درک حرفه ای فروش دیجیتال مارکتینگ

درک حرفه ای فروش دیجیتال مارکتینگ

درک حرفه ای فروش دیجیتال مارکتینگ ، ارتباط بین فروش و دیجیتال مارکتینگ بسیار قوی است. بدون بازاریابی دیجیتال، متخصصان فروش هیچ سرنخ برای تبدیل به فروش نخواهند داشت. این به این معنی است که آنها باید با یکدیگر کار کنند تا مطمئن شوند که کسب و کار فروش مورد نیاز آنها را دارد تا بتوانند برای سرپا ماندن به کار خود ادامه دهند و درآمد کسب کنند.

 

آنچه متخصصان فروش باید در مورد بازاریابی دیجیتال بدانند

اولین چیزی که متخصصان فروش باید در مورد بازاریابی دیجیتال بدانند کانال هایی است که بازاریابان دیجیتال از آنها استفاده می کنند تا بتوانند سرنخ هایی را به دست آورند که می توانند در فرآیند فروش قیف کنند. بسته به اینکه این سرنخ ها از کجا آمده اند، به فروشنده چیزی در مورد این افراد می گوید. به عنوان مثال، اگر سرنخ ها از فیس بوک باشد، فروشنده ممکن است استنباط کند که این افراد علاقه زیادی به محصولات B2B ندارند – حتی اگر عنوان مدیر عامل یا مدیر اجرایی داشته باشند. این به این دلیل است که آنها برای تعامل در این فضای تجاری در فیس بوک نیستند. طرز فکر آنها روی سرمایه گذاری های شخصی است، مانند دیدن عکس های دوستان و خانواده.

نکته دیگری که فروشندگان دیجیتال باید از بازاریابان دیجیتال بدانند این است که چقدر برای یک کمپین خاص هزینه کرده اند. در دنیای ایده‌آل، فروشندگان دیجیتالی باید تا حد امکان بیشترین تعداد سرنخ‌هایی را که از بازاریابی دیجیتال دریافت می‌کنند، به فروش قوی تبدیل کنند. این باعث کاهش هزینه کمپین دیجیتال مارکتینگ می شود. برعکس، اگر فروشندگان نتوانند بسیاری از سرنخ ها را به فروش تبدیل کنند، هزینه کمپین دیجیتال مارکتینگ سر به فلک می کشد. سپس، مدیران بازاریابی دیجیتال و فروش باید به طور انتقادی بررسی کنند که چه چیزی در کمپین اشتباه رخ داده است و چگونه می‌خواهند این مشکل را در آینده برطرف کنند تا این وضعیت دوباره تکرار نشود.

این مقاله را مطالعه کنید  اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ
درک حرفه ای فروش دیجیتال مارکتینگ
درک حرفه ای فروش دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

این دو بخش باید بینش خود را به اشتراک بگذارند- درک حرفه ای فروش دیجیتال مارکتینگ
مهم‌ترین دلیلی که چرا باید بین بازاریابی دیجیتال و فروش ارتباط وجود داشته باشد این است که بینش‌هایی که هر یک از بخش‌ها از یک کمپین خاص جمع‌آوری می‌کنند باید به دیگری داده شود، اگر این بینش‌ها به بخش دیگر کمک کند. به عنوان مثال، اگر توسط بخش فروش مشاهده شود که اکثر مردم در مورد شرکت از بازاریابی در یک کانال خاص شنیده اند، فروشندگان باید این اطلاعات را در اختیار بازاریابان قرار دهند تا شاید بتوانند منابع بیشتری را در این کانال خاص قرار دهند. کمپین مشابهی راه اندازی شده است.

آیا می خواهید در مورد بازاریابی دیجیتال و رابطه فروش بیشتر بدانید تا به سود کسب و کار خود برسید؟ اگر چنین است، پس دوره فروش و دیجیتال مارکتینگ مدرسه بازاریابی دیجیتال مدرکی است که باید مطالعه کنید! در آن، شما در مورد موارد زیر یاد خواهید گرفت:

. بالقوه و پرورش سرنخ های فروش
. پیاده سازی استراتژی فروش و بازاریابی دیجیتال
. ساخت قیف فروش با موفقیت
. پیش بینی فروش، بودجه و استراتژی های قیمت گذاری
. تبلیغات پولی را در کسب و کار خود بگنجانید
. برنامه ریزی فروش و جذب نیرو
. استفاده از تکنولوژی در فروش
. رهبری، مدیریت و جبران در فروش
. ارزیابی خدمات مشتری در محیط فروش
. ترکیب فروش و بازاریابی دیجیتال در تجارت امروز

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و سایر دوره های دیجیتال مارکتینگ آنلاین ما، لطفاً به وب سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 8 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟