مهارت های دیجیتال مارکتینگ در سال 2020

مهارت های دیجیتال مارکتینگ در سال 2020

مهارت های دیجیتال مارکتینگ در سال 2020 ، تا پایان اکتبر 2019، تقریباً 4.48 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کردند. با توجه به وجود 4.021 میلیارد کاربر در سال 2018، مسلم است که تعداد کاربران اینترنت سال به سال رشد تصاعدی خواهد داشت.

با توجه به اینکه میانگین مردم آفریقای جنوبی بیش از هشت ساعت در روز را در اینترنت صرف می کنند، واضح است که عادات مردم به طور فزاینده ای در حال حرکت آنلاین هستند. این بدان معناست که برای موفقیت کسب‌ و کار در این عصر دیجیتال، داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ که توسط افرادی با آموزش دیجیتال مارکتینگ قوی پشتیبانی می‌شود، حیاتی است.

مهارت های دیجیتال مارکتینگ در سال 2020
مهارت های دیجیتال مارکتینگ در سال 2020 – کالج نوین

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

با 2.65 میلیارد کاربر رسانه های اجتماعی در سال 2018، این رقم پیش بینی می شود که در سال 2021 به 3.1 میلیارد نفر افزایش یابد، اکثر مشاغل مخاطبان هدف خود را در رسانه های اجتماعی پیدا می کنند.

این بدان معناست که هر کسب‌وکاری که در آنجا وجود دارد یا باید یک بازاریاب رسانه‌های اجتماعی در کارمندان خود داشته باشد، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی خود را به یک آژانس برون سپاری کند یا (در روش دیگر) صاحب کسب‌وکار باید با اطمینان بداند که در رسانه‌های اجتماعی چه می‌کند. دلیل این امر این است که آنها باید بتوانند به طور دقیق مشخص کنند که مخاطبان کسب و کار کجا هستند تا بتوانند به طور موثر برای آنها بازاریابی کنند.

بهینه سازی موتور جستجو- مهارت های دیجیتال مارکتینگ در سال 2020
با تبدیل شدن گوگل به صفحه زرد واقعی قرن بیست و یکم، اگر می خواهید سازمان شما توسط مشتریان احتمالی پیدا شود، مردم باید بتوانند شما را در موتور جستجوگر قدرتمند ببینند. نتیجه این است که از شما خواسته می شود که یک استراتژی سئو قوی داشته باشید که به طور مداوم آن را بررسی و همچنین به روز رسانی می کنید تا مطمئن شوید افرادی که می خواهید شما را پیدا کنند این کار را انجام می دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  3 مزیت عالی دیجیتال مارکتینگ

عمل سئو در 12 ماه آینده به لطف جستجوی صوتی پیچیده تر خواهد شد. این به این معنی است که متخصصان سئو باید پایه و اساس خوبی در اصول اولیه داشته باشند تا بتوانند تصمیم بگیرند که چگونه با پیچیدگی اضافی که جستجوی صوتی به ارمغان می آورد، رسیدگی کنند.

بازاریابی ایمیلی
هر کسی که فکر می کرد بازاریابی ایمیلی مرده و دفن شده است، سخت در اشتباه است. این رسانه ارتباطی هنوز به طور کلی در بین بازاریابان B2B استفاده می شود زیرا آنها دریافتند که این کانال بالاترین مبدل سرنخ ها است.

با این حال، برای استفاده صحیح از ایمیل به عنوان یک روش بازاریابی، لازم است که هر ایمیل را با دقت بسازید تا تمرکز زیادی روی بازاریابی نداشته باشد و همچنین افراد احساس کنند که در حال اسپم شدن هستند.

بله، مصرف مقالات در اینترنت در مورد جنبه های مختلف بازاریابی دیجیتال بدون شک یک عمل مفید است. با این حال، اگر آموزش بازاریابی دیجیتال لازم را نداشته باشید، در این دنیای هیجان انگیز شروع نخواهید کرد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − چهارده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟