عناصر کلیدی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

عناصر کلیدی استراتژی دیجیتال مارکتینگ

عناصر کلیدی استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، اینترنت برای همیشه چشم انداز دیجیتال مارکتینگ را تغییر داده است. انتخاب های بیشتر و همچنین کنترل بیشتری به مصرف کنندگان داده شده است. این باعث می شود که بازاریابان دیجیتال دائماً استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود را اصلاح کنند.

موتورهای جستجو اغلب اولین گام مردم برای یافتن یک محصول یا – در عوض – خدمات هستند. ما در انجام تراکنش‌های آنلاین راحت‌تر هستیم و در پیام‌های هدفمند برای راهنمایی تصمیمات خرید آنها تفاوت داریم.

در این زمان از ارتباطات دیجیتال، اخبار مربوط به برندها ممکن است به سرعت و به طور گسترده منتشر شود. چنین تغییراتی در محیط کسب‌ و کار یک برند حتی مکررتر و تأثیرگذارتر می‌شوند. تغییرات در رفتار مصرف کننده، کسب و کارها را ملزم می کند تا در استراتژی های بازاریابی خود در حوزه دیجیتال تجدید نظر کنند.

عناصر کلیدی استراتژی دیجیتال مارکتینگ
عناصر کلیدی استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

عناصر کلیدی که هر استراتژی بازاریابی دیجیتال به آن نیاز دارد

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) که اساس استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق است، به تعدادی از استراتژی هایی اشاره دارد که به منظور ارتقای رتبه شما در نتایج جستجوی آنلاین طراحی شده اند.

چرا می خواهید رتبه های برتر را بدست آورید؟

75 درصد از مردم به صفحه اول نتایج جستجو (SERP) نگاه نمی کنند. شما می توانید بهترین وب سایت جهان را داشته باشید، اما اگر در صفحه اول رتبه بندی نشود، اکثر افراد هرگز آن را پیدا نمی کنند.

اگر وب سایت شما در بالای صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERPs) رتبه بندی شود، مشتریان واجد شرایط افزایش یافته پیدا می شوند و سپس هنگام جستجوی محصولات یا خدمات مرتبط با کسب و کار شما با شما تماس می گیرند. به عبارت دیگر، رتبه های جستجوی بالاتر منجر به سرنخ ها، تماس های تلفنی و درآمد بیشتر برای شرکت شما می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  8 استراتژی دیجیتال مارکتینگ ضروری

تبلیغات آنلاین- عناصر کلیدی استراتژی دیجیتال مارکتینگ
یکی دیگر از اقدامات اولیه شما باید این باشد که بیشتر از بودجه بازاریابی خود را صرف تبلیغات آنلاین کنید. اگر در تبلیغات دیجیتالی تازه کار هستید، درک انواع تبلیغات آنلاین موجود ممکن است گیج کننده باشد.

طراحی وب سایت
در پایان، مؤلفه‌های بازاریابی دیجیتالی که برای هدایت آنها استفاده می‌کنید، به وب‌سایت شما بازمی‌گردند – و می‌خواهید وب‌سایت شما تأثیر مثبتی بر مشتریان بالقوه شما بگذارد. تقریباً 95٪ از اولین برداشت یک شخص مربوط به طراحی وب است. این به این معنی است که یک عامل مهم در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما است.

اگر وب سایت شما به نظر می رسد که مستقیماً متعلق به دهه 90 است یا بارگیری برای همیشه طول می کشد، احتمالاً بازدیدکنندگان را به جستجوی دکمه بازگشت می فرستد. برای اینکه افراد را درگیر وب سایت خود نگه دارید، باید یک طرح سفارشی پیاده سازی کنید که نشان دهنده برند شما باشد و افراد بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

روابط عمومی وب
توزیع آنلاین مطبوعات، دید آنلاین را افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید. انتشارات مطبوعاتی ممکن است به طور موثر به عنوان بخشی از یک استراتژی ساخت لینک یکپارچه استفاده شوند. با این حال، تنها زمانی از انتشارات مطبوعاتی خود استفاده کنید که محتوا واقعا ارزش اشتراک گذاری را داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + نه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟