تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

فهرست مطالب

تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ ، “تحول دیجیتال یا بازاریابی دیجیتال” کدام یک برای کسب و کار من بهتر است؟

آیا وقتی به ارتقای کسب و کار خود فکر می کنید، این سوال همچنان در ذهن شما پرتاب می شود؟

امیدوارم بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

تحول دیجیتال یک فرآیند است و دیجیتال مارکتینگ تکنیکی است که می‌توان از آن در زمانی که برای ارتقای کسب‌وکار خود کار می‌کنید استفاده کرد. تحول دیجیتال چیزی است که شما برای بهبود فرآیند کسب و کار خود، گردش کار آن از طریق فرآیندهای بدون دردسر و اتوماسیون کار می کنید. دیجیتال مارکتینگ اجرای تکنیک های مختلف بازاریابی پیشرفته برای ترویج حضور آنلاین کسب و کار شما به صورت ارگانیک است.

می خواهید در این مورد بیشتر بدانید؟ به خواندن ادامه دهید.

در این مقاله، تمام تکنیک‌های ضروری و نمونه‌های بلادرنگ را برای درک تفاوت بین بازاریابی دیجیتال و تحول پوشش داده‌ایم.

تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ
تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

تحول دیجیتال چیست؟- تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

تحول دیجیتال بازطراحی کامل کسب و کار شماست. این فرآیند اصلاح یا ایجاد فرهنگ تجاری جدید با استفاده از آخرین فناوری ها است. اجرای تحول دیجیتال منجر به تغییرات اساسی در نحوه فرآیندهای کسب و کار، فرهنگ و ارائه ارزش به مشتریان خواهد شد.

دگرگونی زمانی آغاز می‌شود که ما از کاغذ به اکسل یا هر برنامه کاربردی برای حفظ کسب‌وکار شما حرکت کرده‌ایم و بیشتر در هر زمینه‌ای از کسب‌وکار شما – فروش، خدمات مشتری، بازاریابی، و موارد دیگر اجرا می‌شود. تحول دیجیتال همه چیز در مورد نحوه تفکر و تعامل شما با مشتریان است.

 

دیجیتال مارکتینگ چیست؟- تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ فرآیند تبلیغ کسب و کار/محصولات شما از طریق کانال های دیجیتال مختلف است. کسب‌وکارها می‌توانند از تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال مانند بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی ایمیلی، ایجاد محتوا و موارد دیگر برای دستیابی به مشتریان بالقوه خود، افزایش آگاهی از برند و بهبود حضور آنلاین موثر استفاده کنند. دامنه بازاریابی دیجیتال انگیزه بخش است و فرصت های سخاوتمندانه ای در آینده دارد.

 

تکنیک های دخیل در تحول دیجیتال و بازاریابی

انطباق جدیدترین تکنیک ها با کسب و کار شما چیزی ضروری برای حفظ خود در راستای روند است. این فناوری‌ها به بهبود ارتباط شما با جهان کمک می‌کنند و در جذب و حفظ مشتریان مؤثرتر خواهند بود.

تکنیک های تبدیل دیجیتال- تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

هوش مصنوعی – هوش مصنوعی تحریک هوش انسانی توسط ماشین‌ها است. پیاده سازی هوش مصنوعی در یک کسب و کار بهره وری بهتری ایجاد می کند و از داده های جمع آوری شده توسط شرکت به طور موثر استفاده می کند. این تکنیک می‌تواند به تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان، جمع‌آوری بینش برای شناسایی روندها در زمان واقعی و بهبود رضایت مشتری توسط خدمات مشتری خودکار کمک کند.

واقعیت افزوده و مجازی – این تصور غلط وجود دارد که AR و VR فقط برای گیمرها هستند، اما چندوجهی هستند و در صنایع مختلف با درک و تنظیم نیازهای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. VR می تواند به متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک کند تا رویه های پیچیده را در یک محیط امن و واقع بینانه انجام دهند. AR و VR همچنین می توانند در ارتش برای آموزش سربازان مورد استفاده قرار گیرند. این فناوری همچنین می تواند به طور موثر در صنایعی مانند خرده فروشی، خودرو و غیره استفاده شود.

اینترنت اشیا – اینترنت اشیا سیستمی از دستگاه‌های محاسباتی، ماشین‌ها و اشیاء مرتبط با یکدیگر است که می‌توانند داده‌ها را بدون هیچ گونه تعاملی انتقال دهند. این به جمع‌آوری اطلاعاتی مانند ترجیحات کاربر کمک می‌کند، که به بازاریابان کمک می‌کند تا به طور موثر به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند. اینترنت اشیا به درک و اطلاع رسانی به کسب و کارها در مورد آنچه اتفاق می افتد کمک می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

ربات ها – ربات ها سیستم های هوشمند بهبود یافته در اینترنت هستند که می توانند با کاربر تعامل داشته باشند. این به ارتباط دو طرفه بین مشتری و برند کمک می کند. این معمولاً برای ارائه جستجوها و توصیه های محصول در بخش فروش استفاده می شود.

کلان داده – به بهبود جمع آوری داده ها کمک می کند زیرا می تواند حجم زیادی از داده های جمع آوری شده توسط سازمان ها را مدیریت کند. تکنیک تجزیه و تحلیل داده ها همچنین به تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین شما کمک می کند، که می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد تا در مورد بهبودهای مورد نیاز تصمیم بگیرید.

زنجیره های بلوکی – بلاک چین به عنوان یک بازیگر کلیدی در تحول دیجیتال در نظر گرفته می شود. این تکنیک اجازه می دهد تا کسب و کار را با فرآیندهای کسب و کار خودکار، و راه اندازی محصولات دیجیتال جدید تقویت کنید. اطلاعات مربوط به بلاک چین ها با رمزنگاری مرتبط است، غیرمتمرکز، قابل تایید است و به راحتی برای عموم قابل مشاهده است. این به بهبود اعتماد، امنیت و شفافیت داده های به اشتراک گذاشته شده در شبکه تجاری کمک می کند.

تکنیک های دیجیتال مارکتینگ- تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

سئو – بهینه سازی موتور جستجو یک تکنیک بازاریابی دیجیتال است که برای بهبود ترافیک وب سایت و حضور آنلاین آن در موتورهای جستجو مانند گوگل پیاده سازی می شود. این تکنیک همچنین به کسب و کارها در افزایش آگاهی از برندشان کمک می کند.

بازاریابی محتوا – این استراتژی بازاریابی است که برای جذب و حفظ مشتریان از طریق ایجاد و به اشتراک گذاری محتوا/مقالات مرتبط که نشان دهنده برند شما است استفاده می شود. محتوا می تواند یک وبلاگ، مقاله، پست رسانه های اجتماعی، کمپین، محتوای ویدیویی و موارد دیگر باشد. از طریق این استراتژی می توانید به مشتریان خود کمک کنید تا در مورد کسب و کار شما و اهداف آن بیشتر بدانند.

بازاریابی ایمیلی – این یک تکنیک عالی برای درگیر نگه داشتن مشتریان شما با کسب و کار شما است. چه بخواهید بازدیدکنندگانتان ثبت نام کنند یا مشتریانتان را به فروشگاهتان بازگردانند یا مشتریانتان را تأیید کنند یا مشتریانتان را حفظ کنند – بازاریابی ایمیلی یک استراتژی عالی است. این حتی به حفظ یک رابطه خوب با مشتریان شما کمک می کند.

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی – رسانه‌های اجتماعی راه برجسته‌ای برای حضور آنلاین قوی برای کسب‌وکار شما هستند. این یک راه کارآمد برای ترویج آگاهی از برند در سطح جهانی است. پست کردن محصولات/خدمات خود در حساب های اجتماعی مختلف یا تبلیغ برند خود با کمک تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی.

بازاریابی ارجاعی – این یک روش هوشمندانه برای جذب مشتریان بیشتر به کسب و کار شما است. معرفی یک برنامه ارجاع می تواند مشتریان و تبدیل های بیشتری را به کسب و کار شما بیاورد.

تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ
تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

نمونه هایی از تحول دیجیتال و بازاریابی- تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

شرکت های موفقی که تحول دیجیتال را پذیرفته اند

پورشه – سازنده خودرو آلمانی با عملکرد خوب، مراکز تحقیق و توسعه مناسب را با پروژه‌های توسعه نرم‌افزاری که بر جمع‌آوری اطلاعات کاربران تمرکز دارند، تطبیق داده است. این شرکت یک نهاد جداگانه “آزمایشگاه نوآوری مشاوره پورشه” راه اندازی کرده است که کاملاً نوآوری را هدایت می کند. پیاده‌سازی فناوری‌های کلان داده، یادگیری ماشین، بلاک چین و فناوری‌های IoT به بهبود رضایت مشتری و در نتیجه فروش بیشتر کمک کرده است.

استارباکس – اجرای ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی «Deep Brew» به استارباکس کمک کرده است تا اطلاعاتی مانند جمعیت، سطح درآمد، ترافیک و موارد دیگر را تجزیه و تحلیل و جمع‌آوری کند. این به آنها کمک کرده است تا مناسب ترین مکان را برای رستوران های جدید خود انتخاب کنند.

کلر ویلیامز – “KW Command” جایگزین یک سیستم CRM شخص ثالث است که به نمایندگان کمک می کند تا تجارت خود را به طور موثر اداره کنند.

IKEA – این شرکت سنتی واقعیت افزوده را پیاده سازی کرده است و به کاربران اجازه می دهد قبل از خرید واقعی مبلمان را انتخاب کنند. این شرکت همچنین “TaskRabbit” را خریداری کرد تا به مشتریان کمک کند افرادی را برای مونتاژ مبلمان پیدا کنند. اجرای فناوری پیشرفته سه بعدی و هوش مصنوعی به مشتریان اجازه می دهد تصاویر را آپلود کنند و به صورت خودکار به صورت سه بعدی نمایش داده شوند.

Walmart – این شرکت تعهد زیادی به تحول دیجیتال دارد. این ربات‌های خودران را به کار می‌برد که موجودی در قفسه، اسکرابرهای کف خودران و بسیاری موارد دیگر را ارائه می‌کنند. همچنین برای افزایش درآمد در بازارهای جدید، فروشگاه های تجارت الکترونیک سرمایه گذاری کرد.

شرکت های موفقی که بازاریابی دیجیتال را پذیرفته اند

Airbnb – Airbnb با اجرای کمپین های رسانه های اجتماعی برجسته، تعامل و دنبال کنندگان بیشتری را به انجمن سفر خود آورده است. آنها مشتاق بودند و می خواستند مهمانان و میزبانان بیشتری را به پلتفرم خود بیاورند و از این رو سرمایه گذاری بیشتری در ایجاد محتوای مرتبط برای کسب و کار خود انجام دهند. این استراتژی به ایجاد تقاضای بیشتر برای تجارت آنها کمک کرد و در نتیجه Airbnb به سوپراستار رسانه های اجتماعی در صنعت سفر تبدیل شد.

این مقاله را مطالعه کنید  ارتقا دیجیتال مارکتینگ

Slack – Slack یک ابزار همکاری موثر است که به هم تیمی ها اجازه می دهد تا در یک پلتفرم با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و فایل ها را به اشتراک بگذارند. هدف آن ارائه یک تجربه عالی برای مشتری با رسیدگی به نزدیک به 8000 بلیط میز در هر ماه بود. Slack راه حل های برجسته ای را با تجربه مشتری مثبت و جذاب ارائه می دهد. این امر به طور طبیعی باعث افزایش استفاده از این پلتفرم توسط شرکت های مختلف شده است.

نعنا – اگرچه نعنا چندان محبوب نبود، اما آنها در تولید محتوای با کیفیت بالا سرمایه گذاری کردند. آنها بر ایجاد اینفوگرافیک های جذاب، پست های وبلاگ آموزنده و موارد دیگر برای جلب توجه بازدیدکنندگان/مشتریان تمرکز کردند. تولید محتوای اختصاصی و با کیفیت با استانداردها می تواند درآمد قابل توجهی را برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد.

Zappos – Zappos یک فروشگاه پلت فرم تجارت الکترونیکی است که منحصراً برای کفش است. این فروشگاه به شدت بر نیازهای مشتریان خود تمرکز کرده است و استراتژی های بازاریابی دیجیتال موثری را اجرا کرده است که حضور آنلاین خود را به شیوه ای پایدارتر حفظ می کند. ضمانت پول 365 روزه، حمل و نقل رایگان و بسیاری از سیاست های دیگر کاملاً جذاب هستند و مشتریان بیشتری را ترغیب می کنند تا برای سیاست های خود ثبت نام کنند و اغلب از آنها خرید کنند. Zappos سرمایه گذاری زیادی روی استراتژی های بازاریابی نکرده است، اما سیاست ها و کمپین های رسانه های اجتماعی آن توجه را به خود جلب کرده است. آنها با گوش دادن به مخاطبان خود با استراتژی های مناسب بازاریابی محتوا را برنامه ریزی و روی آن کار کردند.

 

مشاوره تحول دیجیتال – چرا و زمانی که به آن نیاز است- تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ

هدف اصلی مشاوره تحول دیجیتال کمک به کسب و کارها برای دستیابی به اهداف خود و سازگاری با تحول برای حفظ آنها در راستای روند است. مهاجرت ابری، هوش مصنوعی، داده های بزرگ، توسعه نرم افزار سفارشی، فرآیندهای کسب و کار خودکار و موارد دیگر جدیدترین تکنیک های دخیل در این تحول هستند.

خدمات مشاوره می تواند به شما در انتخاب بهترین فناوری مناسب برای کسب و کارتان کمک کند و نتایج بهتری را به همراه داشته باشد. همانطور که در عصر دیجیتال زندگی می کنیم، با سناریوهایی روبرو می شدیم که می توانید روشن/خاموش کنید و حتی روشنایی چراغ ها را با استفاده از اتصال “بلوتوث” تنظیم کنید. از این رو، لازم است اقداماتی برای حضور جهانی کسب و کار خود انجام دهید. این را می توان از طریق یک تحول دیجیتالی انجام داد که می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا از سایرین متمایز شود.

اینفوگرافیک زیر نشان می دهد که چرا نیاز به مشاوره تحول دیجیتال است.

. به ارزیابی و تجزیه و تحلیل کسب و کار کمک می کند
. مناسب ترین فناوری را برای بهبود فرآیند کسب و کار پیشنهاد می کند
. یک نقشه راه برای تحول دیجیتال ایجاد می کند
. به توسعه استراتژی های تجاری و ارزیابی تأثیر کمک می کند

 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ – چرا و زمانی که به آن نیاز است

خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال به کسب و کارها کمک می کند تا با تجزیه و تحلیل و بررسی استراتژی های بازاریابی و داده های مربوط به آنها، فرصت های بالقوه را باز کنند. از آنجایی که روند بازاریابی دیجیتال دائما در حال تغییر است، تصمیم گیری در مورد استراتژی های کسب و کار شما بسیار دشوار است. در اینجا، مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌تواند آن را با درک اهداف کسب‌وکار، فناوری بازاریابی و داده‌ها برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی مؤثر برای کسب‌وکارتان مرتب کند. این یک راه کارآمد برای نزدیک شدن به مشاوره بازاریابی دیجیتال است، زیرا آنها می توانند شما را با اجرای مناسب ترین استراتژی ها برای کسب و کارتان راهنمایی کنند تا رشد آن را متمایل و پایدار نگه دارید.

اطلاعات زیر نشان می دهد که چرا نیاز به مشاوره بازاریابی دیجیتال است.

. به توسعه یک استراتژی بازاریابی دیجیتال کارآمد که متناسب با نیازهای کسب و کار شما باشد کمک می کند
. افزایش فروش و تبدیل
. ایستادن در میان رقبای خود
. ایده های نوآورانه را پیشنهاد دهید
. به شما کمک می کند تا در مورد استراتژی های مناسب تصمیم بگیرید، زیرا روند بازاریابی مدام در حال تغییر است

تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ
تحول دیجیتال در مقابل دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

افسانه های پذیرش سریع

تحول دیجیتال بودجه شما را تخلیه می کند

این بیانیه یک تصور اشتباه است و به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل برای تحول تردید دارند. بودجه تاثیر زیادی ایجاد می کند و مهم ترین عامل در مورد تحول یا ارتقاء یک تجارت است.

درک این نکته مهم است که پول فقط برای آنچه در تجارت خود پیاده سازی کرده اید خرج می شود. با راهنمایی مناسب از مشاوره تحول دیجیتال، می‌توانید در مورد استراتژی‌ها و فناوری‌هایی که برای ارتقای کسب‌وکارتان باید پیکربندی شوند، تصمیم بگیرید.

از این رو، به نظر می رسد تحول دیجیتال با صرف هزینه های زیاد، بزرگ به نظر می رسد، اما با اجرای صحیح، می توانید با هزینه ای مقرون به صرفه به اهداف خود برسید.

این مقاله را مطالعه کنید  4 روند دیجیتال مارکتینگ

آیا کارمندانم را به دلیل تحول دیجیتال از دست خواهم داد؟

برخی از کسب و کارها تمایل دارند فکر کنند که اجرای تحول دیجیتال باعث کاهش نیروی انسانی می شود. برخی حتی فکر می کنند که کارمندان موجود برای وارد شدن به مرحله با فناوری مشکل خواهند داشت. اما، واقعیت این است که وقتی فناوری‌های دیجیتال همراه با مهارت‌های نیروی انسانی موجود پیاده‌سازی شوند، کسب‌وکارها می‌توانند بهتر شوند. خودکارسازی فرآیند کسب و کار به کارکنان کمک می کند تا بر برنامه ریزی و طوفان فکری که برای کار استراتژیک مورد نیاز است تمرکز کنند.

حرکت خیلی سریع در سفر تحول دیجیتال شما خطرناک است

این بیانیه بسیاری از کسب و کارها را در پذیرش این تغییرات گمراه کرده است. کسب‌وکارها معمولاً فکر می‌کنند که اصلاح کسب‌وکارشان با تحول دیجیتال بسیار خطرناک است. اما، واقعیت این است که تحول دیجیتال در حال حرکت است و نتایج برجسته ای برای بسیاری از مشاغل ایجاد کرده است.

کسب‌وکارهایی که عملکرد خوبی دارند اهمیت تحول دیجیتال را نشان داده‌اند و همچنین بر بسیاری از کسب‌وکارها تأثیر می‌گذارند تا تغییر شکل دهند. بهتر است به جای به تأخیر انداختن بیشتر، زودتر خود را با تغییرات روند تطبیق دهید.

تحول دیجیتال به معنای به روز رسانی وب سایت و ایجاد یک برنامه است

بسیاری فکر می کنند، فقط داشتن یک وب سایت و برنامه بهینه سازی شده، همه چیز در مورد تحول دیجیتال است. تحول دیجیتال بسیار عمیق تر از آن است، به استراتژی ها و رویکردهایی مجهز است که می تواند به شما در تولید نتایج بالقوه برای کسب و کارتان کمک کند.

بنابراین، قبل از اینکه تحول خود را شروع کنید، تمام آخرین فناوری های دخیل در تحول دیجیتال را تجزیه و تحلیل کنید و مناسب ترین آنها را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. در صورت نیاز، حتی می توانید برای درک بهتر و اجرای استراتژی های نوآورانه در کسب و کار خود، به مشاوره تحول دیجیتال نزدیک شوید.

دیجیتال مارکتینگ می تواند منجر به موفقیت یک شبه شود

این انتظار و باور رایج در بین بسیاری از مشاغل است. در واقع، مانند هر تکنیک و ابزار دیگری، دیجیتال مارکتینگ برای نشان دادن نتایج زمان خودش را می‌گیرد. صبر و حوصله در بازاریابی دیجیتال مهم است، چه بخواهید محتوای شما در گوگل ایندکس شود یا نیاز به حضور یک وب سایت در صفحه اول گوگل داشته باشید، باید یک استراتژی بازاریابی دیجیتال به خوبی برنامه ریزی شده اجرا شود.

بهترین چیزها مانند استراتژی های دیجیتال مارکتینگ وقت خود را می گیرد. بنابراین، بهتر است با این فکر بیرون بیایید که می توانید موفقیت یک شبه را پس از اجرای استراتژی های دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار خود تجربه کنید.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک مفهوم مرده است

این افسانه عجیب به نظر می رسد زیرا بیان می کند که “SEO مرده است”.

آیا فکر می کنید امکان حضور آنلاین بدون بهینه سازی آن با سئو وجود دارد؟ تنها زمانی که وب سایت شما سئو بهینه شده باشد، می توانید انتظار حضور آنلاین آن را در سطح جهانی داشته باشید. برای رشد کارآمد کسب و کارتان، سئو یک عامل ضروری برای کمک به شما برای حضور آنلاین خود در سطح جهانی است.

بازاریابی دیجیتال فقط برای مشاغل بزرگ است

تصور رایجی وجود دارد که بازاریابی دیجیتال فقط برای مشاغل کوچک در نظر گرفته شده است. این یک جمله کاملا نادرست است. اندازه کسب و کار شما بر استراتژی های بازاریابی دیجیتال تاثیری ندارد. بنابراین، مشاغل با هر اندازه ای می توانند استراتژی های بازاریابی دیجیتال را برای افزایش عملکرد خود پیاده کنند.

بازاریابی ایمیلی دیگر موثر نیست

این یک افسانه کاملاً رایج است و به طور گسترده منتشر شده است که بازاریابی ایمیلی به دلیل ایجاد فناوری ها و استراتژی های جدید از روند خارج شده است. اما، واقعیت این است که بازاریابی ایمیلی می‌تواند تبدیل‌های زیادی را به همراه داشته باشد، زمانی که به صورت شخصی اصلاح شوند. بله، اکثر کاربران از دریافت ایمیل‌های شخصی‌شده به صندوق ورودی‌شان، به‌روزرسانی‌های منظم کسب‌وکارتان، ایمیل‌های پیشنهادی شخصی‌شده ویژه و غیره احساس جذابیت می‌کنند. ایمیل یک حالت استاندارد ارتباطی بین یک کسب و کار و مشتریانش است و خوب، با یک تماس شخصی مؤثرتر است.

فناوری چگونه به کسب و کارهای کوچک کمک می کند؟

فناوری برای کسب و کارهای کوچک می تواند به ایجاد تجربه کاربری بهتر برای مشتریان شما کمک کند. کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند از فناوری‌هایی مانند ابر، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، سئو، بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی و غیره استفاده کنند تا فرآیند کامل کسب‌وکار شما را خودکار کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

هنگامی که فناوری به طور موثر و کارآمد پیاده سازی می شود، نتایج تهاجمی برای مشاغل کوچک ایجاد می کند. اگر هنوز کسب‌وکاری را راه‌اندازی نکرده‌اید، بهتر است قبل از راه‌اندازی کسب‌وکارتان، فناوری‌های مناسب را پیاده‌سازی کنید. این ممکن است به شما در جلوگیری از هزینه بهبود کمک کند. وقتی صحبت از هزینه به میان می‌آید، فناوری‌های با دامنه بالا و مقرون به صرفه در دسترس هستند، بسته به نیازهای کسب‌وکارتان می‌توانید آن‌ها را انتخاب کرده و در کسب‌وکارتان پیاده‌سازی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 7 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟