دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه

دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه

دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه ، هنگام بحث در مورد دیجیتال مارکتینگ، یکی از مسائل اصلی برای کسب و کارهای محلی این است که چگونه بسیاری از راهنماهای موجود، مطالعات موردی و همچنین داستان های موفقیت در مورد شرکت های بزرگی هستند که مخاطبان سراسری یا حتی چند ملیتی را هدف قرار می دهند. این بدان معنی است که درک مفهوم بازاریابی دیجیتال محلی دشوار است.

اگر کسب‌وکار محلی را آغاز کرده‌اید، مهم است که در بازاریابی دیجیتال حضور داشته باشید تا مشتریان محلی بیشتری را جذب کنید. در حال حاضر، با توانمندی قابلیت های تبلیغات آنلاین، می توانید بدون زحمت مشتریان محلی خود را هدف قرار دهید و آنها را با کسب و کار خود آشنا کنید. با گفتن این موضوع، حوزه‌های بسیار خاصی از استراتژی‌ها وجود دارد که باید در تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما برای مشاغل محلی گنجانده شوند.

دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه
دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه – کالج نوین

چگونه با دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه محلی پیروز شویم؟

رفتار مشتری خود را درک کنید

بازاریابی دیجیتال اساساً در مورد قرار دادن محصول یا خدمات شما بر مشتریان است. بنابراین، موفقیت یا عدم موفقیت در پایان به درک ما از رفتار مشتری بستگی دارد.

به عنوان مثال، اگر اکثر مشتریان ایده آل شما معمولاً در مورد محصولات جدید از پست های رسانه های اجتماعی یاد می گیرند، تبلیغات در وبلاگ های محبوب ممکن است چندان مؤثر نباشد. بنابراین برای به حداکثر رساندن استراتژی بازاریابی دیجیتال محلی خود، ابتدا باید بدانید که مشتریان محلی چگونه تصمیمات خرید خود را اتخاذ می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 نکته استخدام یک آژانس دیجیتال مارکتینگ

به طور کلی، سه راه اصلی وجود دارد که اکثر ما در مورد محصولات یا خدمات محلی می آموزیم:

. از طریق رسانه های اجتماعی
این می تواند شامل تأثیرگذارانی باشد که مشاغل محلی را تبلیغ می کنند، پست های خانواده و دوستان، پست های پرطرفدار و غیره.

. از طریق موتور جستجو، به ویژه جستجوی گوگل
این می تواند شامل جستجوهای “نزدیک من” از طریق جستجوی متنی یا صوتی باشد.

. از طریق تبلیغات و تبلیغات
این می تواند شامل تبلیغات جستجوی پولی، تبلیغات رسانه های اجتماعی، و حتی تبلیغات ایمیلی، در میان دیگران باشد.

بنابراین، هنگام برنامه ریزی استراتژی بازاریابی دیجیتال محلی خود، این سه جنبه را در نظر بگیرید. هدف اصلی این است که بیشترین مشتریان بالقوه آنلاین از کسب و کار شما مطلع شده و از شما خرید کنند.

با یک فراخوان برای اقدام شروع کنید

هیچ کمپین دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل محلی نمی تواند بدون یک فراخوان معمولی (CTA) موفق باشد. هدف ساده CTA ارائه دستورالعمل های واضح است که به شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه شما را در آستانه تبدیل شدن به مشتری قرار دهید.

CTAها در هر شکلی از بازاریابی دیجیتال برای مشاغل محلی بسیار مهم هستند. اینها باید روی سفر خریدار تمرکز کنند، صرف نظر از اینکه مشغول تبلیغ فروش فصلی در فیس بوک یا قرار دادن تبلیغات گوگل هستید. یک CTA قدرتمند همچنین این توانایی را دارد که با توسل به زبانی که مختص صنعت خاصی است که کسب و کار شما به آن تعلق دارد، برجستگی برند شما را افزایش دهد.

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی دیجیتال مارکتینگ بین المللی
دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه
دیجیتال مارکتینگ بر مشتریان بالقوه – کالج نوین

بازاریابی موتورهای جستجوی محلی چیست؟

46 درصد از تمام جستجوهای گوگل امروزه دارای هدف محلی هستند. علاوه بر این، 88 درصد از آن جستجوگران در عرض 24 ساعت از شرکت بازدید خواهند کرد. به طور خلاصه، اگر برای موتورهای جستجو بهینه سازی نمی کنید، بازار بزرگی را از دست می دهید.

نکته مهمی که در اینجا باید به خاطر داشت این است که برای کلمات کلیدی محلی، گوگل نه تنها نتایج ارگانیک را نمایش می دهد، بلکه نتایج حاصل از نقشه های گوگل را نیز نمایش می دهد. این بدان معنی است که هنگام بحث در مورد جستجوی محلی، سه جنبه مختلف وجود دارد که به طور مشابه مهم هستند:

نتیجه Google Maps، که بالاتر از نتایج جستجوی ارگانیک است. بهینه سازی برای نقشه های گوگل به طور قابل توجهی با سئوی معمولی متفاوت است و بنابراین نیازمند رویکردهای متفاوتی است.
نتیجه ارگانیک اگرچه نتایج Google Maps بالاتر از نتایج ارگانیک قرار می‌گیرند، شما همچنان برای ارتقای محتوای خود به رتبه‌بندی ارگانیک نیاز دارید.
جستجوی تبلیغات این موارد در بالای نتایج Google Maps قرار می گیرند و می توانند در ایجاد نتایج کوتاه مدت بسیار موثر باشند. با این حال، می تواند بسیار گران باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟