اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان ، نه، این سرلوحه یک روتین استندآپ کمدی به سبک سینفلد نیست. این سوالی است که در ذهن بسیاری از رهبران تجاری و غیرانتفاعی امروزی وجود دارد که به سمت دیجیتال پیش می روند و اکنون خود را تا حدودی در حیرت نتایج می بینند.

برداشت‌ها، بازدیدها، مکالمات، کلیک‌ها، دنبال‌ها – آنها تعجب می‌کنند (گاهی بی‌صدا، گاهی با صدای بلند) معنی این چیزها چیست؟ مشتری ممکن است به طور گذرا به ایمیل، پست اجتماعی یا بخشی از محتوا اشاره کند، اما فروش را تعطیل نمی کند. پس ارزش کجاست؟

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان
اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان – کالج نوین

شش مزیت اساسی دیجیتال مارکتینگ

ارزش این همه تلاش دیجیتال مارکتینگ چیست؟ آنها چه کاری می توانند برای سازمان شما انجام دهند؟ چرا آنها را می خواهید/نیاز دارید؟ در اینجا شش دلیل کلیدی وجود دارد…

1. برندسازی

در چشم انداز امروزی، برندها در دنیای دیجیتال ساخته می شوند. وب سایت شما مکانی برای تثبیت پیام شما فراهم می کند. شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و ویدیوها به شما ابزاری برای توسعه و تقویت صدایتان می‌دهند. تبلیغات دیجیتال فرصتی برای تمجید از مزایای خدمات شما به افرادی که بیشتر به آنها علاقه مند هستند ارائه می دهد.

با تمام جنبه‌های مختلف بازاریابی دیجیتال، سازمان‌ها روشی مقرون‌به‌صرفه برای تعریف برندهای خود به طور مستقیم برای مصرف‌کنندگان دارند که قبلاً هرگز نبوده است.

2. دید

اگر سازمان شما در سال 2016 در اینترنت وجود نداشته باشد، ممکن است وجود نداشته باشد. سازمان بدون حضور وب سازمانی است که 99.9 درصد از مردم جهان هرگز نامی از آن نشنیده اند.

این مقاله را مطالعه کنید  چرا بازاریابان دیجیتال چنین تقاضایی دارند؟

از سوی دیگر، سازمانی با حضور دیجیتالی قوی می‌تواند مخاطبان خود را به شیوه‌هایی گسترش دهد که کسب‌وکارها فقط ۲۵ سال پیش رویای آن را داشتند. امروزه، بسیار محتمل است که اکثر مشتریان برای اولین بار در معرض یک برند آنلاین قرار بگیرند.

3. آموزش و پرورش

این مقاله انجمن B2B اشاره می‌کند که «تصمیم‌گیرندگان شرکت‌ها قبل از اینکه با هر فروشنده‌ای صحبت کنند، تا ۶۷ درصد از چرخه خرید خود را طی می‌کنند.»

این به ما چه می گوید؟ به ما می‌گوید مشتریان (در این مورد خاص، مشتریان B2B) قبل از اینکه با آن‌ها کار کنند، برای بررسی کسب‌وکارها یا سازمان‌های غیرانتفاعی به وب مراجعه می‌کنند. آنها ممکن است فرم تماس را پر نکنند – اما فکر نکنید که مردم از وب سایت شما، نمایه های اجتماعی و سایر اطلاعات دیجیتالی موجود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازمان شما استفاده نمی کنند.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان
اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان – کالج نوین

4. دسترسی- اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای سازمان

هرچه ورودی های بیشتری به سازمان خود داشته باشید، احتمال ورود افراد بیشتری به سازمان وجود دارد. در اصل بازاریابی دیجیتال همین است: مجموعه ای از درها که افراد را به یادگیری بیشتر در مورد سازمان شما هدایت می کند.

ممکن است فردی قبلاً نام تجاری شما را شنیده باشد، اما ممکن است این یک پست اجتماعی به اشتراک گذاشته شده یا یک خبرنامه ایمیلی باشد که آنها را به کاوش در وب سایت شما و کاوش عمیق تر هدایت می کند. اگر آن در نبود، نمی توانستند آن را باز کنند.

5. جامعه

اکثر شرکت‌ها شبکه‌ای دارند که برای ایجاد کسب‌وکار ضروری است – همکارهای حرفه‌ای، مشتریان سابق، شرکا، فروشندگان، مشاوران، و غیره. بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می‌دهد که شبکه‌های مشابهی را به صورت آنلاین ایجاد کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  7 دلیل کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ

برای مثال، ممکن است حلقه توییتر خود را داشته باشید که در آن اطلاعات را به اشتراک می گذارید و با افراد در صنعت خود ارتباط برقرار می کنید. این ممکن است منجر به ارجاعات یا مشارکت های غیرمنتظره شود که در غیر این صورت اتفاق نمی افتاد. این جادو و قدرت جامعه سازی دیجیتال است.

6. داده ها

یکی از بهترین چیزها در مورد دیجیتال مارکتینگ این است که برای شما ردپایی باقی می گذارد. این‌ها تحلیل‌های زیادی در دسترس هستند تا به شما مواردی را نشان دهند، مانند اینکه چه کسی چه چیزی را مشاهده می‌کند، چند نفر به محتوای یک قطعه خاص علاقه‌مند بودند، یا کدام ایمیل بهترین پاسخ را دریافت کرد. و شما می توانید این داده ها را فورا مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟