انجام پایان نامه مدیریت دولتی - کالج نوین

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

در انجام پایان نامه مدیریت دولتی بر مبنای نتایج بدست آمده در فصل چهارم ابتدا خلاصه ای از یافته های مربوط به فرضیه های موجود در  انجام پایان نامه مدیریت دولتی حاضر ارائه خواهد شد، در ادامه بر اساس مبانی نظری و تجربی ارائه شده در فصل دوم و چهارچوب مفهومی بدست آمده از فرضیه های تحقیق، آنها مورد بحث قرار خواهند گرفت. در پایان نیز به ارائه چندین پیشنهاد اجرایی در جهت انجام پژوهشهای بیشتر و محدودیت های اجرایی پژوهش در این زمینه پرداخته خواهد شد.

 

اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه

نکته بسیار مهم و قابل توجه برای انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی تکراری نبودن موضوع پایان‌نامه است. برای این مسئله بهتر است به وبسایت ایرانداک مراجعه کرد. دانشجویان رشته مدیریت دولتی پس از آشنایی با نحوه جستجوی پایان‌نامه در وبسایت ایرانداک متوجه می‌شوند که موضوع پایان‌نامه آن‌ها قبلا کار شده یا نه.

انجام پایان نامه مدیریت دولتی - کالج نوین
انجام پایان نامه مدیریت دولتی – کالج نوین

نوشتن پروپوزال مدیریت دولتی

مرحله دوم انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی پروپوزال‌نویسی است؛ پروپوزالی قوی که هیات داوران تایید کنند. اگر دانشجویان روش صحیح نگارش پروپوزال را بدانند و از اصول آن آگاه باشند، می‌توانند به‌راحتی پروپوزالی قابل قبول و جامع بنویسند. البته برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه بهتر است از مشاوره کارشناسان موسسه تهران آموز استفاده کرد، زیرا آن‌ها بر حسب تجارب‌شان با دقت به تمام جزئیات و نکات مهم هم کیفیت کار را حفظ می‌کنند، هم بر سرعت دانشجویان می‌افزایند.

این مقاله را مطالعه کنید  انواع روش تحقیق

گرایش های مدیریت دولتی

رشته مدیریت دولتی دارای گرایش های مختلف می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

  • توسعه منابع انسانی (Human Resources Development)
  • طراحی سازمان های دولتی (Designing Government Organizations)
  • بودجه و مالی عمومی (General budget and finances)
  • خط مشی گذاری عمومی (Public policy)
  • مدیریت پیشرفت و توسعه شهری و روستایی(Urban and Rural Development and Management)
  • مدیریت تحول (Evolution management)
  • مدیریت رفتار سازمانی( Organizational Behavior Management)

درس های مربوط به رشته مدیریت دولتی

روانشناسی سیاسی، جامعه شناسی سازمان ها، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، مدیریت تحول سازمانی، حسابداری دولتی، مالیه عمومی و تنظیم خط و مشی مالی، فراگرد تنظیم و کنترل بودجه، مدیریت سازمان های محلی و شهرداری ها، مبانی مدیریت دولتی، مدیریت تطبیقی، مدیریت توسعه، مدیریت تعاونی ها، تصمیم گیری و تعیین خط و مشی، سیر اندیشه های سیاسی و تحول نهادهای اداری، مباحث ویژه مدیریت دولتی، حقوق اداری، سازماندهی و اصلاح تشکیلات و روش ها، روابط کار در سازمان.

فصل‌بندی پایان‌نامه

هر پایان‌نامه شامل فصول مختلفی است و با توجه به اصول فصل‌بندی و قوانین دانشگاه محل تحصیل هر دانشجو باید نوشته شود و بدیهی است برای انجام پایان‌نامه مدیریت دولتی نیز لازم است آن‌ها را رعایت کنیم. به طور کلی فصول پایان‌نامه عبارت‌اند از: مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و بحث و پیشنهادها.

مشاوره و آموزش تحلیل آماری پایان نامه های ارشد ، رساله های دکتری و پروژه های آماری

یکی از قسمت های مهم یک پایان نامه بخش تحلیل آماری آن می باشد، کالج نوین مفتخر است که با داشتن کادری مجرب در زمینه تحلیل های آماری به دانشجویان و تمامی پژوهشگران عزیز در تمامی رشته ها و گرایش ها در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوره و آموزش ارائه دهد. یکی از نکات تمایز کالج نوین ارائه ورودی ها و خروجی های تحلیل آماری همراه با رفع اشکال توسط متخصصین مربوطه می باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  انجام پایان نامه دکتری

انجام رساله دکتری | نکات کلی انجام پایان نامه دکتری

با توجه به اینکه عملکرد مالی با مسئولیت اجتماعی در تمامی حوزه ها رابطه داشت بنابراین به مدیران شرکت ها پیشنهاد می شود که ابعاد مزبوردر شرکت تقویت بخشیده چرا که بهبود عملکرد اجتماعی منجر به بهبود عملکرد مالی می شود. هم چنین به مدیران شرکت ها توصیه می شود که در تقویت سایر ابعاد اجتماعی نیز اهتمام ورزند. پژوهش حاضر از جمله پژوهش هایی است که در فضای ایران در خصوص رابطه عملکرد مالی شرکت ها با مسئولیت اجتماعی آنها صورت پذیرفته است، این پژوهش می تواند الگوی مناسبی برای پژوهش های آتی در نظر گرفته شود.

انجام فصل چهارم پایان نامه

آیا کار جمع آوری داده ها برای پایان نامه خود را تمام کرده اید و نمی دانید چگونه تجزیه و تحلیل داده ها را انجام دهید؟ اجازه دهید آماردانان خبره ما به شما کمکی برای تجزیه و تحلیل داده های پایان نامه ارائه دهند. انجام تجزیه و تحلیل داده های پایان نامه و سپس نوشتن تجزیه و تحلیل داده ها و فصل های نتیجه کار آسانی نیست. به خصوص، برای انجام تجزیه و تحلیل داده ها نیاز به تخصص آماری است که هر دانشجویی از آن برخوردار نیست. هدف این فصل حمایت از فرضیه موجود در پایان نامه و پیشنهاد نتیجه گیری طبق یافته ها می باشد.

مشاوره انجام پایان نامه تضمینی

وظیفه محقق است که در تمامی مراحل انجام پایان نامه پاسخگو دانشجویان باشند و تا زمان صحافی پایان نامه پشتیبان و همراه دانشجو باشند. در کالج نوین سعی خواهد شد بهترین و جدیدترین موضوع ها برای دانشجویان عزیز ارائه شود. مورد بعدی که موسسه را جز بهترین ها کرده با توجه به شرایط دانشجویان هزینه ها قسط بندی می شود و در چندین مرحله هزینه ها پرداخت می شود. نگران هزینه انجام پایان نامه نباشید سعی می شود نهایت همراهی با شما برای کم کردن هزینه ها در نظر گرفته شود. انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام رساله دکتری برای دانشجویان در رشته های مدیریت با قیمت مناسب و به صورت تضمینی انجام می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  انجام پایان نامه دکتری مدیریت

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟