دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان

دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان

دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان ، دنیای دیجیتال بیش از یک دهه است که یک منطقه شلوغ بوده است، اما در چند ماه گذشته جمعیت چند برابر شده است. هر فرد و هر موجودی، هر چقدر هم که کوچک باشد، می تواند در این دنیای دیجیتال رقابت کند و از آن به نفع خود استفاده کند. مهم نیست کسب و کار شما چیست، مهم درک آن است. آموزشگاه های زبان تفاوتی ندارند. آگاهی از چشم انداز، مأموریت، اهداف ماهانه و روزانه مدرسه مشخص می کند که آیا می تواند دانش آموزان بالقوه را به دوره ها جذب کند یا خیر. هرچه اهداف روشن تر و استراتژی ها بهتر تعریف شوند، مدارس بیشتر مورد توجه قرار خواهند گرفت. با وجود صدها مدرسه ژاپنی زبان در ژاپن و بیش از 200 مدرسه فقط در توکیو، مدرسه شما برای برجسته شدن چه کاری انجام می دهد؟

دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان
دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان – کالج نوین

دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان

اولویت های خود را درک کنید
اول از همه، قبل از سرمایه گذاری در فعالیت های بازاریابی دیجیتال، باید اهداف بازاریابی خود را درک کرده و اولویت بندی کنید. ثانیاً، بین افزایش اندازه مخاطبان و ایجاد سرنخ تفاوت قائل شوید. برای افزایش اندازه مخاطبان خود، ممکن است ابزارهای مورد علاقه عمومی را انتخاب کنید. پست های رسانه های اجتماعی جالب که به طور مرتب در سایت های رسانه های اجتماعی شما ظاهر می شوند ممکن است به افزایش تعداد بینندگان کمک کند. اگر برنامه ای ندارید، تبدیل آن بازدیدکنندگان به دانش آموزان بالقوه می تواند دشوار باشد. برای انجام این کار می توانید از خدمات متخصصان استفاده کنید.

اگر قبلاً مشتریان خود را تعریف کرده اید و هدف شما جذب دانشجویان بالقوه به وب سایت شما است، پست های رسانه های اجتماعی باید با ذهنیت کاملاً متفاوتی طراحی شوند. شما یک گروه را در ذهن دارید، ویژگی های خاص آن گروه را می دانید، سپس می توانید کمپین خود را برنامه ریزی کنید. تیم، کارکنان یا متخصصان بازاریابی، باید خلاق، مبتکر و با فناوری باشند. آنها باید درک خوبی از کسب و کار شما داشته باشند و به موقع چگونگی پیش رفتن کمپین را تجزیه و تحلیل کنند. بر اساس بازخورد و داده ها، آنها باید برای ایجاد تغییرات مناسب در پیام یا رسانه آماده باشند.

این مقاله را مطالعه کنید  ماموریت شرکتی برای دیجیتال مارکتینگ

دانش آموزان بالقوه خود را شناسایی و هدف قرار دهید- دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان
شناسایی و درک دانش آموزان بالقوه شما حیاتی است. لید کسی است که واقعاً علاقه مند به ثبت نام در یکی از دوره های زبانی است که موسسه شما ارائه می دهد، خواه یک دوره گروهی، کلاس های فردی یا یک بسته آموزشی ترکیبی پیچیده تر باشد.

موقعیت جغرافیایی مدرسه، دوره ها، ساختار شهریه و فرصت های شغلی بالقوه و همچنین جمعیت دانش آموزان فعلی خود را در نظر داشته باشید تا ایده خوبی از بازار هدف خود داشته باشید. گام بعدی این است که بر زندگی دانش آموزان بالقوه خود، علایق/ناراحتی های آنها، اشتیاق و برنامه های شغلی آنها تمرکز کنید. این در توسعه محتوای نوآورانه، جالب و جذاب (پست های وبلاگ، ویدیوها، ارائه ها، کلیپ های کوتاه و آزمون ها) که علایق آنها را هدف قرار می دهد مفید است. محتوا ممکن است در سایت های رسانه های اجتماعی شما از جمله اینستاگرام، فیس بوک، لینکدین، یوتیوب و تیک تاک پست شود. بازدیدکنندگان را می توان از سایت های رسانه های اجتماعی به وب سایت شما هدایت کرد. جای تعجب نیست که بازاریابان ارزش استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی را برای بهبود ترافیک، تولید سرنخ و افزایش وفاداری مشتری می دانند (Statista).

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال ایجاد کنید
شما باید بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را یکی از اولویت های اصلی خود قرار دهید. استخدام کارشناسان سئو یا برون سپاری آن به شخصی به افزایش ترافیک وب سایت شما کمک می کند. این یک موضوع فنی است که ارزش سرمایه گذاری روی آن را دارد و پتانسیل بالایی برای آوردن دانشجویان بالقوه به موسسه شما دارد. جدا از این، می توانید از بازاریابی ایمیلی، تبلیغات PPC و بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  آمادگی برای بحران رسانه های اجتماعی ، 10 گام برای آماده شدن

پس از تصمیم گیری در مورد استراتژی بازاریابی، توصیه می شود آن را آزمایش کنید. بسته به نتایج، استراتژی ممکن است در مقیاس بزرگتر اجرا شود. عاقلانه است که از تجزیه و تحلیل داده ها برای نظارت بر داده ها استفاده کنید و ببینید کدام وسیله ارتباطی مؤثرتر است. آنچه ممکن است برای کسب و کار شما مفید باشد به اهداف سازمان، بودجه موجود، مخاطبان و حوزه تخصص شما بستگی دارد.

دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان
دیجیتال مارکتینگ برای مدارس زبان – کالج نوین

چگونه ایده های خود را تبلیغ کنیم؟
1. ایجاد و انتشار پیام هایی با اطلاعات ارزشمند: این را در نظر داشته باشید که دوره هایی که ارائه می دهید دقیقاً آن چیزی نیست که باید به دانش آموزان آینده پیشنهاد دهید، زیرا همه آموزشگاه های زبان دیگر نیز همین کار را خواهند کرد. پیام شما باید بر روی راه حل هایی که ارائه می دهید متمرکز شود. به عنوان مثال، تاکید بر اینکه یادگیری زبان ژاپنی ممکن است باعث افزایش اشتغال شود، بیش از تشویق دانش آموزان به تحصیل و مهمانی در ژاپن طنین انداز می شود.
2. دانشجویان بالقوه را در ارتباط نگه دارید: داشتن یک وب سایت ضروری است، با این حال، یافتن وب سایت بسیار مهم است. سئو به برجسته کردن وب سایت شما در جستجوهای آنلاین کمک می کند. گاهی اوقات این کافی نیست زیرا هنوز باید آنها را متصل نگه دارید. این را می توان با واداشتن آنها به اشتراک در وب سایت، ایمیل یا حساب رسانه های اجتماعی شما انجام داد. به این ترتیب می‌توانید تعامل را با به‌روزرسانی‌ها، مقالات، ویدیوها یا تبلیغات بیشتر ادامه دهید.
3. کار با افراد همفکر: بسیاری از مؤسسات زبان در کشورهای مختلف از طریق شرکای خود به فروش می رسانند که شامل مدارس دیگر، سازمان های دولتی یا سایر مشاغل مرتبط می شود. یافتن زمینه مشترک با سازمان های مختلف می تواند پایگاه های دانشجویی بالقوه جدیدی ایجاد کند.
4. دانش آموزان فعلی خود را دارایی های خود کنید: ایجاد محتوایی که شامل دانش آموزان فعلی و گذشته مدرسه شما باشد، مدرسه شما را قابل ارتباط و واقعی جلوه می دهد. ارتباط با آنها باعث می شود مدرسه شما با ارتباطات آنها کشف شود و غیره.

این مقاله را مطالعه کنید  4 نشانه نهایی که استراتژی دیجیتال مارکتینگ

مهم است که افراد متعهد و حرفه ای را برای پاسخ به سوالات در تمام سایت های رسانه های اجتماعی و تلفن خود آماده نگه دارید. جذب سرنخ فقط اولین قدم است. هدف نهایی ثبت نام فرد در یکی از دوره ها است. اگر فردی که به سؤالات دانشجوی احتمالی پاسخ می دهد نتواند آنها را برآورده کند، تمام تلاش های شما بی نتیجه خواهد بود. تجزیه و تحلیل حرفه ای و فنی این جنبه نیز مهم است. ایجاد یک تیم بازاریابی مستلزم زمان و تلاش زیادی است. برای برداشتن بار با ما تماس بگیرید – ما می دانیم داریم چه کار می کنیم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + شانزده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟