دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک ، هر کسب‌ و کاری، از جمله کسب‌وکارهای کوچک آجری، باید در حال حاضر از مزایای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند. بازاریابی آنلاین فرصت های زیادی را برای مشاغل کوچک فراهم می کند، حتی آنهایی که بودجه کمی دارند. بازاریابی دیجیتال را می توان تقریباً با هر بودجه ای انجام داد و با رشد کسب و کار برای تطابق با نیازهای آنها، مقیاس بندی کرد. موارد زیر برخی از کارهایی است که کسب و کارهای کوچک در صورت شروع بازاریابی آنلاین کسب و کار خود می توانند انجام دهند.

دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک
دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک – کالج نوین

چرا بازاریابی دیجیتال امروزه برای کسب و کارهای کوچک حیاتی است؟

به مشتریان در جایی که هستند دسترسی پیدا کنید

مصرف کنندگان آنلاین هستند. در حال حاضر، 85 درصد از بزرگسالان در کانادا آنلاین هستند و حداقل یک بار در هفته حساب های رسانه های اجتماعی را بررسی می کنند. بیش از 80 درصد از بزرگسالان در کانادا یک حساب فیس بوک دارند و 69 درصد هر روز یک پلت فرم رسانه های اجتماعی را مطالعه می کنند. از نوامبر 2018، 86 درصد از کانادایی‌های مورد بررسی صاحب یک گوشی هوشمند هستند و به طور مرتب از آن برای آنلاین شدن استفاده می‌کنند.

مصرف کنندگان آنلاین هستند و اغلب آنلاین هستند. آن‌ها در وب‌سایت‌های رسانه‌های اجتماعی هستند، از موتورهای جستجو برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود استفاده می‌کنند و بازی می‌کنند یا ویدیو تماشا می‌کنند. صاحبان مشاغل کوچک که می خواهند به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنند، باید آنلاین باشند زیرا مشتریان آنها در اینجا هستند. مهم نیست که کسب و کار برای چه کسی طراحی شده است، مشتریان آنلاین هستند و ممکن است منتظر کشف شرکت باشند تا بتوانند آنچه را که در نزدیکی آنها ارائه می شود ببینند.

این مقاله را مطالعه کنید  انواع راه حل های دیجیتال مارکتینگ

یافتن کسب و کار را برای مشتریان آسان کنید- دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

هنگامی که مصرف کنندگان به دنبال چیزی هستند، به احتمال زیاد با جستجو در گوگل شروع می کنند. اکثر این جستجوها برای محصولات یا خدمات “نزدیک من” هستند، بنابراین آنها به دنبال مشاغل محلی هستند که آنچه را که نیاز دارند را دارند. اگر یک کسب‌وکار کوچک حضور آنلاین نداشته باشد، این مشتریان آن کسب‌وکار را پیدا نمی‌کنند و احتمالاً در عوض به سراغ یک رقیب می‌روند.

فقط غواصی در اصول بازاریابی دیجیتال به صاحبان مشاغل کوچک اجازه می دهد تا به این مشتریان دسترسی پیدا کنند و آنها را در مورد کسب و کار مطلع کنند. فهرست «Google برای کسب‌وکار من» اطلاعات لازم در مورد کسب‌وکار کوچک را دارد، و فقط ایجاد صفحه این امکان را برای شرکت به صورت آنلاین پیدا می‌کند. مشتریان می‌توانند فهرست را ببینند و شماره تلفن، ساعات کاری فروشگاه، آدرس و موارد دیگر را دریافت کنند.

حضور آنلاینی داشته باشید که مشتریان انتظار دارند

هنگامی که یک مصرف کننده در مورد یک تجارت یاد می گیرد، احتمالاً برای دریافت اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین نگاه می کند. آنها ممکن است در راه رفتن به محل کار از ویترین فروشگاه عبور کنند و تصمیم بگیرند ساعت ها را جستجو کنند تا ببینند چه زمانی برای توقف در فروشگاه راحت است. اگر کسب‌وکار کوچک در وب حضور نداشته باشد، اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا نمی‌کند و احتمالاً شخصاً از کسب‌وکار بازدید نمی‌کند.

امروزه مصرف کنندگان انتظار دارند که کسب و کارها حداقل حداقل حضور آنلاین داشته باشند. آن‌ها انتظار دارند فهرستی از «Google برای کسب‌وکار من» را ببینند که حاوی عکس‌ها، ساعات کاری فروشگاه، شماره تلفن و آدرس و موارد دیگر است. آنها همچنین انتظار دارند که بتوانند برای هر کسب و کاری، هر چقدر هم که کوچک باشند، وب سایتی پیدا کنند، بنابراین می توانند مطمئن شوند که کسب و کار آنچه را که نیاز دارند ارائه می دهد و قبل از توقف، اطلاعات بیشتری در مورد کسب و کار به دست می آورند. فقدان وب سایت اغلب توسط مصرف کنندگان به این معنی است که کسب و کار کوچک قانونی نیست و ارزش بازدید ندارد.

این مقاله را مطالعه کنید  الگوریتم های رسانه های اجتماعی چیست؟ ، 6 الگوریتم
دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک
دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک – کالج نوین

مورد اعتماد مصرف کنندگان امروزی قرار بگیرید- دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

فقط حضور آنلاین و یک وب سایت باعث می شود یک کسب و کار قابل اعتمادتر به نظر برسد. بازاریابی دیجیتال همچنین به صاحبان مشاغل کوچک اجازه می دهد تا با مشتریان به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند و دسترسی آنها به مشتریان بالقوه و دیدن کارهایی که برای فروش باید انجام شود را آسان می کند. هر نوع کسب و کار کوچکی می تواند از این فرصت استفاده کند. استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان موجود در سراسر اینترنت نیز راهی عالی برای دستیابی به مشتریان خود بدون هزینه است.

برخی از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ دسترسی و ارتباط فردی با مشتریان را آسان تر می کند. اگر یک مشتری بالقوه در مورد کسب و کار سوالی داشته باشد، پاسخ سریع و کامل اغلب باعث می شود که مصرف کننده به مشتری تبدیل شود. آنها از توجه قدردانی می کنند و زمانی که بتوانند پاسخ های سریع و صادقانه ای برای سؤالات خود دریافت کنند، تمایل بیشتری به اعتماد به یک کسب و کار دارند.

به راحتی به تجزیه و تحلیل نگاه کنید و استراتژی را تطبیق دهید

تجزیه و تحلیل تفاوت بزرگی در بازاریابی و دستیابی به مشتریان هدف ایجاد می کند. با روش‌های بازاریابی سنتی، تعیین دقیق اینکه این روش چقدر مؤثر بوده و چه چیزی را می‌توان برای مؤثرتر کردن آن در آینده تنظیم کرد، دشوار است. با این حال، با بازاریابی دیجیتال، این کار بسیار ساده تر است.

دیجیتال مارکتینگ امکان ردیابی بیشتر کمپین های بازاریابی را فراهم می کند تا صاحبان مشاغل کوچک بتوانند همه جزئیات را بررسی کرده و در صورت نیاز تنظیم کنند. به راحتی می توان دید که چه کسانی از وب سایت بازدید کرده اند، زمان بیشتری را صرف چه کاری کرده اند، و چه چیزی باعث می شود که بازدیدکننده برای خرید به فروشگاه محلی مراجعه کند. هنگامی که تجزیه و تحلیل ها مورد بررسی قرار می گیرند، تنظیم یک تکنیک بازاریابی دیجیتال برای موثرتر کردن آن بسیار آسان است.

این مقاله را مطالعه کنید  5 گرایش های دیجیتال مارکتینگ

از ROI بالاتر استفاده کنید- دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

یکی دیگر از مزایای بزرگ بازاریابی دیجیتال نسبت به سایر انواع بازاریابی، بازگشت سرمایه است. بازاریابی دیجیتال ROI بالاتری نسبت به هر نوع بازاریابی دیگری ارائه می دهد. بازاریابی دیجیتال به راحتی مقیاس پذیر است، بنابراین صاحبان مشاغل کوچک می توانند حتی اگر با بودجه کار می کنند، شروع به کار کنند. آن‌ها همچنان بازدهی بزرگی برای زمان و هزینه‌ای که برای بازاریابی آنلاین صرف می‌کنند، خواهند دید و سپس می‌توانند بودجه خود را در صورت نیاز برای ادامه جذب مشتریان بیشتر تنظیم کنند.

بازاریابی دیجیتال بسیار موثر است و به صاحبان مشاغل کوچک اجازه می دهد تا مشتریان بیشتری را نسبت به سایر انواع بازاریابی پیدا کنند و به آنها دسترسی پیدا کنند. با توجه به اینکه بازده سرمایه گذاری بالاتر از سایر اشکال سنتی بازاریابی است، شروع بازاریابی آنلاین یک کسب و کار کوچک منطقی است، حتی اگر یک فروشگاه کوچک آجر و ملات باشد که تازه شروع به کار کرده است.

چه چیزی شما را از بازاریابی آنلاین کسب و کار کوچک خود باز می دارد؟ اگرچه ممکن است در مورد بازاریابی دیجیتال سؤالاتی داشته باشید، به خصوص اگر در حال حاضر بودجه بازاریابی کمتری دارید، احتمالات بی پایان است و بازاریابی آنلاین دسترسی به مشتریان بالقوه را برای شما بسیار آسان تر می کند. شروع به جستجوی راه‌های کوچک‌تر برای ورود به بازاریابی دیجیتال کنید، مانند ایجاد فهرست کسب‌وکار من در Google یا ایجاد نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی، و شروع به دیدن تأثیر آن بر کسب‌وکارتان کنید. نتایج ممکن است شگفت انگیز باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟