دیجیتال مارکتینگ یک مهارت مورد توجه

دیجیتال مارکتینگ یک مهارت مورد توجه

دیجیتال مارکتینگ یک مهارت مورد توجه ، هر روز میلیاردها میلیارد جستجو در گوگل انجام می شود. و این عدد به صورت تصاعدی در حال افزایش است. این به ما می گوید که مردم به طور فزاینده ای برای انجام کارهای روزمره خود به گوگل روی می آورند. اگر آنها بتوانند کاری را از طریق اینترنت انجام دهند، برخلاف تلفن یا حضوری، افراد هر بار تعاملات اینترنتی را انتخاب می کنند.

با در نظر گرفتن این ترجیح بازار هدف، کسب و کارها باید ببینند که چگونه می توانند کسب و کار خود را دیجیتال کنند تا به نیاز مصرف کنندگان برای راحتی بیشتر پاسخ دهند. ممکن است به آسانی قرارداد تلفن همراه ببندید تا شما مشتریان بتوانید برای قرار ملاقات با شما واتساپ تماس بگیرند، در مقابل تماس با شما یا ممکن است بخواهید یک برنامه سفارشی بسازید تا مشتریانتان بتوانند به این شیوه با شما ارتباط برقرار کنند.

با این حال شما تصمیم می گیرید که شرکت خود را با انجام تجارت آنلاین تطبیق دهید، یک چیز ثابت می ماند. شما باید در مورد دیجیتال مارکتینگ بیاموزید تا بتوانید پیام های شرکت خود را برای افرادی که اکثر اوقات در آنجا هستند – به صورت آنلاین – پخش کنید.

این یعنی چی؟- دیجیتال مارکتینگ یک مهارت مورد توجه

به‌عنوان یک بازاریاب یا صاحب کسب‌وکار کوچک، باید در مورد اینکه بازاریابی دیجیتال چیست و چگونه می‌توانید از آن برای بهترین مزیت شرکت خود استفاده کنید، اطلاعات کافی داشته باشید.

دیجیتال مارکتینگ یک مهارت مورد توجه
دیجیتال مارکتینگ یک مهارت مورد توجه – کالج نوین

دو نکته که در مورد دیجیتال مارکتینگ باید مورد توجه قرار گیرد:

. “بازاریابی آنلاین” مترادف “بازاریابی دیجیتال” نیست. بله، بخش خوبی از بازاریابی دیجیتال از طریق اینترنت انجام می شود، اما این نوع بازاریابی در تلفن همراه و ایمیل نیز انجام می شود. پس مراقب اصطلاحات خود باشید.
. صرفاً به این دلیل که بازاریابی به طور فزاینده‌ای از شعله‌های دیجیتالی استفاده می‌کند، به این معنی نیست که اصول بازاریابی سنتی اکنون از پنجره بیرون زده می‌شوند. این اصول اساسی بازاریابی توسط بسیاری از بازاریابان آزموده و آزمایش شده است و منجر به فروش بیشماری شده است. تنها کاری که باید انجام شود این است که ببینیم اصول بازاریابی سنتی چگونه به پلتفرم های دیجیتال ترجمه می شوند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مهارت دیجیتال مارکتینگ

یک دوره بازاریابی دیجیتال شما را به سمتی هدایت می کند که در مورد بازاریابی متفاوت فکر کنید یا اگر صاحب کسب و کار هستید، برای اولین بار به فکر بازاریابی باشید. به شما یاد می دهد که چگونه می توانید از ابزارهای مختلفی که در اختیار دارید برای بازاریابی دیجیتالی کسب و کار خود استفاده کنید.

اگرچه بسیاری از سایت‌ها در اینترنت یک دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ «رایگان» را به شما ارائه می‌دهند، شما باید در بارگیری آن بسیار محتاط باشید زیرا از کیفیت آموزشی که می‌گیرید اطلاعی ندارید. اگر نگران تامین مالی هستید، نگاهی به دوره های آنلاین دیجیتال مارکتینگ بیندازید. اینها بسیار ارزان تر هستند و همان کیفیت آموزشی را ارائه می دهند که انگار در یک کلاس درس هستید. و یک ارائه دهنده آموزش شناخته شده توسط نهادهای صنعت بازاریابی دیجیتال حمایت می شود تا بتوانید نفس راحتی بکشید و مطمئن باشید که بهترین ها را در این زمینه کسب می کنید.

موضوعات در دوره بازاریابی دیجیتال

چند موضوع اساسی وجود دارد که باید در دوره دیجیتال مارکتینگ که برای مطالعه انتخاب می‌کنید باشد. برخی از این موارد عبارتند از:

. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
. تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)
. بازاریابی محتوا
. کپی رایتینگ دیجیتال
. بازاریابی ایمیلی
. بازاریابی موبایلی

اینها طیف گسترده ای از بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهند و اگر می خواهید کسب و کار خود را به موفقیت برسانید، باید بدانید که چگونه از آنها استفاده کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 8 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟