انجام پایان نامه دکتری - کالج نوین

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان‌نامه چیست؟

انجام پایان نامه دکتری یا تز در دوران ارشد و دکتری پایان‌بخش مقطع تحصیلی است و بخشی از واحدهای تحصیلی آن ها به‌حساب می‌آید. پایان‌نامه در دوران ارشد 6 واحد و در مقطع دکتری 18 واحد می‌باشد. در پایان‌نامه دانشجو یک موضوع یا سؤالی را از روش‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد و پاسخی منطقی را برای آن می‌یابد. پایان‌نامه‌ها نباید موضوع تکراری داشته باشند، در غیر این صورت موضوع آن پذیرفته نمی‌شود. این حساسیت در پایان‌نامه‌های مقطع دکتری بیشتر است و دانشجو دکتری باید یک موضوع کاملاً جدید را مورد بررسی قرار دهد. پایان‌نامه‌ها باید از لحاظ نگارشی نیز کامل باشد و تمام استانداردهای آن رعایت شده باشد، در غیر این صورت ایرادات زیادی از طرف اساتید به آن وارد می‌شود.

انجام پایان نامه دکتری
انجام پایان نامه دکتری – کالج نوین

قیمت انجام پایان نامه دکتری

شاید هزینه انجام پایان نامه دکتری برایتان سوال باشد. مجموعه ی ما با ارائه انواع خدمات پژوهشی مرتبط با مقطع دکتری تا اخذ مدرک همراه شماست. برای اطلاع دقیق از هزینه های مربوط به انجام پایان نامه دکتری، نگارش مقاله و اخذ گواهی چاپ شرایط شما نیاز به بررسی دارد. زیرا قیمت انجام پژوهش تا حد زیادی به عواملی مثل رشته و گرایش تحصیلی دانشجو، موضوع و زمان پیشنهادی بستگی دارد. برخی از پژوهش ها به دلیل انجام کارهای میدانی مستلزم صرف هزینه ی بیشتری هستند. مخصوصا در مقطع دکتری که دروس تخصصی تر و توقعات اساتید بالاتر است، این هزینه ها افزایش پیدا می‌کنند. اگر موضوع مدنظر پژوهش شما در زمره‌ی موضوعات کارگاهی و آزمایشگاهی است باید بودجه ی بیشتری را به آن اختصاص دهید.

مشاوره انجام پایان نامه دکتری

پایان نامه (برخی از افراد به آن تز و یا رساله میگویند) به نوشته ای گفته میشود که دانشجویان مقطع ارشد و دکترا برای دریافت مدرک تحصیلی خود ، درباره یک موضوع خاص می نویسند. همچنین اگر نگارش پایان نامه به صورت کاملا حرفه ای و عالی باشد ، به عنوان مقاله علمی در اختیار سایر افراد قرار میگیرد و نتایج فوق العاده برای شما به همراه دارد. از آنجایی که نگارش پایان نامه از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار است و جز مهمترین مرحله برای دریافت مدرک تحصیلی به شمار می رود ، سایت های مشاوره پایان نامه و موسسه های مشاوره پایان نامه برای هموار کردن راه دانشجویان گرامی ایجاد شده است که یکی از این موسسه های مشاوره پایان نامه ، موسسه کالج نوین میباشد.

این مقاله را مطالعه کنید  سفارش تحقیق دانشجویی

نکات مهم در انجام پروپوزال مقطع دکتری

پروپوزال و نوشتن آن اگر چه تعداد صفحات و محتوای کمتری دارد اما نقشه راه را برای یک دانشجوی دکتری مشخص می کند. موسسه کالج نوین سعی می کند پروپوزال های بسیار با کیفیت برای رشته های مختلف تحصیلی از جمله مدیریت بنویسد تا دانشجو کاملا در جریان کاری که می خواهد در پایان نامه انجام دهد قرار بگیرد. خیلی از دانشگاه ها برای پروپوزال دفاع قرار داده اند که بسیار کار خوبی می تواند باشد و دانشجویی که نتواند از پروپوزال و طرح پیشنهادی خود به خوبی دفاع کند طبیعتا نمی تواند در انجام رساله و دفاع از آن موفق باشد. برای همین مشخص کردن روش کار بخصوص در پروپوزال بسیار مهم است.

 

نحوه نوشتن پایان نامه دکتری و فصل های اصلی آن

رساله دکتری در دانشگاه های مختلف ایران با توجه به روند انجام آن و کیفیت کاری که دانشگاه و اساتید از دانشجو می خواهند کمی متفاوت است. معمولا تز دکترا در پنج فصل نوشته می شود که شامل محتوای زیر است:

– فصل اول:

 که خیلی شباهت به پروپوزال دارد و در آن مقدمه، بیان مسأله تحقیق، اهداف، فرضیه ها، سوالات تحقیق (دقت شود که در رساله معمولا به خاطر اکتشافی بود فرضیه مطرح نمی وشد و بجای آن سوال پژوهشی ارائه می گردد)، قلمروهای مکانی، زمانی و موضوعی و تعریف مفهومی و عملیاتی واژگان تحقیق و در برخی دانشگاه ها خلاصه ای از روش تحقیق آورده می شود.

– فصل دوم:

این فصل شامل ادبیات تحقیق و پیشینه می باشد. باید دقت شود که در رساله دکتری ادبیات تحقیق باید بسیار مفصل و جدید و از منابع داخلی و خارجی با ترجمه بسیار خوب باشد. تمامی پیشینه های داخلی و خارجی باید از جدید به قدیم مرتب شده و در آخر فصل دوم بیاید. سپس تحلیل پیشینه ها و نوآوری مطالعه حاضر باید توسط محقق بیان شود. ماتریس نویسنده- سال و نویسنده- کدهای خروجی باید در یک جدول در انتها آمده و کدهایی که بسیار تکرار شده اند در تحقیقات کیفی بیاید.

این مقاله را مطالعه کنید  طرح تحقیق توصیفی

– فصل سوم: 

در فصل سوم رساله باید روش تحقیق و کارهایی که انجام شده است بیاید. در اینجا نباید محقق زیاد به روش ها و تعاریف روی بیاورد و باید کاری که خود انجام داده است بیان شود. تیترهایی که در این فصل می آید برای پایان نامه و رساله در مقطع دکتری شامل دو بخش کیفی و کمی می باشد و باید روش تحقیق، جامعه آماری، روش نمونه گیری و تعداد نمونه، ابزارهای تحقیق، پروتکل ها، روش تجزیه و تحلیل، روایی و پایایی، همگی در این فصل مورد بررسی قرار گیرد.

– فصل چهارم:

 نتایج بدست آمده از آنالیز داده های جمع آوری شده در فصل چهارم جای می گیرد. این فصل شامل آمار توصیفی و اطلاعات جمعیت شناختی و همچنین آمار استنباطی می باشد. برای هر سوال پژوهشی پایان نامه در مقطع دکتری باید آنالیز و آزمون مناسب را بکار برد و در فصل چهارم به آن پاسخ داد. طبیعی است که استفاده از نرم افزارهای مناسب در این زمینه لازم می باشد.

– فصل پنجم:

در این فصل پایان نامه و رساله دکتری نتیجه گیری، بحث و پیشنهادات جای می گیرد. در ابتدا خلاصه ای از نتایج تحقیق که در فصل چهارم آمده بود با ذکر شماره جدول ها آورده می شود و سپس هر کدام از نتایج با سایر یافته های بدست آمده توسط نویسندگان دیگر مقایسه شده و دلایل تفادت در نتایج بیان می شود. در ادامه بحث برای هر یک از نتایج با تئوری های مرتبط ارائه می شود و سپس پیشنهادات عملی و کار بردی برای هر یک از سوالات پژوهشی و یافته ای که بدست آمد نوشته می شود. پیشنهادات برای پژوهش های آتی در این زمینه هم در این فصل جای می گیرد. محدودیت های تحقیق که شامل محدودیت های در کنترل محقق و محدودیت های خارج از کنترل محقق می باشد هم در پایان می آید.

باید توجه شود که بعد از پنج فصل پایان نامه و رساله باید تمامی منابع بکار برده شده در متن ارائه شود که با فرمت APA معمولا انجام می شود. سپس پروتکل ها، مصاحبه ها، پرسشنامه ها و خروجی آنالیز تحت عنوان ضمائم جای می گیرد و با فهرست مطالبی که در ابتدا زده می شود بعلاوه چکیده های فارسی و انگلیسی و صفحات اول پایان نامه، یک رساله کامل می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  تحقیق اکتشافی

 

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری و مقاله

این روزها موسسات فراوانی وجود دارند که مدعی انجام پایان نامه و کارهای پژوهشی هستند. متاسفانه هر چقدر که تعداد موسسات نگارش پایان نامه و مقاله افزایش پیدا کند، دانشجویان حین انتخاب دچار سردرگمی می‌شوند. در بسیاری از موارد نیز موسسات به جای نگارش پایان نامه ارشد، دکتری، پروپوزال و مقاله توسط تیم های تخصصی به کپی کردن مطالب موجود می‌پردازند. همین مسئله هم باعث می شود تا دانشجویان حین دفاع از پایان نامه دچار مشکل شوند. زیرا اساتید دانشگاه در بررسی پژوهش های دانشجویان خود دقت عمل بسیار زیادی دارند و با نگاهی موشکافانه پروژه های تکراری و کپی شده را رد می‌کنند. در چنین شرایطی با سلب اعتماد اساتید، کار دانشجویان در امر دفاع از پایان نامه به مراتب سخت تر خواهد شد.

سفارش انجام پایان نامه دکتری   

انجام پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد نشانگر چکیده ای از اندوخته های دانشجو در طول دوران تحصیل است. اما در مقطع دکتری انتظار اساتید بسیار بالاتر خواهد رفت. به همین جهت حتی نگارش پروپوزال نیز در این مقطع به آسانی کارشناسی ارشد نیست. باید در نگارش پروپوزال همه ی موارد بسط و گسترش بیشتری پیدا کنند. جزئیات در نگارش پروپوزال و رساله دکتری واجد اهمیت بسیار زیادی است. فرضیات پژوهش و نتیجه گیری باید در رساله دکتری بسیار پررنگ باشد. در حقیقت لازم است تا اوج خلاقیت دانشجو در کار پژوهشی این مقطع به نمایش گذاشته شود. در بسیاری از موارد دانشجویان مقطع دکتری برای اینکه امکان دفاع از رساله ی خود را داشته باشند، باید دارای مقالات پژوهشی چاپ شده در نشریات معتبر باشند. اگر شما هم به دنبال جلب نظر اساتید هستید، می‌توانید از ظرفیت های پژوهشی تیم ما نهایت بهره را ببرید.

مبحث نهایی

همانگونه که اشاره کردیم مقطع دکتری یکی از مهم ترین مقاطعی است که دانشجویان در آن مشغول به تحصیل می شوند و برای گذراندن این مقطع تحصیلی باید رساله های دکتری را انجام بدهند و بهترین شکل ممکن آن را دهند. انجام رساله دکتری مراحل ویژه دارد که دانشجویان باید توجه داشته باشند تمام این مراحل را به صورت دقیق انجام بدهند. دانشجویان دوره دکتری می توانند برای انجام تز دکتری خود با گروه کالج نوین یادداشت هماهنگی های لازم را انجام دهند و تمام یا بخشی از فعالیت های مربوط به رساله خود را آن ها بسپارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 9 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟