کارآمد محتوای دیجیتال مارکتینگ

کارآمد محتوای دیجیتال مارکتینگ

کارآمد محتوای دیجیتال مارکتینگ ، دنیای بازاریابی همانطور که امروزه می شناسیم دارای تاریخچه قابل توجهی است. مدتها پیش به عنوان یک روش ساده برای فروشندگان به منظور متمایز کردن خود در یک بازار شلوغ شروع شد. بقیه اش تاریخ است.

علیرغم سال‌هایی که می‌گذرد، هدف همه تیم‌ها و آژانس‌های بازاریابی یکسان است: انتشار پیام درست در میان مخاطبان مناسب. حتی در دنیای دیجیتال مارکتینگ. با این حال، این روزها همه چیز آسان نیست. سطح پیچیدگی و همچنین رقابت در بازار بالاتر از همیشه است.

امروزه داشتن یک محصول خوب – و همچنین یک تیم سازنده – کافی نیست. اگر می خواهید خود را در اوج ببینید، باید دنیای مجازی را تسخیر کنید. و بازاریابی دیجیتال جزء ضروری هر کسب و کار در دنیای تجارت مجازی امروزی است.

کارآمد محتوای دیجیتال مارکتینگ
کارآمد محتوای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چگونه محتوای دیجیتال مارکتینگ را برای برند شما کارآمد کنیم؟

محتوای مرتبط و کاربردی بنویسید
برای اینکه یک بازاریاب دیجیتال عالی و همچنین صاحب کسب و کار باشید، ابتدا باید مشتری خود را بشناسید. صرف نظر از جایگاهی که در آن قرار دارید، باید مشکلات مشتری و همچنین نقاط درد مانند پشت دست خود را بدانید.

برای اینکه واقعاً محتوایی در مورد نقطه درد مشتری خود ایجاد کنید، مطمئن شوید که قابل اجرا است:

. آیا مراحل و ابزار خاصی را که نیاز دارند به آنها می دهید؟
. آیا می توانید این قسمت از محتوا را بردارید و سپس مراحل را تکرار کنید؟

اگر فکر نمی‌کنید بتوانید توصیه‌های موجود در مقاله را اجرا کنید، هنوز آن را تمام نکرده‌اید.

از طریق محتوای خود ارزش رایگان ارائه دهید
آیا می دانید بسیاری از مصرف کنندگان امروزی چه چیزی را دوست دارند؟ آنها دوست دارند کلمه “رایگان” را بشنوند. به تعداد دوستانتان فکر کنید که دوست دارند در مورد معامله بزرگی که به تازگی بدست آورده اند به خود ببالند. همین امر در مورد مشتریان شما نیز صادق است. در حالی که اکثر بازاریابان دیجیتال و برندها در ازای آن پول می‌خواهند، شما می‌توانید ابزارهای رایگان و اطلاعات باکیفیت را برای ایجاد برند خود ارائه دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت باورنکردنی دیجیتال مارکتینگ

از محتوا برای هدایت سرنخ ها به قیف فروش خود استفاده کنید
بازاریابی محتوا یکی از حیاتی ترین بخش های قیف فروش است. از جذب مشتریان به مرحله اولیه (TOFU) با قطعات محتوای خاص گرفته تا واداشتن آنها به کلیک کردن روی دکمه «خرید» در صفحه فروش، محتوا همه چیز است.

با ایجاد محتوای شگفت انگیز شروع کنید که آگاهی را افزایش می دهد، خواه این یک ویدیو، پست وبلاگ یا اینفوگرافیک باشد. در این محتوا، مطمئن شوید که خواننده را دعوت می‌کنید تا به مرحله بعدی قیف (MOFU) برود. این ممکن است با درخواست یک آدرس ایمیل قبل از دسترسی به محتوای دروازه‌دار باشد. در هر مرحله از قیف بازاریابی خود از احساس مشتری بالقوه خود آگاه باشید و نسخه خود را طوری تنظیم کنید که منعکس کننده آن باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟