دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز

دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز

دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز ، به جرات می توان گفت که آغاز دهه 2020 کاملاً بی سابقه بوده است. با نزدیک شدن به سال 2022، واضح است که بازگشت به حالت عادی قبلی یک گزینه نیست. از آنجایی که بازاریابان در مورد ایجاد برند در سال های آینده فکر می کنند، چگونه دیجیتال مارکتینگ برای کمک به شرکت ها برای بازگشت به بازار استفاده می شود؟ مهمتر از آن، چگونه باید استراتژی خود را برای سال 2022 بازتعریف کنید؟

این پاسخ ها و موارد دیگر در این پست وبلاگ موجود است. بیایید شیرجه بزنیم!

از چه نوع راه حل های دیجیتال مارکتینگ باید برای تقویت برند خود پس از همه گیری استفاده کنید؟ اینجا بیشتر بیاموزید!

دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز
دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز – کالج نوین

نیاز روزافزون به بازاریابی دیجیتال- دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز

به گفته مک‌کینزی، شرکت‌ها با تنوع بخشیدن به هزینه‌های خود در رسانه‌های پولی و تحت مالکیت، به روندهای پرشتاب بازاریابی پاسخ می‌دهند. مشتریان اکنون زمان و منابع بیشتری را صرف کانال‌های رسانه‌ای مانند وب‌سایت‌ها، برنامه‌های تلفن همراه و کانال‌های خدمات مشتری می‌کنند. همچنین افزایش قابل توجهی در نرخ تبدیل مشتری وجود دارد، با کانال‌های ویدیویی اجتماعی و دیجیتالی که بالاترین ROI را دارند.

در نتیجه، بازاریابی دیجیتال هرگز مهمتر از این نبوده است. با این حال، استراتژی بازاریابی دیجیتال مانند روش های بازاریابی سنتی سال های گذشته نیست. این توسط داده ها و تجزیه و تحلیل هدایت می شود. تمرکز بر شخصی سازی به جای یک رویکرد یک اندازه مناسب برای همه. از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی و رسانه های پخش ارائه می شود. تعاملی و “همیشه روشن” به جای ایستا و دوره ای. و تکرار شونده به جای اینکه به صورت یک کمپین واحد تولید شود.

به این ترتیب، بازاریابی دیجیتال در حال حاضر یک موتور رشد برای بسیاری از شرکت ها در بخش های مختلف مانند موسسات مالی و مخابراتی است. علاوه بر این، این توانایی را دارد که با جذب ترافیک آنلاین بیشتر و تعامل موثرتر با مصرف کنندگان، در طی 12 ماه 5 تا 8 درصد افزایش درآمد داشته باشد. علاوه بر این، مک‌کینزی گزارش می‌دهد که برخی موسسات مالی تا پنج برابر افزایش فروش دیجیتالی داشته‌اند، در حالی که شرکت‌های مخابراتی می‌توانند ریزش مطلق را ۱۵ تا ۴۰ درصد کاهش دهند و خرده‌فروشان می‌توانند فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  مشاور مستقل چیست؟ ، 5 راهکار
دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز
دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز – کالج نوین

رشد بازاریابی دیجیتال- دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز

می‌دانید که بازاریابی دیجیتال برای رشد کسب‌وکار شما بسیار مهم است، اما بسیاری از صاحبان کسب‌وکار به سادگی نمی‌دانند زمانی که به یک پلتفرم تجاری می‌رسند به کجا روی بیاورند.

در زیر چندین روش وجود دارد که بازاریابی دیجیتال می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند:

دسترسی وسیع‌تر – با بازاریابی دیجیتال، می‌توانید بدون نیاز به پا در خارج از محدوده فیزیکی خود، با مردم در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. هنگامی که به دنبال ایجاد نام تجاری خود در سطح بین المللی هستید، بازاریابی دیجیتال یک استراتژی ارزشمند برای تبلیغ پیام شما است. کمپین ها را می توان به راحتی و با بودجه اندکی برای پوشش هزینه های تبلیغات در بسیاری از کشورهای مختلف راه اندازی کرد. آنها همچنین می توانند جغرافیایی را هدف قرار دهند، کاری که ممکن است شرکت ها در گذشته قادر به انجام آن نبودند، زمانی که آنها فقط به افرادی که از نظر جغرافیایی نزدیک بودند دسترسی داشتند.
آگاهی از نام تجاری – بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا حضور آنلاینی ایجاد کنید که به شهرت شما به عنوان یک کسب و کار کمک می کند و در عین حال یافتن آن را آسان می کند. اکنون، برندها با به‌روزرسانی صفحات رسانه‌های اجتماعی با یک محصول یا خدمات جدید و انتشار پست‌های وبلاگ در مورد روندهای مختلف کسب‌وکار، اعتماد مشتریان را ایجاد می‌کنند. کمپین ها همچنین برای ایجاد آگاهی از نام تجاری از طریق تبلیغات پولی استفاده می شوند که دارای محتوا و طراحی بهینه هستند که برای مشتریان بالقوه و موجود آسان است و جذاب، جذاب و آسان است.
مقرون به صرفه – در مقایسه با سایر اشکال تبلیغات (مانند خرید تبلیغات در ایستگاه های تلویزیونی)، بازاریابی دیجیتال در قالب تبلیغات رسانه های اجتماعی بسیار کم هزینه تر است. بازاریابی دیجیتال همچنین می تواند جریان جدیدی از درآمد را برای کسب و کارها فراهم کند. به عنوان مثال، کسب و کار شما دارای یک سایت تجارت الکترونیک است و در حال حاضر هیچ بنری تبلیغاتی در صفحه اصلی یا نوار کناری ندارد. می‌توانید فضای تبلیغاتی را در آن مکان‌ها قرار دهید تا بازدیدکنندگان را به قسمتی از وب‌سایت خود برگردانید که به احتمال زیاد مردم قصد خرید دارند.
درآمد بهتر – برنامه های بازاریابان چه زمانی کار می کنند؟ زمانی که نرخ تبدیل بالا و تعداد بازدیدکنندگان وب سایت زیاد است. علاوه بر این، می توانید بازدیدهای وب سایت را با یک بازاریابی ایمیلی یا استراتژی رسانه های اجتماعی موثر به مشتریان تبدیل کنید. همچنین می‌توانید با آسان‌تر کردن یافتن شرکت شما از طریق نتایج جستجو در موتورهایی مانند گوگل یا بینگ، آگاهی از برند را افزایش دهید. تنها چیزی که لازم است این است که کسی یک کلمه کلیدی مرتبط را پیدا کند که نزدیک است و در وب سایت شما فرود آید.
ROI بهبود یافته – واقعاً ساده به نظر می رسد – هر چه وب سایت شما ترافیک بیشتری داشته باشد، شانس بیشتری برای خرید و سرمایه گذاری در آنچه شرکت شما ارائه می دهد افزایش می یابد. و ردیابی و اندازه گیری ROI دشوار نیست. هزینه کمپین بازاریابی تقسیم بر پول حاصل از کمپین است.

این مقاله را مطالعه کنید  در مورد دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز
دیجیتال مارکتینگ باعث رشد مورد نیاز – کالج نوین

5 راه برای تقویت استراتژی بازاریابی دیجیتال شما

بنابراین، چگونه می توانید یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ موفق بلندمدت ایجاد کنید؟ پنج نکته زیر را امتحان کنید:

1. افزایش تجربه مشتری با بازاریابی عملکرد – بازاریابی عملکرد بر بهینه سازی مستمر آمار بازاریابی و معیارهای عملکرد مانند فعال سازی، ریزش و فروش در قیف سفر مشتری با استفاده از اهرم های عملی و تاثیر سریع تمرکز دارد. نقش مهمی در ایجاد تجربه مشتری، به ویژه در مداخلات قیف پایین تر ایفا می کند. روش ها شامل دیجیتالی کردن تعاملات و ارائه یک تیم پاسخگویی به خدمات مشتری است که به سرعت پاسخ می دهد. وقتی این رویکرد به طور دقیق و در مقیاس اجرا شود، می تواند قدرتمند باشد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که شرکت ها باید مراقب معیارهای بیهودگی (مانند سهام یا ترافیک) یا تلاش برای خرید مشتریان باشند. درعوض، یک معیار کلیدی را که بیش از همه نشان دهنده موفقیت کسب و کار شما است، شناسایی کنید.

2. در مورد مارتک عاقلانه رفتار کنید – قبل از سرمایه گذاری در راه حل های مارتک، به دقت فکر کنید که چگونه کسب و کار شما از آنها برای به دست آوردن بازگشت سرمایه استفاده می کند. هنگام انتخاب یک پشته martech مدرن و تنظیم داده، مطمئن شوید که سه قابلیت را پوشش می دهد:

. اجرای کمپین: کمپین ها و ارتباطات را در کانال های رسانه های دارای مالکیت و پولی به طور خودکار و شخصی سازی کنید.
. مدیریت مخاطب: مشتریان را بر اساس داده‌های آفلاین (مانند مدیریت ارتباط با مشتری) و داده‌های آنلاین (مانند رفتار دارایی دیجیتال) تقسیم‌بندی کنید و این تقسیم‌بندی را با کانال‌های بازاریابی مختلف به اشتراک بگذارید.
. تجزیه و تحلیل داده ها و عملکرد: جمع آوری و ثبت رفتار مشتری برای ایجاد مخاطب و پیگیری عملکرد کمپین و ارائه یک پلت فرم برای تجزیه و تحلیل.

این مقاله را مطالعه کنید  بودجه دیجیتال مارکتینگ

3. چابک شوید – برای بهینه سازی مداوم سفر مشتری، تیم های بازاریابی و فناوری شما باید با هم کار کنند. به این ترتیب، رهبران باید بازاریابی دیجیتال را در دستور کار مدیرعامل قرار دهند تا خرید اجرایی لازم را به دست آورند و شتاب ایجاد کنند. آنها همچنین باید شفافیت ROI فعالیت بازاریابی موجود را ایجاد کنند و تلاش های بازاریابی را که زیر یک آستانه بازگشت سرمایه مشخص است متوقف کنند. یکی از بهترین استراتژی ها برای استفاده از استعدادهای موجود با عملکرد بالا برای تشکیل چندین تیم بازاریابی و فناوری چابک برای هدف قرار دادن شاخص های کلیدی عملکرد. اعضای تیم باید در بازاریابی رشد، بهینه‌سازی موتور جستجو، طراحی تجربه کاربر، توسعه HTML، تجزیه و تحلیل اسناد، مدیریت کمپین گسترده‌تر و کپی‌نویسی تخصص داشته باشند. آنها همچنین باید برای تعریف، اولویت بندی و اجرا در برابر تحقیقات، محصول، بازاریابی، داده ها و عقب ماندگی های فناوری با یکدیگر همکاری کنند.

4. تخصیص هزینه های موجود – سازمان شما چقدر باید به صورت آنلاین در مقابل آفلاین هزینه کند؟ از ویژگی‌هایی مانند اطلاعات جمعیتی، ارتباط، رفتار و درآمد برای ایجاد شخصیت‌های خریدار خاص استفاده کنید، سپس کمپین‌های خود را به سمت هدف قرار دادن این شخصیت‌ها با پیام‌های شخصی‌سازی شده بسازید. علاوه بر این، با استفاده از بازاریابی همه‌کاناله، هزینه‌ها را در هر زیر کانال تعریف کنید، که به سفر کامل مشتری برای درک تأثیر و بازگشت سرمایه برای هر کانال نگاه می‌کند.

5. نسبت به مدیریت داده های شخص اول مسئولیت پذیر باشید – عموم مردم نسبت به نحوه استفاده آنلاین از داده هایشان محتاط تر می شوند. بنابراین، برای اطمینان از اعتماد مخاطبان خود، حریم خصوصی آنها را در اولویت قرار دهید و در مورد نحوه استفاده از داده های آنها شفاف باشید.

 

حمایت استفانینی از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما

در دنیایی که به طور فزاینده ای متصل می شود، رویکرد شما به بازاریابی باید به همان اندازه یکپارچه باشد. ما با ترکیب نوآورانه ابزارهای بازاریابی و فناوری، و در عین حال تمرکز بر تجربه کاربر نهایی، راه حل های سفارشی برای کسب و کار شما ایجاد می کنیم.

ما بر استراتژی، علم داده، رسانه و تبلیغات تمرکز می کنیم و از هوش داده برای تقویت تجارت، ایجاد ارتباط با مردم و ایجاد تجربیات استفاده می کنیم. ما با استفاده از تخصص، بهترین شیوه‌ها و تکنیک‌های آماری، بینش‌های تجاری عملی مبتنی بر داده‌کاوی و مدل‌های پیش‌بینی، و همچنین تحلیل‌ها و بینش‌های اجتماعی ارائه می‌کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟