تجارت دیجیتال مارکتینگ

تجارت دیجیتال مارکتینگ

تجارت دیجیتال مارکتینگ ، آیا می دانستید که قرار است هزینه های بازار دیجیتال در سال جاری به 375 میلیارد دلار افزایش یابد؟ اگر به دنبال ورود به این زمینه واقعا امیدوارکننده هستید، باید یاد بگیرید که بهترین راه برای انجام این کار چیست.

اگر حدود 25 سال پیش می خواستید یک آژانس بازاریابی ایجاد کنید، مانع ورود بزرگ بود. با یک چشم انداز دیجیتال بدوی، هزینه های بالا برای ایجاد چنین عملیاتی دلهره آور بود. علاوه بر این، بدون سرمایه گذاری اولیه تقریبا غیرممکن بود. علاوه بر هزینه‌های راه‌اندازی، شما به رسانه‌های فیزیکی و سنتی محدود می‌شدید، علاوه بر سردردهای مرتبط با همه آن‌ها، به جز تولید چیزی که شبیه بازگشت سرمایه برای مشتریانتان باشد. “در قرمز” بودن برای مدت بسیار طولانی اجتناب ناپذیر بود.

دوره و زمانه عوض شده.

تصور اینکه یک فرد ماهر یا یک تیم کوچک می تواند یک کسب و کار بازاریابی دیجیتال کاملاً عملیاتی را در عرض چند ماه (البته با کمی کمک) از ابتدا ایجاد کند، دشوار نیست. شرکت‌ها بیش از همیشه بودجه دیجیتال مارکتینگ خود را صرف تبلیغات دیجیتال می‌کنند و همه دوست دارند بخشی از این اقدام را انجام دهند.

تجارت دیجیتال مارکتینگ
تجارت دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

نکاتی برای شروع یک تجارت دیجیتال مارکتینگ

یک موتور نسل سرب ایجاد کنید
در اواخر دهه 90/اوایل دهه 2000، تجارت به کمی بیشتر گریس آرنج نیاز داشت. تکنیک تماس سرد در ایجاد تجارت مؤثر بود، با این حال در جای خود یک مشکل اضافی ایجاد کرد. زمانی که روی شایستگی اصلی خود کار می کنید، زمانی برای کار جدید ندارید.

از یک ابزار تولید سرنخ، مانند تبلیغات گوگل، استفاده کنید، که در مقایسه با بیرون رفتن و پیدا کردن آنها، سرنخ ها را برای شما به ارمغان می آورد.

این مقاله را مطالعه کنید  بهترین کمپین دیجیتال مارکتینگ

خود را آموزش دهید
قبل از شروع، بسیار مهم است که خودتان را آموزش دهید و تا حد امکان در مورد بازاریابی دیجیتال برای مشاغل بدانید. برخی از مؤثرترین افراد جهان از یادگیری دست بر نمی دارند.

شما می توانید مهارت های دیجیتال خود را ایجاد کنید و حرفه خود را با دوره های آنلاین و همچنین منابعی از موسسات برتر ارتقا دهید. بنابراین، شما باید زمان و پول خود را صرف یادگیری کنید. علاوه بر این، شما می خواهید درک درستی از صنعت بازاریابی دیجیتال نیز داشته باشید.

برخی از مفاهیم مختلفی که می‌خواهید درک کنید عبارتند از PPC (بازاریابی پرداخت به ازای کلیک)، سئو، کمپین‌های بازاریابی ایمیلی و همچنین قرار دادن قیف‌های آنلاین. شما همچنین می خواهید طراحی گرافیک را علاوه بر بازاریابی محتوا درک کنید.

مدل کسب و کار مناسب را توسعه دهید
راه‌های جدید زیادی برای راه‌اندازی یک تجارت دیجیتال مارکتینگ وجود دارد. خدماتی که ارائه می‌دهید و نحوه صدور صورت‌حساب برای کارتان در طول زمان به بخش مهمی از نحوه مدیریت کارآمد کسب‌وکارتان تبدیل می‌شود.

رایج‌ترین روش‌های صورت‌حساب مشتریان به شرح زیر است:

. ساعتی:
بسیاری از مشاوران تصمیم می گیرند که صورتحساب مشتریان خود را به صورت ساعتی دریافت کنند. این به این معناست که بیشتر وقت آنها یک به یک با مشتریان است، چه از طریق تلفن یا مستقیماً حضوری. این مدل صورت‌حساب با گذشت زمان طولانی‌تر و همچنین ارائه خدمات پیچیده‌تر گل آلود می‌شود.

. نگهدارنده تخت:
نگهدارنده تخت در بین تمام مدل های قیمت گذاری ساده ترین است. شما ارزیابی می کنید که کار و زمان برای یک مشتری خاص چقدر ارزش دارد و هر دو بر سر یک دستمزد ثابت ماهانه توافق می کنید. جدای از سادگی، این فرصت را به شما می دهد تا هنگام ارسال فاکتور، هرگونه اصطکاک را کاهش دهید. مشتری دقیقاً می‌داند که هزینه آن چقدر است و اگر مشتریان بالقوه آنها را برآورده کنید، مشکلی در پرداخت آن نخواهند داشت. مشکل آن این است که مشتری دارید که در طول زمان با نرخ تصاعدی مقیاس می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + دوازده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟