجا برای ماندن است، بنابراین باید سوار شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟