پست مستقیم استراتژی دیجیتال مارکتینگ

پست مستقیم استراتژی دیجیتال مارکتینگ

پست مستقیم استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، پست مستقیم بخش بسیار مهمی از هر استراتژی دیجیتال مارکتینگ است. بدون آن، شما از نقاط تماس مهم عبور می کنید و ROI قابل توجهی را از دست می دهید. گنجاندن ایمیل مستقیم در استراتژی بازاریابی دیجیتال خود به بسیاری از خرده فروشان این امکان را داده است که تعداد نقاط تماس پس از خرید را افزایش دهند و همچنین بین 10 تا 15 درصد افزایش عملکرد داشته باشند.

هیچ کانال بازاریابی نباید در یک سیلو اتفاق بیفتد. پست مستقیم نیز از این امر مستثنی نیست. و در حالی که بازاریابان دیجیتال در ترکیب این تاکتیک‌های دیجیتال در یک استراتژی بازاریابی یکپارچه تسلط پیدا کرده‌اند، تعداد بسیار کمتری ایمیل مستقیم را در استراتژی دیجیتال خود ادغام کرده‌اند.

چرا بازاریابی ایمیلی مستقیم و دیجیتال با هم خوب کار می کنند؟

دیجیتال مارکتینگ یک مقوله بسیار گسترده است. این شامل ایمیل، جستجوی پولی، رسانه های اجتماعی، سئو، تبلیغات و بسیاری موارد دیگر است. بازاریابی پستی مستقیم کمی محدودتر است – همه نامه هایی است که به صندوق پستی فیزیکی شما ارسال می شود – اما می توان آن را به روش های مختلفی انجام داد. به نامه ها، کارت پستال ها، کاتالوگ ها و همچنین کوپن ها فکر کنید.

هیچ کانال بازاریابی نباید در یک سیلو اتفاق بیفتد و پست مستقیم نیز از این قاعده مستثنی نیست. و در حالی که بازاریابان دیجیتال تلاش کرده اند همه این تاکتیک های دیجیتال را با هم در یک استراتژی منسجم ترکیب کنند، تعداد بسیار کمتری در ادغام ایمیل مستقیم با استراتژی بازاریابی دیجیتال خود موفق شده اند.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروز

با این حال، ترکیب پست مستقیم، کل استراتژی بازاریابی شما را قدرتمندتر می‌کند و راه‌های جدیدی را برای هدایت، هدف‌گیری مجدد و همچنین حفظ سرنخ‌ها باز می‌کند.

پست مستقیم استراتژی دیجیتال مارکتینگ
پست مستقیم استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

نحوه هماهنگ کردن کمپین های پست مستقیم و ایمیل

هنگامی که به درستی اجرا شود، ترکیب ایمیل مستقیم و ایمیل ممکن است به نرخ پاسخگویی منجر شود که بیش از دو برابر نتایج معمول است. این واقعاً می تواند بر بازگشت سرمایه شما تأثیر بگذارد. هنگام شروع کمپین خود، ارسال نامه مستقیم به مشتریان بالقوه بسیار مهم است.

یک هفته پس از دریافت نامه توسط مشتریان احتمالی، با یک ایمیل پیگیری کنید. برای هر یک از پست‌های چاپی تا چهار بار از طریق ایمیل پیگیری کنید.

همچنین، فراموش نکنید که برای هر یک از بخش های بازاریابی خود یک فراخوان قوی برای اقدام (CTA) جمع آوری کنید. خوانندگان باید احساس فوریت واقعی داشته باشند تا بلافاصله به پیشنهاد شما پاسخ دهند. CTA های مختلف را هم در ایمیل خود و هم در قسمت های ایمیل مستقیم آزمایش کنید تا مشخص کنید کدامیک بهترین نتایج را ارائه می دهد.

بازاریابی دیجیتال و ایمیل مستقیم، بازاریابی همه‌کانالی شما را تقویت می‌کند

هرچه نقاط تماس بیشتری با مشتریان خود ملاقات کنید، احتمال اینکه آنها را تبدیل یا خرید کنند، بیشتر می شود. در حالی که تعداد جادویی نقاط تماس مشتری وجود ندارد، مطالعات نشان می‌دهند که معمولاً بین ۷ تا ۱۳ نقطه تماس (یا بیشتر) برای فروش یا به دست آوردن یک سرنخ واجد شرایط لازم است.

چرا برخی از آن نقاط تماس مشتری را فیزیکی نمی کنید؟ علوم اعصاب نشان می‌دهد که اشیاء فیزیکی حافظه را ارتقا می‌دهند و همچنین ارزش شناسایی شده را افزایش می‌دهند، و یک استراتژی بازاریابی ایمیلی مستقیم راهی عالی برای تقویت استراتژی بازاریابی همه‌کانالی شما می‌شود.

این مقاله را مطالعه کنید  دستورالعمل آزمایش شده دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 9 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟