6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش

6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش

6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش ، دیجیتال مارکتینگ برای آموزش به آرامی بازاریابی سنتی را در اختیار می گیرد. روزهایی که بیشتر دانش‌آموزان، والدین یا معلمان آگهی‌های روزنامه را ورق می‌زنند تا به دنبال یک مؤسسه آموزشی عالی بگردند، گذشته است. همچنین، پیمایش در صفحات زرد برای جستجوی اطلاعات تماس یک سازمان آموزشی ناپدید شده است.

بیشتر نسل Y بیش از حد به فناوری وابسته شده است. و یک چیز مسلم است – تهاجم فناوری در اوج خود است. صنعت آموزش یکی از مهم ترین بخش های جامعه است. زمان آن فرا رسیده است که سیستم‌های آموزشی مرسوم بازی دیجیتال مارکتینگ خود را ارائه دهند.

و اگر برای طراحی تمام مواد بازاریابی دانشگاه، بروشورها و جزوه‌ها وقت ندارید، این وظایف طراحی وقت‌گیر را به یک طراح پنجی بازرسی شده محول کنید و پیش‌نویس‌ها را ظرف 24 ساعت پس بگیرید. چیزی که در مورد Penji عالی است این است که آنها پروژه های طراحی گرافیکی معقولی را برای هر نوع موسسه آموزشی ایده آل ارائه می دهند.

6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش
6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش – کالج نوین

دیجیتال مارکتینگ در حال تغییر صنعت آموزش است

صنعت آموزش و پرورش در چند سال گذشته به طور قابل توجهی تغییر کرده است. رویکرد یادگیری دانش‌آموزان امروزه با کلاس‌های ابتدایی که به آن عادت داشتیم متفاوت است.

در گذشته، برای استفاده از یک کامپیوتر رومیزی در کلاس درس باید منتظر نوبت او بود. اکنون، یک معلم می‌تواند یک ارائه اسلاید را برای درس آکادمیک روز با iPad و لپ‌تاپ دانش‌آموز همگام کند.

در حال حاضر، بیشتر دانش‌آموزان از یافتن جایگزین دیگری برای کسب اطلاعات برای پروژه‌ها و مقالات مدرسه امتناع می‌ورزند، زیرا گوگل وجود دارد.
امروزه دانش آموزان چشم چهارگوش زیادی وجود دارد که نادیده گرفتن افزایش استراتژی های بازاریابی دیجیتال در بخش آموزش دشوار است. زمان سرمایه گذاری در بازاریابی دیجیتال است. به این دلیل است که مخاطبان هدف مدارس اکنون بیش از هر زمان دیگری در معرض فناوری قرار دارند.

این مقاله را مطالعه کنید  شش استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

به جرات می توان گفت که بازاریابی دیجیتال یک روند رو به مرگ است و هرگز نخواهد بود، مخصوصاً برای مؤسسات آموزشی. در اینجا مزایای دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش آورده شده است.

1. آگاهی از برند فراگیر- 6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش

بازاریابی دیجیتال چه وب سایت یا پلت فرم رسانه های اجتماعی شما برای آگاهی از برند، ثبت نام یا افزایش مخاطب باشد، بازاریابی آنلاین به گسترش گسترده برند شما کمک می کند.

دیجیتال مارکتینگ رویکرد گسترده تری به بازار هدف خود ارائه می دهد، صرف نظر از اینکه آنها در کجای جهان هستند. این به دانش‌آموزان و والدین فرصتی می‌دهد تا حتی بدون بلند کردن انگشت، اطلاعات بیشتری در مورد مؤسسه بیاموزند.

همچنین، بازاریابی آنلاین برای سیستم های آموزشی کمتر محبوب مفید است. این شامل سازمان های مدارس خانگی، مراکز آموزشی خصوصی یا حتی معلمان آزاد می شود. بازاریابی آنلاین خدمات به آنها این امکان را می دهد که با سایر سیستم های آموزش عالی هم سطح باشند.

2. مقرون به صرفه از بازاریابی سنتی

برخی از مؤسسات آموزشی محافظه‌کار هنوز از آگهی‌ها، آگهی‌های رادیویی، آگهی‌های تلویزیونی، بیلبوردها یا تبلیغات روزنامه‌ها استفاده می‌کنند. با این حال، بازاریابی دیجیتال به دلیل هزینه ها همچنان از بازاریابی سنتی پیشی می گیرد.

به عنوان مثال، سرمایه گذاری در کمپین های بازاریابی دیجیتال رسانه های اجتماعی مقرون به صرفه و قابل کنترل است. به علاوه، ابزارهای مختلف بازاریابی آنلاین می‌توانند به افزایش هر کمپین برای تبدیل بیشتر با هزینه کمتر کمک کنند. به عنوان مثال، فیس بوک دارای این ویژگی به نام بهینه سازی بودجه کمپین (CBO) است. تبلیغ‌کنندگان می‌توانند برای هر کمپین بازاریابی محدودیت بودجه تعیین کنند. سپس CBO بودجه را برای کمپین هایی که بیشترین تبدیل را دارند تعیین می کند. به این ترتیب، تبلیغ‌کنندگان حتی یک سنت را برای کمپین‌هایی که سودآور نیستند هدر نمی‌دهند.

انواع دیگر سیستم‌های یادگیری مانند آموزش ویژه، آموزش جایگزین، یا مدارس خیریه که توسط دولت یا مدارس محلی تأمین مالی می‌شوند، می‌توانند از این کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی مقرون‌به‌صرفه بهره‌مند شوند.

این مقاله را مطالعه کنید  ارائه خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ

3. رویکرد بازاریابی شخصی

نقطه ضعف بازاریابی سنتی این است که هیچ ارتباط شخصی در نحوه ارتباط آن با مخاطب هدف وجود ندارد. برعکس، مدارس می توانند از استراتژی داده محور بازاریابی دیجیتال برای شخصی سازی هر کمپین تبلیغاتی استفاده کنند.

به عنوان مثال، سیستم های آموزش عالی مانند دانشکده های پزشکی، دانشکده های حقوق و دانشکده های بازرگانی را در نظر بگیرید. اکثر دانشجویان این مؤسسات اهداف متفاوتی دارند. و ابزارهای بازاریابی مبتنی بر داده، داده ها را با توجه به فعالیت ها، تعاملات یا مشارکت دانش آموزان در هر پلت فرم آنلاین جمع آوری می کنند.

اگر سازمانی بخواهد به بازاریابی پیامکی یا ایمیلی بپردازد، این استراتژی محتوای شخصی‌سازی‌شده‌تری به هر بخش می‌دهد. که به نوبه خود برای بازار هدف آنها جذاب است و شانس دریافت تبدیل را افزایش می دهد.

6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش
6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش – کالج نوین

4. نرخ تبدیل بالاتر- 6 مزیت دیجیتال مارکتینگ در صنعت آموزش

تبلیغات تلویزیونی می توانند زمان قابل توجهی از صفحه نمایش در مکان های جغرافیایی وسیع داشته باشند. بازاریابی دیجیتال همچنین می تواند این کار را با هزینه های مقرون به صرفه تری انجام دهد. ویژگی‌ای مانند برچسب‌گذاری جغرافیایی می‌تواند به مؤسسات آموزشی کوچکتر اجازه دهد تا دقیقاً مخاطبان خود را بدون افزایش هزینه تبلیغات خود هدف قرار دهند.

به علاوه، این به مشتریان بالقوه این امکان را می‌دهد تا «مرحله بعدی» را در کمپین بازاریابی شما انجام دهند. خواه هدف شما آگاهی از برند یا ثبت نام باشد، یک دکمه فراخوان استراتژیک فرصتی آسان را برای دانش آموزانی که می خواهند به یک جامعه یادگیری خاص بپیوندند، فراهم می کند.

انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) یک سرویس تدریس خصوصی آنلاین در بخش هایی از جهان است که زبان انگلیسی به ندرت استفاده می شود. مدارس آنلاین ESL می توانند از بازاریابی دیجیتال برای ارائه خدمات به دانشجویان بین المللی استفاده کنند یا از مدرسان انگلیسی دعوت کنند تا به جامعه خود بپیوندند.

صحبت از یک “مخاطبان هدف”، شما باید طراحی گرافیکی داشته باشید که مناسب یک جمعیت خاص باشد. در غیر این صورت، ممکن است نتوانید علاقه آنها را تحریک کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر حرفه دیجیتال مارکتینگ

5. ابزار ارتباطی جایگزین

وقتی مدارس حضور آنلاین خود را افزایش می دهند، این نه تنها یک استراتژی بازاریابی موثر را ایجاد می کند. اما همچنین، حضور آنها می تواند به عنوان یک کانال ارتباطی برای مخاطبان فعلی و آینده مورد استفاده قرار گیرد.
همین بس که برخی از دانش آموزان در مهارت های ارتباطی سرآمد نیستند.

اگرچه ارتباط یک به یک همیشه بهتر است، برخی از دانش آموزان نمی توانند به صراحت خود را بیان کنند. فکر می‌کنید چرا برخی از مردم در فیدهای رسانه‌های اجتماعی خود غرغر می‌کنند، اما در شرایط واقعی زبانشان بسته است؟ بازاریابی آنلاین در صنعت آموزش همچنین به معنای تقویت حضور در رسانه های اجتماعی برای دسترسی موثر به مخاطبان است، به گونه ای که تعاملات فیزیکی نمی توانند.

6. قابل ردیابی و تغییر

دست برتر بازاریابی دیجیتال، نه تنها در صنعت آموزش، این است که هر کمپین بازاریابی قابل پیگیری و تغییر است. اینترنت با ابزارهای مختلفی مانند ابزارهای تحلیلی برای نظارت بر همه کمپین ها اشباع شده است.

تبلیغ‌کنندگان همچنین می‌توانند اهداف خود را تعیین کرده و در صورت عدم مطلوبیت، کمپین‌های خود را تغییر دهند. به این ترتیب، آنها می توانند ضررهای خود را کاهش دهند و بودجه کمپین خود را برای سایر کمپین های بازاریابی بهتر ذخیره کنند. این روش برای ماه های خارج از فصل در صنعت آموزش بسیار مفید است.

سپس وقتی زمان افزایش تلاش‌های بازاریابی به موقع برای فصل ثبت نام فرا می‌رسد، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند از ویژگی «هدف‌گذاری مجدد» در اکثر ابزارها و پلتفرم‌های بازاریابی آنلاین استفاده کنند. آنها می توانند خدمات خود را به مشتریان بالقوه ای ارائه دهند که بر اساس فعالیت های تعاملی خود علاقه نشان داده اند.

شکی نیست که بازاریابی آنلاین راه را برای مؤسسات آموزشی هموار می کند. دانش آموزان بدون شک آینده بهتر و روشن تری خواهند داشت. از طریق کمپین های دیجیتال مارکتینگ با دقت اجرا شده، صنعت آموزش بدون شک شاهد پیشرفت های دیجیتال در سال های آینده خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟