انجام مقاله از پایان نامه

انجام مقاله از پایان نامه

انجام مقاله از پایان نامه بسیار مهم است. حاصل کار علمی یک دانشجو در ارشد و دکتری انجام مقاله است. بسیار مهم است که دانشجوها در رزومه خود انجام مقاله از پایان نامه داشته باشند. رزومه علمی نیازمند دانشتن انجام پایان نامه مدیریت و همچنین انجام مقاله است. حال بنظر می آید مراحل انجام مقاله را باید بدانیم.

صفر تا صد سفارش انجام مقاله از پایان نامه و انجام تحقیق دانشجویی در کالج نوین

انجام مقاله دانشجویی و انجام تحقیق از جمله مهم ترین چالش های زمان تحصیل و حتی پس از فارغ التحصیلی است. انتخاب موضوع برای تهیه مقاله ، پیدا کردن منابع فارسی و انگلیسی برای انجام تحقیق دانشجویی ، روش تحقیقِ مقاله ، جمع بندی مطالب جهت تهیه مقاله ، درک از ساختار نگارش مقاله و سایر موارد موثر در انجام مقاله و انجام تحقیق دانشجویی به زمان و مهارت نیاز دارد. کالج نوین با تیمی متشکل از محققین و متخصصین در کلیه رشته ها و مقاطع دانشگاهی فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و پایان نامه در کنار شما خواهد بود. کالج نوین با تیمی متشکل از محققین و متخصصین فعالیت در زمینه نوشتن مقاله دانشجویی و سفارش تحقیق دانشجویی، نگارش پروپزوال و پایان نامه در کنار شما خواهد بود.

انجام مقاله از پایان نامه

هنگام نوشتن مقاله در مجله تحقیقاتی چه قوانینی باید رعایت کنید؟ دکتر استیون راجرز، برنده جایزه اول روث، گفت اولین چیز این است که نسبت به آنچه می نویسید اشتیاق داشته باشید. ایجاد انگیزه برای نوشتن اغلب بسیار دشوار است، بنابراین، نوشتن چیزی که اشتیاق بسیار کمی برای آن دارید، آن را آسان‌تر نمی‌کند…» – استیون نبیو راجرز، برنده جایزه اول روت. برخی از بهترین توصیه‌هایی را بخوانید که به شما کمک می‌کند ویژگی‌های یک مقاله ژورنالی و نحوه تبدیل آن را به یک مقاله تحقیقاتی قانع‌کننده مشخص کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  سفارش تحقیق دانشجویی

ساختار کلی برای نوشتن مقاله ژورنال دانشگاهی

عنوان

عنوان مقاله شما یکی از اولین شاخص هایی است که خوانندگان از تحقیقات و مفاهیم شما دریافت خواهند کرد. باید مختصر، دقیق و آموزنده باشد. شما باید مرتبط ترین کلمات کلیدی خود را در عنوان خود وارد کنید، اما از درج اختصارات و فرمول ها خودداری کنید.

کلید واژه ها

کلمات کلیدی بخش ضروری تولید مقاله ژورنالی هستند. هنگام نوشتن مقاله ژورنالی باید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که دوست دارید مقاله شما برای آنها رتبه بندی شود.

کلمات کلیدی به خوانندگان بالقوه کمک می کنند تا مقاله شما را هنگام انجام تحقیقات با استفاده از موتورهای جستجو کشف کنند.

چکیده

هدف از چکیده شما بیان نکات کلیدی تحقیق به صورت واضح و مختصر است. یک چکیده همیشه باید به خوبی در نظر گرفته شود، زیرا این عنصر اصلی کار شما است که خوانندگان با آن مواجه خواهند شد.

چکیده باید یک پاراگراف کوتاه (حدود 300 کلمه) باشد که یافته های مقاله مجله شما را خلاصه کند. به طور معمول یک چکیده شامل موارد زیر خواهد بود:

تحقیق شما در مورد چیست
چه روش هایی استفاده شده است
یافته های اصلی شما چیست؟

سپاسگزاریها

قدردانی می تواند جنبه کوچکی از مقاله مجله شما باشد، اما همچنان مهم است. این جایی است که شما از افرادی که واجد شرایط نوشتن مشترک نیستند، اما از نظر فکری، مالی یا به شیوه‌ای دیگر در مقاله شما مشارکت داشته‌اند، قدردانی می‌کنید.

وقتی کسی را در متون دانشگاهی خود تصدیق می کنید، به شما به عنوان یک نویسنده صداقت بیشتری می بخشد، زیرا نشان می دهد که ایده های دانشگاهیان دیگر را به عنوان مالکیت معنوی خود نمی دانید. همچنین می تواند به خوانندگان شما در سفرهای تحقیقاتی خود کمک کند.

این مقاله را مطالعه کنید  تحلیل متن

مقدمه

مقدمه بخش مهمی از فرآیند مقاله نویسی است. یک مقدمه نه تنها موضوع شما و موضع شما را در مورد موضوع معرفی می کند، بلکه استدلال شما را در زمینه آکادمیک گسترده تر نیز (موقعیت می دهد/مطابق می کند).

بدنه اصلی

بدنه اصلی جایی است که استدلال های اصلی و شواهد شما در آن قرار دارند. هر پاراگراف مفهوم متفاوتی را در بر می گیرد و پیوند واضحی بین هر پاراگراف وجود خواهد داشت.

نتیجه

نتیجه گیری شما باید تفسیری از نتایج شما باشد، جایی که تمام مفاهیمی را که در متن اصلی معرفی کرده اید به ترتیب از بیشترین تا کم اهمیت ترین خلاصه می کنید. هیچ مفهوم جدیدی در این بخش معرفی نمی شود.

مراجع و استنادها

مراجع و استنادها باید به خوبی متعادل، جاری و مرتبط باشند. اگرچه هر رشته متفاوت است، اما در صورت امکان باید به منابعی اشاره کنید که بیش از 10 سال قدمت ندارند. مطالعاتی که ذکر می کنید باید به شدت با سوال تحقیق شما مرتبط باشد.

چه مقاله هایی در کالج نوین انجام می شود:

 • انجام مقاله های علمی پژوهشی
 • انجام مقاله های ISI
 • انجام مقاله های مروری
 • انجام مقاله های کنفرانسی
 • انجام مقاله های بین المللی
 • انجام مقاله های کلاسی
 • انجام مقاله نویسی تخصصی

چگونه مقاله بنویسیم؟

مراحل زیر شما را در مورد چگونگی نوشتن مقاله به روشی ساختارمند راهنمایی می کند که به شما کمک می کند تا توجه مخاطبان خود را برای مقالات منتشر شده تحت وب جلب کنید.

 1. موضوع مورد نظر خود را برای مخاطبان مورد نظر خود انتخاب یا انتخاب کنید.
 2. تحقیق کنید و اطلاعات لازم را برای موضوع انتخابی خود جمع آوری کنید.
 3. همه واقعیت ها و آمار مربوط به موضوعات مهم را به روشی منطقی سازماندهی کنید.
 4. تمام نیازهای خواننده خود را برای تأثیرگذاری و کمک به آنها بنویسید.
 5. نظرات خود را منحصر به فرد و خاص کنید.
 6. بخوانید، اصلاح کنید و تکرار کنید.
 7. اشتباهات دستوری را بررسی کرده و از خطوط غیرضروری و تکراری خودداری کنید.
این مقاله را مطالعه کنید  موسسه انجام مقاله

انجام مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه

انتخاب موضوع و نگارش حرفه ای مقاله در تمامی رشته ها و موضوعات و به دو زبان انگلیسی و فارسی.

 • استخراج مقاله از رساله یا تز و یا سایر متون پژوهشی.
 • بازنویسی مقالاتی که در داوری یک یا چند ژورنال تخصصی رد (reject) شده اند.
 • تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی توسط متخصصین انگلیسی زبان و با در نظر گرفتن ترمینولوژی هر رشته.
 • ویرایش و اعمال اصلاحات بر روی مقالات فارسی یا انگلیسی آماده و انطباق آنها با استانداردهای محتوایی و ساختاری لازم برای ژورنالهای معتبر…
 • نگارش مقالات در سطوح متوسط تا بسیار بالا بسته به سطح کار پژوهشی صورت گرفته.
 • مشاوره نگارش انواع مقالات از جمله مقالات علمی ترویجی، مقالات علمی پژوهشی، مقالات مروری(Review)، مقالات کنفرانسـی(Conference)،نگارش مقالات Survey، انواع مقالـات از نوع Letter، انواع مقالات Communication ، فصول کتاب (Book Chapters) و…
 • تصحیح و تکمیل مقالات نگارش شده.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − هفت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟