انجام مقاله مدیریت بازرگانی - کالج نوین

انجام مقاله مدیریت بازرگانی

انجام مقاله مدیریت بازرگانی

انجام مقاله مدیریت بازرگانی امروزه ملاک ارزشیابی تحقیقات دانشجویان در مصاحبه های علمی یا اپلای برای دانشگاه های خارجی مجله ای می باشد که فرد مقاله خود را در آن به چاپ رسانده است. در ایران نیز بیشترین امتیاز به پژوهشگرانی تعلق می گیرد که توانسته اند مقاله خود را در مجلات و ژورنال های معتبر با ضریب تاثیر مثبت و موثر به چاپ رسانده باشند. در این مقاله سعی شده است بهترین موسسه چاپ مقاله در رشته مدیریت بازرگانی برای اساتید و دانشجویان معرفی گردد. ضمناً لازم به ذکر است فهرست بهترین ها طی ارزیابی های مستمر به تناوب به روز رسانی می گردد.

انجام مقاله مدیریت بازرگانی
انجام مقاله مدیریت بازرگانی – کالج نوین

چاپ مقاله isi رشته مدیریت بازرگانی

دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی در صورتی که میخواهند ادامه تحصیل دهند و یا وارد بازار کار شوند میبایست همانند سایر رشته ها مقاله بنویسند و آنرا در معتبر ترین مجلات به چاپ برسانند. یکی از پایگاههای معتبر بین المللی که در حوزه چاپ و نشر مقالات علمی برجسته فعالیت دارد، پایگاه isi میباشد. با پذیرش و چاپ مقاله در مجلات isi میتوان ۷ امتیاز از سقف ۲۲ امتیاز را برای مصاحبه دکتری کسب کرد. به همین دلیل دانشجویان رشته های مختلف از جمله رشته مدیریت بازرگانی گرایش زیادی به چاپ مقاله در این مجلات دارند.

هزینه چاپ مقاله isi مدیریت بازرگانی

چاپ مقالات در هر زمینه و رشته در مجلات مختلف ، متفاوت است اما همیشه یک میانگین واحد برای هزینه چاپ مقاله isi وجود دارد که از طرف خود سازمان ای اس ای اعلام می شود. علاوه بر آن هزینه های خدمات و مراحل چاپ و موسسات چاپ مقاله ای اس ای جداگانه محاسبه می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  توزیع عادی

استخراج مقاله مدیریت

مقالات معمولاً از منابعی مختلفی آماده می‌گردند. اولین و مرسوم ترین منبع استخراج مقاله از پایان نامه می‌باشد. معمولاً دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد بعد از اتمام تز خود می بایست برای جلسه دفاعیه، مقالات خود را از بدنه پایان نامه استخراج نمایند. در این حالت همکاران ما در گروه پژوهشی هدف ریسرج این توانایی را دارند تا به استخراج دقیق و علمی مقاله از پایان نامه اقدام نمایند. در حالت دوم نیز محقق خود مقاله را نگارش می‌کند که در این حالت تیم هدف ریسرچ می‌توانند در ساختاربندی مقاله برحسب رهنمودهای مجله و سایر فرآیندهای از سابمیت تا چاپ در خدمت متقاضیان عزیز باشند.

اکسپت مقاله مدیریت بازرگانی

به منظور انتشار و چاپ مقالات دانشجویان، محققین و اعضاء هیأت علمی در سطح ملی و بین المللی در حوزه بازاریابی اشتراک گذاری نتایج و دستاوردهای تحقیقات و پژوهشهای محققین و نیز معرفی پیشرفتهای عمده در زمینه مدیریت و موضوعات وابسته به آن در جهان، مجلات معتبر زیادی در جهان وجود دارد که پذیرش مقاله در آنها کاری دشوار است. برای پذیرش و اکسپ مقاله مدیریت بازرگانی با مشاوران کالج نوین در ارتباط باشید.

موسسه کالج نوین

موسسه تحقیقاتی کالج نوین با بیش از ۵ سال سابقه و فعالیت در حوزه ی ترجمه مقاله و کتب بصورت کاملا تخصصی، ویرایش نیتیو، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، انجام حوالجات دلاری از تمامی طرق و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب به عنوان برندی مطمئن در اذهان اصحاب دانشگاهی مبدل شده است. دلیل موفقیت و ماندگاری این موسسه نسبت به سایر موسسات دیگری که فعالیت می نمایند از نظر اساتید گرانقدر سرعت عمل، صداقت و پاسخگویی ۲۴ ساعته در تمامی ساعات شبانروز و حتی روزهای تعطیل می باشد که به مثابه سه پایه ی بنیادین موسسه کالج نوین می باشد

این مقاله را مطالعه کنید  نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟