موسسه انجام مقاله - کالج نوین

موسسه انجام مقاله

موسسه انجام مقاله کجاست؟ موسسه ای است که به عنوان مشاوره انجام مقاله در حال خدمات رسانی است. انجام مقاله فوری ، انجام مقاله مدیریت ، انجام مقاله دکتری جز خدماتی است که در کالج نوین قابل انجام است. انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله isi و سابمیت به صورت تضمینی و فوری در موسسه انجام مقاله علم گستر؛ برای سفارش با موسسه پژوهشی کالج نوین در ارتباط باشید. مقاله به طور بالقوه کارآمدترین وسیله برای انتشار تحقیقات شما و ایجاد سابقه انتشار است.

سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی

هنگامی که تصمیم می گیرید برای مجلات دانشگاهی بنویسید ، با یک وظیفه کاملاً رقابتی و چالش برانگیز روبرو هستید زیرا باید تمام قوانین و اصول را در نظر بگیرید تا مقاله ای کامل بنویسید که از رد مصون باشد. تمام مقالات علمی و پژوهشی روشی را برای ارتباط دانشمندان با سایر دانشمندان در مورد نتایج تحقیقات خود ارائه می دهند. آن ها قالب کلی یکسانی دارند و قسمتهای متمایزی دارند که نوع خاصی از اطلاعات را نشان می دهد. تعداد و عناوین بخشها ممکن است در بین مجلات متفاوت باشد ، اما در بیشتر موارد ، شما باید یک ساختار اساسی را حفظ کنید. نوشتار کارآمد و متقاعد کننده به طور فوری با ساختار واژگان پیچیده و جمله مرتبط است. در کل مقاله از رعایت اصطلاحات یا کلمات کلیدی مشابه دور شوید.

موسسه انجام مقاله - کالج نوین
موسسه انجام مقاله – کالج نوین

قالب نوشتن مقاله – موسسه انجام مقاله

برای نوشتن یک مقاله عالی، باید دانش عمیقی در مورد موضوع داشته باشید تا 100٪ اطلاعات مربوط به محصول، خدمات، مارک ها و غیره را ارائه دهید. خوب، شما باید قبل از نوشتن مقاله تحقیق کنید و همچنین برنامه ریزی کنید. برای اینکه مقاله شما در بین جمع قرار نگیرد و حداکثر بازدید مخاطب را بدست آورید. برخی از قالب های اساسی برای نوشتن مقاله لازم است. قالب نوشتن مقاله در زیر آورده شده است.

چگونه مقاله بنویسیم؟

مراحل زیر شما را در مورد چگونگی نوشتن مقاله به روشی ساختارمند راهنمایی می کند که به شما کمک می کند تا توجه مخاطبان خود را برای مقالات منتشر شده تحت وب جلب کنید.

 1. موضوع مورد نظر خود را برای مخاطبان مورد نظر خود انتخاب یا انتخاب کنید.
 2. تحقیق کنید و اطلاعات لازم را برای موضوع انتخابی خود جمع آوری کنید.
 3. همه واقعیت ها و آمار مربوط به موضوعات مهم را به روشی منطقی سازماندهی کنید.
 4. تمام نیازهای خواننده خود را برای تأثیرگذاری و کمک به آنها بنویسید.
 5. نظرات خود را منحصر به فرد و خاص کنید.
 6. بخوانید، اصلاح کنید و تکرار کنید.
 7. اشتباهات دستوری را بررسی کرده و از خطوط غیرضروری و تکراری خودداری کنید.
این مقاله را مطالعه کنید  انجام مقاله مدیریت تکنولوژی

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) یک سامانه جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل مجلات و مقالات در جهان اسلام است که نتیجه آن رتبه بندی دانشگاه های در جهان اسلام می باشد. این پایگاه از  آنجایی که توسط ایران ایجاد شده، این کشور را به سومین پایگاه استنادی مقالات علمی جهان تبدیل کرده است. مقالات ISC مقالاتی هستند که به پایگاه استنادی علوم جهان اسلام فرستاده و در آنجا ثبت میشوند.

 • عــنوان
 • نام نویســنده یا نویسندگان
 • اطــلاعات تماس
 • چکیــده
 • واژگان کلیدی
 • مقـدمـه
 • مبانی نظری تحقیق
 • روش تحقیق
 • تجزیه و تحلیل داده ها
 • یافته های تحقیق
 • بحـث و نتیجه گیــــری
 • فهرســت منابع

ساختار انجام مقاله isi در موسسه انجام مقاله

عنوان

موسسه انجام مقاله ، عنوان اولین چیزی است که دیگران را به خواندن مقاله شما جذب می کند. عنوان باید از نظر علمی صحیح باشد و آنچه در تحقیق انجام شده است به درستی ارائه شود ، زیرا اولین عنصری است که یک ویراستار مجله یا یک خواننده می بیند. عنوان باید موضوع اصلی مقاله را خلاصه کرده و جذاب باشد. یک محقق باید از نوشتن عناوین طولانی و استفاده از کلمات اختصاری ناشناخته در عنوان مقاله خودداری کند.

چکیده

یک چکیده خلاصه ای کامل ، اما بسیار مختصر از مقاله در اختیار خواننده قرار می دهد. در این بخش ، محقق باید تحقیقات خود را خلاصه کند در حالیکه اهمیت موضوع و نتایج بدست آمده را به طور واضح و واضح برجسته می کند ، در تعداد محدودی از کلمات (بسته به نوع مجله ، مثلاً تا 200 کلمه). چکیده مقاله باید به گونه ای باشد که دیگران را به خواندن مقاله شما ترغیب کند. اگر از کلمات اختصاری به صورت چکیده استفاده می کنید ، باید عبارت کامل را در پرانتز بعد از مخفف یا اختصار داخل پرانتز را بعد از عبارت کامل وارد کنید. معمولاً می توانید از حالت فعلی در چکیده خود استفاده کنید ، اما از افعال زمان گذشته نیز می توانید استفاده کنید. به طور کلی دو نوع چکیده وجود دارد:

این مقاله را مطالعه کنید  متغیر وابسته

توصیفی: چکیده های توصیفی در زمینه های علوم انسانی و اجتماعی یا روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرند و به طور خلاصه کار طولانی تر را شرح می دهند. این نوع چکیده ها در حدود 50 تا 100 کلمه است.

مقدمه

به طور خلاصه ، در بخش مقدمه ، شما باید به س‘ال “چرا” پاسخ دهید و دلایل خود را در مورد انتخاب آن موضوع برای تحقیق ، اهمیت آن، روش ها یا رویکردهای تحقیق خود و غیره روشن کنید. در این قسمت، زمینه توصیف مسئله یا سوال تحقیق را تعیین می کنید. در خلا دانش برای پر کردن بقیه مقاله خود اشاره کنید.  پاراگراف آخر بخش مقدمه ، ساختار کلی مقاله و موضوعاتی را که باید در بخشهای بعدی بحث شود ، بیان می کند.

مواد و روش ها

نوشتن بخش مواد و روش ها می تواند خسته کننده باشد ، اما اگر به خوبی توصیف و نوشته شود ، نتیجه گیری شما را تقویت می کند و می تواند احتمال چاپ مقاله شما در یک ژورنال خوب را افزایش دهد.

بخش روش ها ، شركت كنندگان ، نتايج ، مداخلات ، تصادفي كردن ، آزمايشات عيني ، كورها و غيره را توصيف مي كند تا به خواننده كمك كند تا دقيقا نحوه انجام آزمايش توسط نويسندگان را تعيين كند. نویسنده (ها) مقاله ای در این بخش تکنیک های خاص و استراتژی کلی تجربی را توصیف می کند.

با نوشتن این بخش ، شما باید با اطلاعات کلی که مربوط به کل متن است و با جزئیات تجربی خاص خاتمه می یابد ، شروع کنید. شما می توانید آزمایشات و آزمایشات آماری را تا حد ممکن کامل انجام دهید و از مراجعه به مزایا و معایب روشها یا نتایج خاص از هر نوع خودداری کنید.

نتایج

در این بخش ، دستاوردها ، یافته ها و مقادیر عددی نتایج آزمون ، اهمیت و اعتبار آنها و همچنین مشخصات آماری باید به طور واضح و دقیق توضیح داده شود. زمان فعل مورد استفاده در این بخش در گذشته است. هدف اصلی این بخش ارائه نتایج است. این بخش را یک گزارش عینی از نتایج قرار دهید و تمام تفسیرهای این بخش را حفظ کنید.

یافته های خود را در این بخش خلاصه کرده و در صورت امکان آنها را به صورت جداول یا شکل ارائه دهید. تمام نتایج موجود در متن را توصیف کرده و خواننده را به مشاهدات مربوطه هدایت کنید. نتایج آزمایشات کنترل را توصیف کنید ، و شامل مشاهدات که در جدول یا شکل ارائه نشده است. داده ها را تجزیه و تحلیل کنید ، سپس آنها را به صورت نمودار ، جدول یا شکل ارائه دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

بحث

این بخش نتایج و دستاوردهای تحقیق را تفسیر و تحلیل می کند و بنابراین به دانش گسترده ای نیاز دارد. در این بخش باید تحقیقات قبلی مرتبط با موضوع مقاله ذکر شده در مقدمه و مقایسه روشها یا نتایج این مقالات با مواردی که در مطالعه شماست مقایسه شود. همچنین لازم است مزایا و معایب تحقیقات فعلی و همچنین سازگاری یا ناسازگاری یافته های خود را با یافته های قبلی به دقت توضیح دهید. زمان فعل مورد استفاده در این بخش در گذشته است.

نتیجه

این بخش یک نمای کلی از کل مقاله است. در واقع ، این بخش مشابه چکیده است ، اما به طور کلی ، هیچ محدودیتی در تعداد کلمات ایجاد نمی کند. این بخش اهمیت موضوع ، نتایج کلی تحقیق و تحقیقات انجام شده و همچنین تحقیقات آینده در مورد این موضوع را توضیح و تشریح می کند.

تقدیر و تشکر

این بخش لزوماً در کلیه مقالات یافت نمی شود. در این بخش ، از همه کسانی که در انجام تحقیق کمک کرده اند ، تشکر می کنید. شما همچنین می توانید از موسساتی که برای مطالعه تحقیقاتی شما حمایت مالی کرده اند و یا تجهیزات لازم را ارائه داده اند ، تشکر کنید.

منابع

این بخش منابع ذکر شده در کل مقاله را ارائه می دهد و در انتهای مقاله شما قرار می گیرد.

انجام مقاله علمی پژوهشی را چگونه بنویسیم؟

موسسه انجام مقاله ، مقاله علمی پژوهشی مقاله ای است که نوآوری داشته باشد و جستجوی یه بحث جدید در تاریخ علم که قبلا در مورد آن کاری نشده است،  دشوار است. این نوآوری نباید فقط در روش جدید، تعریف جدید، مساله جدید و … در تاریخ علم باشد. هدف اصلی مقاله علمی پژوهشی ایجاد یک استدلال است. یکی از بخش های چنین مقاله ای مرور ادبیات است. در یک مقاله علمی پژوهشی، ادبیات به عنوان اساس و بنیان کار ارائه می شود و بینش جدیدی را که محقق به دنبال ایجاد آن است، پشتیبانی میکند.

این مقالات برخلاف مقالات علمی ترویجی که هدف آن خلاصه کردن و استنتاج مباحث و ایده های دیگران است، این مقالات در پی ایجاد و ترویج موضوع جدیدی هستند. اما میخواهیم ببینیم برای نگارش مقالات علمی پژوهشی چه بخش ها و مواردی مورد نیاز است؟

بخش های اساسی در انجام مقاله علمی پژوهشی

 • عنوان؛
 • اسامی نویسندگان؛
 • چکیده؛
 • بدنه مقاله شامل مقدمه،پیشینه تحقیق؛
 • روش تحقیق؛ نتایج؛ جمع بندی شامل بحث و مقایسه، کاربرد نتایج در دنیای واقعی، پیشنهاد تحقیقات آینده؛
 • سپاسگزاری و منابع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟