روندهای دیجیتال مارکتینگ برای سال 2021

روندهای دیجیتال مارکتینگ برای سال 2021

روندهای دیجیتال مارکتینگ برای سال 2021 ، روندهای دیجیتال مارکتینگ برای سال 2021 به نظر می رسد که در حال چرخش به دو مفهوم متمایز، هرچند تقریبا متناقض هستند:

. اولی یک انسان سازی عمومی است که به مسائل واقعی می پردازد و محتوا را متناسب با فرد (به جای جذابیت انبوه) برای تعامل شخصی بیشتر تنظیم می کند.
. دوم، بهینه‌سازی بسیار مکانیکی و فنی‌تر، تنظیم دقیق قسمت‌های پشت صحنه (مانند سئو) و نحوه ساختار کمپین‌ها است – آن چیزهایی که مشتریان راضی شما نمی‌بینند.

زمانی، هوش مصنوعی، بازاریابی مبتنی بر داده و همچنین بهینه‌سازی موتور جستجوی صوتی (VSEO) مفاهیم جاه‌طلبانه‌ای بودند که در حد مضحک بودند. امروزه، این روندهای بازاریابی دیجیتال پیشگامانه جزو اولویت های اصلی اکثر صاحبان مشاغل در سال 2021 است.

اگر شرکت شما قصد دارد در فضای آنلاین امروزی رقابتی بماند، باید خود را با تغییرات سریع در حال توسعه در بازاریابی دیجیتال وفق دهید. هر شرکتی قربانی داروینیسم دیجیتال است، که تکامل رفتار مصرف کننده است، زمانی که جامعه و همچنین فناوری سریعتر از توانایی بهره برداری از آن تکامل می یابند. داروینیسم دیجیتال تبعیض قائل نمی شود. هر شرکتی در خطر است.

گول نخورید: ما در زمانی زندگی می کنیم که بازاریابی فناوری به سرعت پیش می رود. پیش بینی علایق و رفتارهای مصرف کننده دشوار است. بازاریاب های دیجیتال دیگر نمی توانند سر خود را در شن و ماسه بگذارند و امیدوارند که حدس های تحصیل کرده – و همچنین همان روش های قدیمی – برای همیشه کارساز باشند.

روندهای دیجیتال مارکتینگ برای سال 2021
روندهای دیجیتال مارکتینگ برای سال 2021 – کالج نوین

روندهای بازاریابی دیجیتال را که باید برای سال 2021 بدانید

رسانه های اجتماعی سلطه خود را حفظ می کنند
شرکت ها باید آماده باشند تا در سال 2021 منابع بیشتری را برای بازاریابی رسانه های اجتماعی تخصیص دهند. بودجه رسانه های اجتماعی 24 درصد از کل بودجه بازاریابی ایالات متحده را در سه ماهه دوم سال 2020 تشکیل می دهد که نسبت به سال قبل 13 درصد افزایش یافته است.

این مقاله را مطالعه کنید  8 نوع دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در طول همه‌گیری COVID-19، بازاریابان بیشتر و بیشتر حفظ مشتری را در اولویت قرار می‌دهند. این وضعیت تا سال 2021 باقی خواهد ماند. این بیماری همه گیر میزان زمانی را که افراد به صورت آنلاین سپری می کنند را افزایش داده است که شامل نحوه تحقیق آنها در مورد محصولات، مارک ها و سازمان ها می شود.

این تغییر مصرف‌کننده فرصت‌های جدیدی را برای بازاریابان دیجیتال ایجاد می‌کند تا بتوانند دسترسی خود را با مخاطبان جدید و همچنین تعامل مجدد با مشتریان قدیمی را افزایش دهند. یک بازاریاب رسانه های اجتماعی خوب با پرداخت هزینه ای در ماه می تواند یک برنامه محتوا ایجاد کند، پست های منظم در رسانه های اجتماعی ایجاد کند، علاوه بر جذب کسب و کار جدید، بر پاسخ های مشتریان نظارت کند و هدایت کند. اگر شرکت کوچک شما افزودن خدمات رسانه های اجتماعی به آمیخته بازاریابی شما را به تعویق انداخته است، اکنون زمان آن رسیده است که این خدمات را اضافه کنید.

تغییر استفاده از موتورهای جستجو
با رشد موبایل و همچنین جستجوی صوتی، افراد در حال تغییر روش استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل هستند. بودن نتیجه شماره یک در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) دیگر لزوماً هدف اصلی کسب و کار شما نیست.

قطعه‌های ویژه – و همچنین سایر اطلاعات «در SERP» – به این معنی است که دیگر نیازی به کلیک بر روی یک وب‌سایت برای دریافت اطلاعات مورد نظر خود ندارید – این اطلاعات به راحتی در صفحه نتایج جستجوی Google در دسترس است.

این اطلاعات روی SERP ممکن است در مکان‌های مختلف ظاهر شود، با این حال، موقعیتی که بیشتر به دنبال آن است، درست در بالای SERP قبل از ظاهر شدن فهرست‌های ارگانیک است. این موقعیت «موقعیت صفر» نامگذاری شده است. از آنجا که اغلب تنها اطلاعاتی است که یک جستجوگر مشاهده می کند، بسیار آرزوست. بیش از 60 درصد از نتایج جستجویی که اکنون توسط Google برگردانده می‌شوند به‌عنوان قطعه‌های برجسته دیده می‌شوند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 تکنیک دیجیتال مارکتینگ برای تقویت تصویر

برندها هنوز در تلاشند تا یاد بگیرند که چگونه به «موقعیت صفر» قبلی دست یابند، زیرا به تکنیک‌های سئوی متنوعی نیاز دارد، برخلاف تکنیک‌هایی که برای فهرست‌بندی معمولی در SERP استفاده می‌شوند. اگر بتوانید اولین نفر در صنعت خود باشید که به آنجا می‌رسید، برتری زیادی نسبت به رقبای خود خواهید داشت. بنابراین انتظار داشته باشید که در سال آینده شاهد ارائه مشاغل سئو بیشتر این خدمات باشید. علاوه بر این، باید به آخرین بهترین روش ها برای بهینه سازی محتوای خود توجه کنید.

برای اینکه بهترین بازاریاب دیجیتالی باشید، باید اصول بازاریابی دیجیتال را به خوبی درک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − هفت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟