مهارت های دیجیتال مارکتینگ

مهارت های دیجیتال مارکتینگ

مهارت های دیجیتال مارکتینگ ، اکنون زمان بسیار خوبی برای دیجیتال مارکتینگ است. در چند دهه گذشته شاهد یک تحول بزرگ – و همچنین نوع جدیدی از بازاریابی حرفه‌ای – بوده است: بازاریاب دیجیتالی خوش‌شخص، با نگرش رشد و داده‌محور که مسئول اهداف درآمد مشترک، ترافیک وب‌سایت و اعداد رشد است.

این نوع از بازاریاب ها مهارت خود را تقریباً منحصراً در حوزه دیجیتال انجام می دهند. آنها محتوای نوشتاری و بصری ایجاد می کنند. اجرای تبلیغات در گوگل، یوتیوب و کانال های دیگر؛ بهینه سازی وب سایت شرکت؛ کاردستی کمپین های بازاریابی ایمیلی؛ ایجاد روابط مطبوعاتی و همچنین مدیریت پلتفرم های رسانه های اجتماعی.

بر اساس تحقیقات انجام شده، بازاریابان دیجیتال مطلوب ترین استخدام ها در این زمینه هستند. و در حالی که تیم های بازاریابی و همچنین بودجه در حال رشد بوده اند. این همچنین به این معنی است که چشم انداز رقابتی است.

چرا برخی از این مهارت های خاص را اضافه نکنید تا رزومه خود را کمی غیرقابل مقاومت کنید و گزینه های شغلی خود را بهبود بخشید.

مهارت های دیجیتال مارکتینگ
مهارت های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

مهارت های بازاریابی دیجیتالی که استخدام کنندگان به دنبال آن هستند چیست؟

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا در چشم انداز بازاریابی دیجیتال امروزی اجتناب ناپذیر است. برندها متوجه شده اند که برای جذب مخاطبان خود باید جریانی ثابت از محتوای با کیفیت بالا تولید کنند. اکنون هر کسی که قادر به برنامه ریزی، استراتژی، ایجاد و ترویج محتوای جذاب و جذاب باشد، تقاضای زیادی دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ

بهینه سازی موتورهای جستجو

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که به‌عنوان یک بازاریاب دیجیتال با آن مواجه خواهید شد، ترغیب افراد به بازدید از وب‌سایت شرکت شما است. شما می‌توانید این چالش را از طریق بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) حل کنید، که تمرین بهینه‌سازی محتوا یا وب‌سایت شماست به طوری که در نزدیکی موتورهای جستجو مانند گوگل و یوتیوب (دومین موتور جستجوی بزرگ در اینترنت) قرار بگیرد. جست‌وجوهایی که مرتبط با محصول یا کسب‌وکار شما هستند و در نتیجه بازدیدکنندگان وب‌سایت باکیفیت بیشتری دریافت می‌کنند.

سئو به یک عنصر اصلی در بازاریابی دیجیتال مدرن تبدیل شده است، زیرا یکی از بهترین راه ها برای ایجاد شناخت برند و همچنین تقاضای پایدار و بلندمدت برای محصول شما است.

کارشناسان سئو می دانند که چگونه بفهمند که کدام عبارت جستجو برای خریداران مهم است. علاوه بر این، آنها می‌دانند که چگونه محتوایی ایجاد کنند که برای عبارات کلیدی جستجو در بالای یک SERP یا نزدیک به آن قرار بگیرد. ساخت محتوا فقط نیمی از کار است. علاوه بر این، شما باید جنبه فنی سئو را درک کنید، به عنوان مثال چگونه یک صفحه وب را ساختار دهید و چه چیزی را در URL قرار دهید.

مهارت های دیجیتال مارکتینگ
مهارت های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

پرورش سرب- مهارت های دیجیتال مارکتینگ

از آنجایی که مشتریان به تدریج تاکتیک‌های فروش سخت و تماس‌های سرد را رد می‌کنند، کسب‌وکارها باید به‌منظور ایجاد فروش، به دنبال پرورش رهبری و آژانس‌های ژن رهبری B2B به عنوان راه‌حل بهتری باشند.

مهارت ها در حوزه پرورش سرنخ و توسعه مشتری به ویژه تقاضای بالایی دارند. توانایی درک واقعی قیف فروش و بازاریابی، طراحی و نسبت دادن شخصیت ها، و سپس تبدیل روشمند مشتریان بالقوه به مشتریان گام به گام، بسیار ارزشمند است، به ویژه برای استخدام کنندگان بازاریابی B2B.

این مقاله را مطالعه کنید  7 مهارت مهم برای بازاریاب دیجیتال در آینده

افراد حرفه ای با تجربه در این زمینه باید حتما آن را در رزومه کاری خود و در پروفایل لینکدین خود یادداشت کنند. مطمئن شوید که هر تجربه‌ای را که در زمینه تولید تقاضا، تقسیم‌بندی مخاطب، مدیریت کمپین، بهینه‌سازی نرخ تبدیل، و پیمایش سفر خریدار دارید، ذکر کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟