شفافیت برای توسعه دیجیتال مارکتینگ

شفافیت برای توسعه دیجیتال مارکتینگ

شفافیت برای توسعه دیجیتال مارکتینگ ، از آنجایی که برندها در طول همه گیری COVID-19 از ابتکارات دیجیتال مارکتینگ استقبال کرده اند، شفافیت برای بازاریابان دیجیتال در صنعت ضروری بوده است. اجرای ارتباطات دیجیتال، شرکت‌های فناوری را مجبور کرد تا در مورد راه‌حل‌های بازاریابی دیجیتال که شرکای خود از آن استفاده می‌کنند، آگاه باشند. بنابراین، نباید در منابعی که برای توسعه، تجزیه و تحلیل و اجرای برنامه‌های بازاریابی با بازاریابان به اشتراک گذاشته می‌شود، بی‌اعتمادی یا – در عوض – عدم اطمینان وجود داشته باشد.

بازاریابی دیجیتال روز به روز سودآورتر می شود زیرا کسب و کارها نیاز به سازگاری در زمان شیوع ویروس کرونا و همچنین عدم اطمینان اقتصادی دارند. با این گفته، شفافیت بین بازاریابان و همچنین مصرف کنندگان ضروری شده است. در اینجا دلیل است.

ایجاد اعتماد با مصرف کنندگان شما مسئول ایفای نقش کلیدی در حفظ یک تجارت موفق است. برای ایجاد این اعتماد، بازاریابان دیجیتال باید خود را معتبر، شفاف و همچنین معتبر نشان دهند.

شفافیت برای توسعه دیجیتال مارکتینگ
شفافیت برای توسعه دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

شفافیت به یک کانون اساسی در عصر اتصال دیجیتال تبدیل شده است

از بحث‌های سیاسی، و همچنین شکاف بر سر اخبار جعلی، تا بازاریابی تأثیرگذار و تبلیغ محصولات آنلاین – از آنجایی که به افراد بیشتری رسانه‌های بیشتری داده می‌شود تا هر آنچه را که می‌خواهند با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند، سؤالات بیشتری در مورد صداقت به درستی مطرح می‌شود. و همچنین قابل اعتماد بودن هرگونه ادعا یا تأییدیه ای که از طریق چنین فرآیندی صورت می گیرد.

با توجه به این موضوع، جای تعجب نیست که تحقیقات نشان می دهد مصرف کنندگان به طور فزاینده ای نسبت به ادعاهای آنلاین محتاط می شوند. علاوه بر این، افزایش تقاضا برای شفافیت در تبلیغات دیجیتال وجود دارد. با تأکید بر این موضوع، اخیراً ما از 1000 مصرف‌کننده نظرسنجی کردیم تا در مورد باورها، انتظارات و همچنین خواسته‌های آنها در مورد نقش شفافیت در تجارت امروز اطلاعاتی کسب کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار

چرا نیاز به شفافیت؟- شفافیت برای توسعه دیجیتال مارکتینگ

در حدود ده سال گذشته، بازاریابان دیجیتال به آژانس‌ها اجازه داده‌اند در هنگام خرید فضای تبلیغاتی به تنهایی فعالیت کنند. این به آژانس ها – و همچنین ارائه دهندگان فناوری تبلیغات – آزادی زیادی می دهد.

در حال حاضر، ما در دنیایی زندگی می کنیم که تحت تسلط گوگل، فیس بوک و همچنین مبادلات تبلیغاتی برنامه ای است که فرآیند فروش تبلیغات را ناشناس می دانند. این در تضاد آشکار با دوران پیش از دیجیتال است که به شدت شخصی بود. در اصل، تعداد زیادی از برندها برای ریختن پول در جعبه سیاهی که تبلیغات دیجیتالی آنها مشخص شده است، استفاده می شد.

در همین زمان، تبلیغات برنامه‌ای – علاوه بر مناقصه آنلاین – رونق گرفت. خرید آگهی از معامله مبتنی بر انسان به تصمیم گیری پیچیده و خودکار انتقال یافت. چیزی که مارک پریچارد و P&G در جلب توجه به آن کمک کردند، هزینه‌های زیربنایی گهگاهی مبهم پشتیبانی آژانس و همچنین موجودی رسانه‌ای پررنگ بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟