دیجیتال مارکتینگ راه نجات کسب و کار

دیجیتال مارکتینگ راه نجات کسب و کار

دیجیتال مارکتینگ راه نجات کسب و کار ، «کسب و کار طبق معمول» اکنون «کسب و کار غیرعادی» است و شیوه زندگی ما اساساً تغییر کرده است. دیگر نمی توانیم با دوستان و خانواده خود برای ناهار یکشنبه یا نوشیدنی در جمعه شب دور هم جمع شویم. حضور در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها «فقط به این دلیل» به چیزی از گذشته تبدیل شده است – حداقل برای آینده قابل پیش‌بینی.

پذیرش دیجیتال مارکتینگ در چند سال گذشته به طور فزاینده ای گسترده شده است، با این حال هنوز مکان بسیار مشخصی برای بازاریابی سنتی مانند تبلیغات مجلات وجود دارد. اکنون که بسیاری از برندهای معروف مجلات – مانند Cosmopolitan، House & Leisure و Good Housekeeping درهای خود را بسته اند – به دلیل بسته شدن موقت شرکت های چاپ، کانال های توزیع و خشک شدن تبلیغات، باید این سوال مطرح شود که آیا آیا یا نه بازاریابی سنتی زنده خواهد ماند.

دیجیتال مارکتینگ راه نجات کسب و کار
دیجیتال مارکتینگ راه نجات کسب و کار – کالج نوین

پذیرش خلاقانه بازاریابی دیجیتال- دیجیتال مارکتینگ راه نجات کسب و کار

کسب‌وکارهایی که در طول تعطیلی در نتیجه COVID-19 بیشترین آسیب را دیده‌اند، آن دسته از شرکت‌هایی هستند که برای حفظ آنها به تعاملات چهره به چهره با مشتریان متکی هستند. به مغازه هایی فکر کنید که معمولاً در یک مرکز خرید پیدا می کنید، به عنوان مثال، بوتیک ها و رستوران های تخصصی.

این موسسات به طور سنتی بر ترافیک پیاده برای جذب مشتری و خرید متکی بوده اند. با توجه به اینکه اکثر زنجیره‌های بزرگ به لطف بودجه‌های قابل توجهی که دارند، یکپارچه از بازاریابی سنتی به بازاریابی دیجیتالی گذر می‌کنند، نهادهای کوچک مجبورند راه‌های خلاقانه‌ای برای استفاده از کانال‌های بازاریابی دیجیتال – مانند رسانه‌های اجتماعی – بیابند تا بر مخاطبان تأثیر بگذارند.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ بهترین راه حل برای رشد کسب و کار

 

نحوه استفاده صنعت رستوران از دیجیتال مارکتینگ

یکی از بخش‌های بازاریابی که ما واقعاً برای پذیرش آن از بازاریابی دیجیتال هیجان‌زده هستیم، صنعت رستوران‌داری است. بسیاری از این کسب‌وکارها بر اساس شهرت سرآشپز ساخته شده‌اند، بنابراین از این برند تثبیت‌شده استفاده کرده‌اند و از این صدای برند برای برقراری ارتباط با مشتریان خود – هم موجود و هم بالقوه – استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال، بسیاری از سرآشپزها به یوتیوب روی می آورند و کانال هایی را ایجاد می کنند که در آنها نحوه تهیه دستور العمل هایی را که باعث شهرت آنها شده است را به نمایش می گذارند. با انجام این کار، آنها با فالوورهای خود درگیر می شوند و آنها را به تعامل با برند وا می دارند. آنها در نهایت به حامیان برند وفادار و مشتریان مادام العمر تبدیل می شوند.

نمونه‌های بسیار بیشتری از افرادی وجود دارد که هوشمندانه از بازاریابی دیجیتال برای افزایش آگاهی از برند استفاده می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 10 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟