اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار ، جذب مشتریان جدید به کسب و کار گردشگری شما همه چیز در مورد دید است. گردشگران امروزی از کانال‌های بسیار متنوعی برای یافتن و رزرو سفر استفاده می‌کنند و جای تعجب نیست که شما هم به صورت آنلاین از آنها استقبال کنید، درست مثل حضوری. از فهرست‌های موتورهای جستجو گرفته تا پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و سایت‌های OTA، راز یافتن این است که حضوری قوی در مکان‌هایی که مشتریان شما به دنبال الهام هستند، حفظ کنید.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار
اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار – کالج نوین

چرا بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار بسیار مهم است؟

وب سایت و سئوی شما

نیازی نیست به شما بگوییم که داشتن یک وب سایت در بازار امروز مهم است. اگر ندارید، مشتریان بالقوه به سراغ کسب‌وکارهایی می‌روند که دارند – به همین سادگی. این بحث وجود دارد که این روزها همه چیز را می توان در رسانه های اجتماعی انجام داد، اما در واقع رسانه های اجتماعی باید راهی برای هدایت مشتریان به سایت شما باشند تا بتوانند رزرو کنند.

نحوه راه اندازی وب سایت شما بر نحوه نمایش کسب و کار شما در نتایج جستجوی آنلاین تأثیر می گذارد. جستجو در گوگل (موتورهای جستجوی دیگر در دسترس هستند!) یکی از رایج ترین راه هایی است که مشتری کسب و کار شما را پیدا می کند و اگر می خواهید در لیست ها به طور برجسته ظاهر شوید، سایت شما باید برای جستجو بهینه شود.

این مقاله را مطالعه کنید  زنجیره ارزش در دیجیتال مارکتینگ

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی راه مهمی برای ساختن هویت برند شما هستند و به کسب و کار شما صدایی انسانی می بخشند. رسانه های اجتماعی علاوه بر اینکه راه خوبی برای نشان دادن شخصیت شما هستند، راهی مستقیم به مشتریان می دهند تا با شما تماس بگیرند و عملکرد شما را بررسی کنند. بررسی های خوب واقعاً می تواند دید شما را افزایش دهد و تجارت جدید را تشویق کند.

مشاهده فعال بودن شما در رسانه های اجتماعی نیز به ایجاد اعتماد بین مخاطبان کمک می کند. حضور فعال نشان می دهد که به تجارت خود اهمیت می دهید و تماس با شما آسان خواهد بود.

و ناگفته نماند که رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای تبلیغ محتوای شما هستند – شاید شما یک وبلاگ در وب سایت خود دارید یا یک ویدیو ایجاد کرده اید؟ چه راه بهتری برای رساندن بازاریابی خود به مخاطبان درگیر چیست؟ تجزیه و تحلیل اجتماعی شما را قادر می سازد تا عملکرد چنین موادی را اندازه گیری کنید و محتوای خود را در آینده بهتر هدف قرار دهید.

تجارت الکترونیک و رزرو آنلاین

راه اندازی وب سایت خود به گونه ای که بتوانید رزرو را تسهیل کنید یکی از بهترین کارهایی است که می توانید به عنوان یک تجارت گردشگری انجام دهید. در یک وب سایت تجارت الکترونیک، مشتریان می توانند از طریق ناوبری بصری بر روی لیست های شما کلیک کنند یا از یک کادر جستجو برای محدود کردن فورا جستجوی خود استفاده کنند. برخی از وب‌سایت‌ها ترجیحات مشتری را به خاطر می‌آورند که این امر باعث تشویق مجدد بازدید و خرید می‌شود.

این مقاله را مطالعه کنید  کمک دیجیتال مارکتینگ به توسعه کسب و کارها

از مزایای بسیار این نوع وب سایت، شما می توانید اطلاعات زیادی را در یک مکان در اختیار مشتری قرار دهید. شما همچنین آماده هستید که 24/7 باز بمانید و به مشتریان بالقوه اجازه دهید هر زمان که برایشان راحت بود رزرو کنند.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار
اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار – کالج نوین

آژانس های مسافرتی nline (OTA)- اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار

همانطور که در ابتدای این مقاله پیشنهاد کردیم، مشتریان شما می توانند کسب و کار شما را به روش های مختلفی پیدا کنند. یکی از این موارد، مقایسه معاملات در وب سایت آژانس مسافرتی آنلاین است. آژانس‌های مسافرتی آنلاین از شما می‌خواهند که قیمت‌ها و در دسترس بودن کسب‌وکارتان را به‌روزرسانی کنید و پورسانت دریافت می‌کنند، اما بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه بیشتری را به دست خواهید آورد.

برخی از کسب‌وکارهای کوچک OTA را تهدیدی برای تجارت و وب‌سایت‌های خود می‌دانند، زیرا بازار رزرو بسیار رقابتی‌تری ایجاد کرده‌اند. با این حال، این سایت ها ابزارهای ارزشمندی برای دستیابی به مخاطبان جهانی هستند که ممکن است به تنهایی نتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. حفظ نمایه شما نیاز به ورودی منظم دارد، اما پاداش این است که OTAها به شما اجازه می‌دهند از نزدیک فعالیت رزرو و الگوهای مرور را نظارت کنید. با این اطلاعات در دسترس شما، می توانید نرخ رزرو خود را بهبود بخشید.

قابل کشف و رزرو شدن

با وجود چنین مجموعه وسیعی از ابزارهایی که در اختیار دارید، مهم است که ابزارهای مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید. ما توصیه های زیادی در مورد جنبه های مختلف بازاریابی دیجیتال داریم که می توانید به صورت رایگان به آنها دسترسی داشته باشید. به یاد داشته باشید، قابل کشف و رزرو شدن به معنای استفاده از کانال های مختلف است – زیرا این همان کاری است که مشتریان شما انجام می دهند!

این مقاله را مطالعه کنید  11 دلیل دیجیتال مارکتینگ اولویت یک شرکت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 9 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟