انجام مقاله ژورنالی

انجام مقاله

انجام مقاله ژورنالی هنگام نوشتن مقاله در مجله تحقیقاتی چه قوانینی باید رعایت کنید؟ دکتر استیون راجرز، برنده جایزه اول روث، گفت اولین چیز این است که نسبت به آنچه می نویسید اشتیاق داشته باشید.

«… ایجاد انگیزه برای نوشتن اغلب بسیار دشوار است، بنابراین، نوشتن چیزی که اشتیاق بسیار کمی برای آن دارید، آن را آسان‌تر نمی‌کند…» – استیون نبیو راجرز، برنده جایزه اول روت.

برخی از بهترین توصیه‌هایی را بخوانید که به شما کمک می‌کند ویژگی‌های یک مقاله ژورنالی و نحوه تبدیل آن را به یک مقاله تحقیقاتی قانع‌کننده مشخص کنید.

مجله ای را که می خواهید به آن ارسال کنید بشناسید

این ایده خوبی است که قبل از شروع نوشتن مقاله، مجله مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس می‌توانید نوشته‌های خود را با الزامات و خوانندگان مجله تنظیم کنید تا شانس پذیرش خود را افزایش دهید.

اگر به راهنمایی بیشتر در مورد نحوه انتخاب مجله نیاز دارید، در اینجا راهنمای ما برای محدود کردن تمرکز شما است.

هنگامی که مجله هدف خود را انتخاب کردید، زمانی را برای خواندن مجموعه ای از مقالاتی که قبلاً منتشر شده اند، اختصاص دهید، به ویژه مقالاتی که مربوط به تحقیق شما هستند. این می تواند به شما کمک کند تا درک درستی از آنچه ویراستاران ممکن است به دنبال آن هستند داشته باشید و تلاش های نوشتن شما را راهنمایی کند.

پیام خود را متمرکز نگه دارید

نکته بعدی که باید هنگام نوشتن مقاله به آن توجه کنید، مخاطبان هدف شما هستند.

آیا برای مخاطبان عام تری می نویسید یا متخصصان در همان زمینه با شما؟ مجله ای که انتخاب کرده اید اطلاعات بیشتری در مورد نوع مخاطبانی که کار شما را می خوانند به شما می دهد.

روی پیام اصلی خود تمرکز کنید تا توجه خوانندگان خود را حفظ کنید. عدم تمرکز یک مشکل رایج است و می تواند مانع برقراری ارتباط موثر شود.

یک چارچوب منطقی ایجاد کنید

ساختار مقاله ژورنال شما به اندازه خود محتوا مهم است، به راهنمایی خواننده به روشی واضح کمک می کند.

چگونه یک مقاله مجله را فرمت کنم؟

مجلات منفرد الزامات قالب بندی خاص خود را دارند که می توانید در دستورالعمل های نویسندگان بیابید.

می توانید با بارگیری یک الگو از کتابخانه الگوهای ما برای اعمال در متن مقاله خود، در زمان در قالب بندی صرفه جویی کنید. این الگوها توسط بسیاری از مجلات ما پذیرفته شده است.

همچنین، تعداد زیادی از مجلات ما اکنون ارسال بدون فرمت را ارائه می‌کنند، که به شما امکان می‌دهد مقاله خود را بدون قالب‌بندی مقاله خود برای برآورده کردن شرایط خاص آن مجله ارسال کنید.

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟