تغییر دهنده دیجیتال مارکتینگ

تغییر دهنده دیجیتال مارکتینگ

تغییر دهنده دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ به خوبی با توصیف یک تغییر دهنده بازی مطابقت دارد زیرا چهره بازاریابی را متحول کرده است و همچنین به شرکت‌های کوچک تا متوسط ​​(SMME) – و همچنین کسب‌وکارهای تازه‌کار – توانایی بازاریابی کسب‌ و کار خود را در بازار ارائه کرده است. همان کاری که شرکت های بزرگ انجام می دهند.

در واقع، بازاریابی دیجیتال بسیار مؤثرتر از بازاریابی سنتی است – مانند تبلیغات در مجله یا روزنامه – زیرا نوع قبلی بازاریابی به شما این توانایی را می دهد که میزان تأثیرگذاری تبلیغات خود را ارزیابی کنید و همچنین جایی که باید بیشتر اختصاص دهید. از هزینه های بازاریابی شما

بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه خود را به راحتی شناسایی کنید. به عنوان مثال، قبلاً اگر می خواستید 10 مشتری داشته باشید، باید خدمات خود را با حداقل 100 سرنخ بازاریابی کنید، اما از طریق بازاریابی دیجیتال می توانید 10 مشتری بالقوه را برای کسب و کار خود مشخص کنید و فقط آنها را هدف قرار دهید. این یک واقعیت شناخته شده است که حتی اگر محصول شما واقعا خوب و بهترین در بازار باشد، اگر بازاریابی شما عالی نباشد، توانایی فروش خدمات خود را نخواهید داشت.

افراد به کسب و کارهایی نیاز دارند که در بازار از دیگران متمایز شوند. در آینده، تنها شرکت‌هایی که می‌توانند خود را بهتر از سایرین بازاریابی کنند، باقی خواهند ماند زیرا مشتریان خواهان محبوبیت در میان خدمات هستند. تقریباً هر شرکتی فقط می تواند 20٪ از سرنخ های خود را از طریق بازاریابی معمولی به فروش تبدیل کند، اما از طریق بازاریابی دیجیتال شما می توانید حداقل 80٪ از سرنخ های خود را به فروش تبدیل کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  شفافیت برای توسعه دیجیتال مارکتینگ
تغییر دهنده دیجیتال مارکتینگ
تغییر دهنده دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا بازاریابی دیجیتال یک تغییر دهنده بازی است؟

یک صنعت رشد همه کاره
ممکن است فکر کنید دیجیتالی شدن همه را به یک متخصص بازاریابی تبدیل کرده است – و هرکسی که محصولی را از آمازون سفارش داده است می داند تجارت الکترونیک چگونه کار می کند. با این حال، به این سادگی نیست زیرا چشم انداز بازاریابی به طور فزاینده ای متنوع و تخصصی می شود.

با توجه به تعداد فزاینده راه حل های موجود، به نظر می رسد که بازاریابی دیجیتال در حال کاهش و ارزان شدن است. این ممکن است به طور کلی درست باشد، اما کارشناسان همچنین می‌دانند که در حالی که راه‌حل‌های اتوماسیون هدف‌یابی و بازاریابی و همچنین برنامه‌های AR/VR یا جهان‌های سه‌بعدی به‌طور فزاینده‌ای کاربرپسند می‌شوند، مورد دوم به‌ویژه به هزینه منابع نسبتاً بالایی نیاز دارند.

این امر در زمان بودجه های بازاریابی بهینه سازی شده، چالشی ایجاد می کند. شرکت ها در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بیشتر در کانال های دیجیتال، به ویژه در موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی، پلت فرم های صوتی/تصویری و وب سایت های تحریریه هستند.

بازاریابی با همدلی
همدلی نقش کلیدی در وضعیتی که در حال حاضر در آن قرار داریم ایفا می کند. بازاریابان باید برای درک اقدامات مشتریان خود همدلی کنند. در نتیجه، استفاده بهتر از فناوری، ابزارهایی به عنوان داده های هفته برای ماندن در بازار پیشتاز است.

آنها باید به مشتریان خود گوش دهند و از داده های زمان واقعی برای درک بهتر وضعیت استفاده کنند. از این رو، به خود فرصت ایجاد و توسعه مخاطبان فعال را می دهند که در دوران پسا کووید مثمر ثمر خواهد بود.

این مقاله را مطالعه کنید  9 نکته برای بازاریاب دیجیتال ماهر

با این حال، برای آن، فرد نیاز به حفظ حضور سالم از طریق کانال های ارگانیک، اجتماعی و پولی دارد. با به‌روزرسانی‌های همدلی و استفاده بهتر از محتوای مرتبط، بازاریابان می‌توانند احتمال تعامل بین برندها و مشتریانشان را در سطح شخصی‌تر افزایش دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 8 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟