تاکتیک های تسلط دیجیتال مارکتینگ

تاکتیک های تسلط دیجیتال مارکتینگ

تاکتیک های تسلط دیجیتال مارکتینگ ، کارآفرین بودن چالش برانگیز است. نه تنها باید کسب و کار خود را راه اندازی کنید – با تمام پیامدهای اداری، مالی و همچنین حقوقی که این امر مستلزم آن است – شما همچنین باید تجارت خود را نیز بازاریابی کنید.

در مجموع 46 درصد از کارآفرینان تجارت الکترونیک احساس می‌کنند که مهارت‌های بازاریابی و فروش آن‌ها تا حد متوسط ​​ضعیف است. این نباید باعث شگفتی شود. افرادی که چشم‌انداز کارآفرین شدن دارند، احتمالاً زمان زیادی را صرف کار روی مهارت‌های فروش و بازاریابی خود نکرده‌اند، زیرا آنها بیش از حد مشغول ایده‌های عالی خود بوده‌اند. و با این حال فروش و بازاریابی بخش اساسی موفقیت هر کارآفرین تجارت الکترونیکی است.

دیجیتال مارکتینگ، در هسته خود، فقط استفاده از وب سایت شما به عنوان ابزار اصلی بازاریابی است. این بدان معنی است که اطمینان از اینکه وب سایت شما تا آنجا که ممکن است منسجم و قانع کننده است، مهم است. سپس باید تا آنجا که می توانید ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید تا این کاربران وب سایت بتوانند به سرنخ و در نهایت مشتری تبدیل شوند.

بنابراین، در این مقاله نگاهی داریم به این که چگونه وب سایت خود را قانع کننده و ساده ترین راه برای هدایت ترافیک به این سایت کنیم.

تاکتیک های تسلط دیجیتال مارکتینگ
تاکتیک های تسلط دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

نکاتی در مورد چگونگی ساخت یک وب سایت جذاب- تاکتیک های تسلط دیجیتال مارکتینگ

از یک طرح بندی تمیز استفاده کنید
با استفاده از تصاویر قوی و مرتبط شروع کنید تا به بینندگان حس برند خود را بدهید و همچنین متن را در صفحه اصلی تجزیه کنید. با فکر کردن در مورد اینکه کدام اطلاعات برای بازدیدکنندگان شما مفیدتر و سریعتر قابل هضم است، محتوای صفحه اصلی را اولویت بندی کنید. اگر وب سایت شما قانع کننده و آسان برای پیمایش است، آنها برای محتوای دقیق تر روی صفحات دیگر کلیک می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

روی یک منوی ناوبری مفید تمرکز کنید
اکثر کاربران وب سایت شما را برای موارد ساده ای مانند لیستی از خدمات شما، نحوه تماس با شما یا احتمالاً یافتن وبلاگ شما جستجو می کنند. طرحی طراحی کنید که پیمایش را ساده کرده و کپی را مختصر نگه دارد. این امر باعث می شود که کاربران به راحتی با وب سایت شما درگیر شوند و همچنین به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند.

از عناصر طراحی به نفع خود استفاده کنید
برخلاف ایجاد یک صفحه شلوغ که مملو از گرافیک است، از عناصر بصری کم استفاده کنید. فراخوان های گرافیکی برای اقدام ایجاد کنید. از یک دکمه ساده استفاده کنید که چیزی مانند “بیشتر بیاموزید” را می‌گوید تا تکه‌ای از متن را جدا کنید یا نمادهای قابل کلیکی را اضافه کنید که به اطلاعات دقیق‌تر پیوند می‌دهند. به یاد داشته باشید که این عناصر توجه بیننده را به خود جلب می کنند، بنابراین مطمئن شوید که هر کدام را عمداً قرار داده اید و همچنین تعادل را در صفحه ایجاد کنید.

 

چرا یادگیری در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی ضروری است؟

صاحبان مشاغل کوچک که علاقه مند به تبلیغ کسب و کار خود به مخاطبان جدید هستند باید اصول بازاریابی رسانه های اجتماعی را بدانند. ایجاد و به اشتراک گذاری محتوا با کاربران رسانه های اجتماعی می تواند پتانسیل درآمد و بازده داده ها را افزایش دهد تا به شما در درک بهتر مصرف کنندگان کمک کند.

صاحبان مشاغلی که به دنبال راهی برای ارتباط با مشتریان بالقوه هستند نیز ممکن است از رسانه های اجتماعی برای ارتباط شخصی و جمع آوری بازخورد در مورد محصولات یا خدمات استفاده کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  کنسول جستجو در دیجیتال مارکتینگ

شناخت بیشتر مشتریان و مشتریان بالقوه خود از طریق تعامل و معیارهای رسانه های اجتماعی می تواند به یک کسب و کار کوچک اجازه دهد تا بودجه بازاریابی خود را به روشی آگاهانه تخصیص دهد و واقعاً بداند که مشتریانش چه کسانی و کجا هستند، که می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟