دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک

دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک

دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک ، امروزه دیجیتال مارکتینگ در هر زمینه ای نفوذ کرده است. دلیل اصلی این پدیده این است که فرآیندهای کسب و کار بسیار سریع در حال تکامل هستند و آزمایش ها و تغییرات زیادی در صنعت انجام شده است. ما در حال منحرف شدن توسط یکی از روندهای آینده هستیم. وقتی به سراغ مصرف‌کنندگان می‌رویم، نمی‌توانیم درباره آنها وانمود کنیم زیرا رفتار آنها هر دقیقه در حال تغییر است. دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک مکانیسم می تواند به راحتی با این تغییرات سازگار شود.

آنچه امروز ترند است ممکن است روند ماه آینده نباشد.

همه اینها چالش های زیادی را برای مشاغل مختلف ایجاد می کند. بنابراین، اکنون نکته این است که چگونه با همه چیز هماهنگ باشیم؟

دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک
دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک – کالج نوین

چرا بازاریابی دیجیتال برای تجارت الکترونیک ضروری است؟

1. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

برای وب سایت تجارت الکترونیک شما، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مانند یک موهبت است. این تمرین افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب سایت شما از طریق نتایج موتورهای جستجوی ارگانیک است.

اجازه دهید نمونه ای از مطالعه موردی Zagg را که یک خرده فروش لوازم جانبی موبایل است، بیاوریم. آنها محتوای زیادی تولید می کنند و تا 35 بار در هفته به طور تهاجمی پست می کنند، که به مشتریان کمک می کند آنها را به راحتی آنلاین پیدا کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

آن‌ها محصولات خود را از طریق محتوا، هدایا و سایر فعالیت‌های تبلیغاتی تبلیغ می‌کنند، محتوای Zagg باعث فروش و تعامل زیادی می‌شود. تنها در سال 2012، این شرکت 172% بازگشت سرمایه را در وبلاگ خود گزارش کرد که همه اینها از فروش مستقیم بود.

2. بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) بر روی بهبود دید وب سایت به منظور افزایش رتبه موتور جستجوی ارگانیک متمرکز است. این یک کانال عالی است که نتایج کوتاه مدت را واقعاً سریع ارائه می دهد.

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) از کمپین های تبلیغاتی پولی بر اساس کلمات کلیدی برای دسترسی به کاربرانی که به طور فعال وب سایت شما را جستجو می کنند، استفاده می کند.

دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک
دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک – کالج نوین

3. بازاریابی ایمیلی- دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک

بازاریابی ایمیلی هنوز نمرده است، هنوز هم موثرترین کانال بازاریابی دیجیتال برای خرده فروشانی است که بازده واقعی را ارائه می دهند.

ایمیل ها نقش مهمی در ارائه تجربه خرید بهتر برای مشتری دارند. هنگامی که محصول خود را در وب سایت تجارت الکترونیکی سفارش می دهید یا هزینه آن را پرداخت می کنید، بلافاصله ایمیل تایید و همچنین یک فاکتور دیجیتال دریافت می کنید. کاربران ممکن است سوالاتی درباره محصولات، تجربه شما ایمیل کنند یا سبد خرید رها شده خود را به مشتریان یادآوری کنند. یا درخواست اطلاعات عمومی در مورد شرکت. ایمیل های شخصی سازی شده به مشتریان شما کمک می کند تا به خوبی با شرکت شما ارتباط برقرار کنند.

4. بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)

رسانه‌های اجتماعی جهان را فراگرفته است، کمتر کسی پیدا می‌شود که در شبکه‌های اجتماعی فعال نباشد. پست کردن منظم در اینستاگرام یا فیسبوک به یک عادت روزانه تبدیل شده است. دسترسی برندها به مشتریان از طریق رسانه های اجتماعی آسان تر شده است. با قوی‌تر شدن شبکه‌های اجتماعی، حرفه‌ای‌های بازار دیجیتال باید رسانه‌های اجتماعی پولی را به عنوان بخشی از استراتژی خود برای دستیابی به مشتریان بیشتر بگنجانند.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ جایگزین بازاریابی سنتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 20 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟