رادار دیجیتال مارکتینگ

رادار دیجیتال مارکتینگ

رادار دیجیتال مارکتینگ ، دیروز در مورد مزایایی که وبلاگ نویسی برای استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما دارد صحبت کردیم. یکی از اجزای کلیدی وبلاگ نویسی ارسال مهمان است. در این مقاله، ما توضیح خواهیم داد که چرا باید این را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه کلی بازاریابی آنلاین خود داشته باشید.

 

پست مهمان چیست؟- رادار دیجیتال مارکتینگ

پست مهمان، که به عنوان وبلاگ نویسی مهمان نیز شناخته می شود، زمانی است که یک وبلاگ نویس به وبلاگ شخص دیگری کمک می کند. هدف از این تمرین ایجاد روابط، به دست آوردن قرار گرفتن در معرض و ایجاد اقتدار است.

 

چگونه کار می کند؟

ارسال مهمان ساده است. شما با یک وبلاگ نویس یا شرکت تماس می گیرید و وبلاگ یا مقاله ای می نویسید که در وبلاگ یا وب سایت آنها قرار می گیرد. برخی از افراد حتی از مردم دعوت می‌کنند تا ایده‌هایی را برای پست‌های مهمان به آنها ارائه دهند. سپس آنها معمولاً با ذکر شما به عنوان نویسنده به سایت شما پیوند می دهند.

به عنوان مهمان در وبلاگ شخص دیگری، باید محتوای با کیفیت عالی تولید و ارائه دهید که نه تنها خوانندگان جدید را جذب کند، بلکه مخاطبان فعلی آنها را نیز مورد توجه قرار دهد. این یک راه حل فوق العاده برای هر کسی است که می خواهد خوانندگان بیشتری را به وبلاگ و وب سایت خود جذب کند. با ارسال مهمان، همه برنده هستند و مزایای متعددی وجود دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ یک مهارت مورد توجه
رادار دیجیتال مارکتینگ
رادار دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

مزایای پست مهمان در بازاریابی دیجیتال- رادار دیجیتال مارکتینگ

. شما در معرض دید بیشتری از مخاطبان وبلاگ نویس قرار می گیرید،
. شرکت شما به عنوان یک مرجع در میان مخاطبان بزرگ‌تر ایجاد شده است،
. شما یک لینک بازگشت به وب سایت خود دریافت می کنید،
. هر دوی شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری خواهید داشت،
. سایت یا وبلاگ میزبان محتوای رایگان و باکیفیت دریافت می کند،
. پست مهمان حضور برند شما را افزایش می دهد،
. از تعامل و دید بیشتر لذت خواهید برد و
. هر دو طرف افزایش بازدهی در سرمایه گذاری و درآمد خود خواهند داشت.

وبلاگ نویسی مهمان به ایجاد بک لینک کمک می کند
یکی از مزایای پست مهمان که در بالا ذکر شد، که ما واقعاً می خواهیم بر آن تأکید کنیم، ایجاد پیوندهای برگشتی است. این بسیار مهم است زیرا رتبه سایت شما در گوگل تا حد زیادی به رتبه صفحه ای که وب سایت شما دارد بستگی دارد.

هرچه لینک های بیشتری از سایر سایت های شخص ثالث مرتبط و با کیفیت بالا به سایت خود داشته باشید، شانس شما برای بالا رفتن از صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) بیشتر است. این به این دلیل است که گوگل این واقعیت را که مردم به سایت شما لینک می‌دهند به عنوان «مهر تأیید» و نشانه‌ای از ارزش‌گذاری برای محتوایی که شما منتشر می‌کنید، می‌بیند. بنابراین، گوگل سایت شما را به دیگرانی که نیازهای مشابهی دارند تحویل می دهد.

 

نکاتی برای ایجاد محتوای وبلاگ نویسی مهمان عالی

تعدادی از بهترین روش ها وجود دارد که باید هنگام ایجاد پست برای سایت های شخص ثالث در نظر داشته باشید:

این مقاله را مطالعه کنید  راه اندازی کمپین دیجیتال مارکتینگ

کپی طولانی بهترین است:
وقتی کپی خود را می نویسید، به جای پست های کوتاه تر، پست های طولانی تر بنویسید. حدود 700 کلمه تا 1000 کلمه را هدف قرار دهید. این به این دلیل است که گوگل در مقایسه با کپی کوتاه تر، به کپی طولانی تر رتبه بالایی می دهد.

پاراگراف ها و جملات خود را کوتاه نگه دارید:
اکثر محتوای وبلاگ در یک دستگاه تلفن همراه مصرف می شود. در این صفحات کوچکتر، خواندن تکه های بزرگ متن بسیار دشوار است. بنابراین، مطمئن شوید که پاراگراف های خود را حداکثر بین یک تا دو خط نگه دارید.

اگر جملات کوتاه و دقیق باشند، خواندن کپی بسیار آسان تر است. در هر جمله فقط یک موضوع داشته باشید و وقتی وسوسه می‌شوید که کاما درج کنید، بهتر است از نقطه نقطه استفاده کنید! (برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نوشتن برای فضای دیجیتال، چرا یک دوره کپی رایتینگ دیجیتال انجام نمی دهید؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ای که ما ارائه می دهیم اینجا را کلیک کنید.)

ارزش تحویل:
یک وبلاگ شخص ثالث وقتی موافقت می کند که به شما اجازه دهد داستانی را در سایت خود پست کنید، از شما شانس می آورد. و اگر از آنچه می نویسید خوششان بیاید، ممکن است از شما دعوت کنند که بیشتر برایشان بنویسید. بنابراین مطمئن شوید که مقاله شما ارزشی را برای سایت آنها به ارمغان می آورد و مملو از اطلاعاتی است که خوانندگان آنها از آن لذت خواهند برد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 8 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟