دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی کلیدی

دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی کلیدی

دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی کلیدی ، در تلاش برای موفقیت در کسب و کار، متخصصان تبلیغاتی تعداد زیادی از استراتژی‌های بازاریابی را به کار گرفته‌اند که هدف هر یک از آنها جلب علاقه عمومی کافی برای یک برند و خدمات آن است تا کسب‌وکار پول زیادی کسب کند. کسب و کار اکنون بسیار نوع دوستانه تر است و استراتژی بازاریابی سنتی به آرامی با یک استراتژی بازاریابی کل نگر جایگزین می شود که رسانه های بازاریابی سنتی و دیجیتال را در بر می گیرد. این مقاله بین دو نوع استراتژی بازاریابی و اینکه چرا بازاریابی دیجیتال برای هر کسب و کاری که امیدوار است در شرایط عادی بعدی موفق شود، ضروری است، تفاوت قائل می شود.

دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی کلیدی
دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی کلیدی – کالج نوین

سنتی در مقابل بازاریابی دیجیتال

استراتژی های بازاریابی سنتی قبل از ظهور اینترنت بیشترین تأثیر را داشتند که امکان فعالیت های بازاریابی دیجیتال را به همراه داشت. یک استراتژی بازاریابی سنتی احتمالاً شامل مواردی مانند تبلیغات روزنامه و مجلات، اخبار رادیویی، آگهی‌ها، پوسترها و تبلیغات شفاهی می‌شود. این روزهایی بود که مردم زمان بیشتری را صرف تعامل با یکدیگر در دنیای واقعی می کردند.

استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ ضروری شده‌اند، زیرا مردم دیگر در مرکز خرید نیستند – آنها در وب‌سایت‌های رسانه‌های اجتماعی و دیگر پلت‌فرم‌های دیجیتال حضور دارند. برای دریافت پیام خود در مقابل این افراد، برندها باید از ابزارهای بازاریابی دیجیتال مانند محتوای رسانه های اجتماعی، مقالات وبلاگ، نامه های مستقیم، خبرنامه های ماهانه، بازاریابی وب سایت و غیره استفاده کنند.

مزایای دیجیتال شدن

در اینجا سه ​​انگیزه وجود دارد که چرا دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی بازاریابی کلیدی است:

این مقاله را مطالعه کنید  چک لیست کامل دیجیتال مارکتینگ

تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه
با همه‌گیری COVID-19 که ما را مجبور به داخل خانه کرده است، تعداد بیشتری از مردم ایمنی خانه را دوباره کشف کرده‌اند و اکنون هزاران نفر کار از خانه (WFH) را انتخاب می‌کنند. ما اکنون بیش از هر زمان دیگری در تاریخ زمان بیشتری را در خانه (در دستگاه‌هایمان) می‌گذرانیم، به این معنی که کمتر بیلبوردهای تبلیغاتی کنار جاده‌ای را می‌بینیم – و بیشتر احتمال دارد تبلیغات را در فید اخبار رسانه‌های اجتماعی خود ببینیم.

سنتی مرده است
خوب، نه به طور کامل. بازاریابی سنتی در حال مرگ نیست، اما افراد بیشماری خواستار اجرای آن هستند. این عمدتاً به این دلیل است که روش‌های سنتی بازاریابی، مانند رسانه‌های چاپی و تلویزیون، یا پایدار نیستند و در برخی موارد برای محیط‌زیست مضر هستند، یا صرفاً برای هر SME گران‌تر از آن هستند.

آینده دیجیتال است
جنبش‌های WFH و IoT (اینترنت اشیا) به آرامی اما مطمئناً آینده جهان را با مهر دیجیتال مهر می‌بندند. به این فکر کنید که امروز چه کارهایی را می توانیم روی دستگاه های الکترونیکی خود انجام دهیم که فقط 10 سال پیش نمی توانستیم انجام دهیم. ما در حال دیجیتالی کردن هر جنبه ای از وجود انسان هستیم، و در این آینده، برندها باید با “عادی جدید” تبلیغات تجاری (که بازاریابی دیجیتال خواهد بود) کنار بیایند.

بدون شک بازاریابی دیجیتال مهمترین چیزی است که تجارت باید روی حرکت به سوی سال 2021 تمرکز کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟