5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان ، دیجیتال مارکتینگ به بخش مهمی از بازاریابی و همچنین استراتژی تجاری هر کسب و کاری تبدیل شده است، به ویژه در چشم انداز کسب و کار پویای ما که در آن بیشتر آفریقای جنوبی به دستگاه های تلفن همراه دسترسی دارند، هزینه دسترسی به اینترنت در حال کاهش است و تلویزیون موبایل در حال افزایش است. در این مقاله، با آغاز سال 2019، در آغاز سال 2019، مزایای دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان آفریقای جنوبی را مورد بحث قرار خواهیم داد، سالی که پر از نویدهای فراوان است.

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان
5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان – کالج نوین

چرا در کسب و کار خود به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

دنیا روز به روز دیجیتالی‌تر می‌شود، زیرا بیشتر فناوری‌های دیجیتال همچنان خود را با روش‌های سنتی ثابت می‌کنند. در زیر 5 مزیت بازاریابی دیجیتال برای کارآفرینان در آفریقای جنوبی آورده شده است.

1. برای دستیابی به مشتریان بیشتر
وقتی از پلتفرم‌های دیجیتال برای بازاریابی محصولات خود استفاده می‌کنید، مطمئن هستید که باید به افراد بیشتری دسترسی داشته باشید تا مشتریان کمتری را به دست آورید. آفریقای جنوبی در پایان دسامبر سال 2017 بیش از 30 میلیون کاربر فعال اینترنتی داشت که با ترکیب بازاریابی دیجیتال مناسب می‌توان به آنها دسترسی بسیار کمی داشت. با آمیخته بازاریابی دیجیتال مناسب، می توانید به راحتی آگاهی از محصولات و خدمات خود را افزایش دهید، سرنخ ها را به فروش و فروش در مشتریان وفادار تبدیل کنید.

2. همگام با رقابت
آفلاین بودن به اندازه نامرئی بودن این روزها خوب است، زیرا اکثر خریدهای مشتریان با یک جستجوی آنلاین سریع شروع می شود، گوگل اکنون بیش از 40000 جستجو در ثانیه در سراسر جهان دریافت می کند که به 3.5 میلیارد جستجو در روز تبدیل می شود – تصور کنید همه را از دست بدهید. آن عمل اگر رقابت آنلاین شما به خوبی تثبیت شده باشد و شما اینطور نباشید، این بدتر می شود. کسب و کارهای بیشتر و بیشتری در آفریقای جنوبی شروع به درک این موضوع کرده اند که برای رشد هر چه بیشتر کسب و کار خود به بازاریابی دیجیتال نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که با روندها همگام هستید و تا حد امکان به طور مؤثر با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  راه های تقویت روابط با مشتری ، 4 روش

3. سهمی از گفتگو در مورد کسب و کار و صنعت خود داشته باشید
چه بخواهید چه نخواهید، مشتریان شما در مورد محصولات یا خدماتی که شما، رقابت یا صنعت ارائه می دهید صحبت خواهند کرد. و بسیاری از این گفتگوها مثبت نخواهند بود، و داشتن یک وب سایت مدرن و جذاب که به وضوح بیان می کند که شما چه کسی هستید و چه چیزی را مطرح می کنید، برای کسب و کار شما مهم است.

به این ترتیب می توانید مکالمه پیرامون کسب و کار خود را به صورت آنلاین هدایت کنید و همچنین بر فرآیندهای فکری مشتری تأثیر مثبت بگذارید. یک وب سایت حرفه ای همچنین اعتبار کسب و کار شما را به ارمغان می آورد، اعتماد ایجاد می کند و می تواند به شما کمک کند سرنخ ها را به فروش و فروش را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان
5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان – کالج نوین

4. کاهش هزینه های بازاریابی- 5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای کارآفرینان
بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه تر است. بسته به استراتژی ای که استفاده می کنید، هزینه ها ممکن است متفاوت باشد، اما در مقایسه با سایر استراتژی های تبلیغاتی رایج مانند چاپ، تلویزیون و فضای باز کمتر است. جنبه بزرگتری که در این مورد باید در نظر گرفته شود نتایج است. این کاملا غیرقابل انکار است که اکثر مردم آفریقای جنوبی از اینترنت (بیش از 53٪ از همه آفریقای جنوبی) به ویژه رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. بنابراین، اگر یک صفحه فیس بوک برای شرکت خود دارید، به احتمال زیاد مشتریان بالقوه بیشتری نسبت به شخصی که پول زیادی برای تبلیغات محصولات خود در تلویزیون پرداخت کرده است، به دست خواهید آورد.

این مقاله را مطالعه کنید  بهترین دفاع دیجیتال مارکتینگ

5. امکان بازخورد فوری را فراهم می کند
آخرین اما نه کم‌اهمیت، بازاریابی دیجیتال به دلیل پاسخ‌های بی‌درنگ به پرسش‌های مشتری و تعامل بالای مشتری، به خوبی شناخته شده است، زیرا مشتریان همچنین می‌توانند به شما بازخورد فوری مثبت یا منفی بدهند. با فناوری‌های دیجیتال مارکتینگ مانند رسانه‌های اجتماعی، می‌توانید گفتگو را به یک تلاش دو طرفه تبدیل کنید. اگر مشتری از محصول یا خدمات شما ناراضی باشد، مجبور نخواهد بود راه طولانی را طی کند و به شما اطلاع دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که در حین پاسخ دادن، آداب معاشرت را رعایت کنید، و بله، مشکلی را حل کنید که می تواند از مشتریان دیگری که مکالمه را دنبال می کنند امتیاز بیشتری دریافت کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟