نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله

نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله

نمونه هایی از نوشتن سئو ، نوشتن یک عامل مهم برای مشاغلی است که سعی در بهبود رتبه سئو برای محتوای وب خود دارند. نوشتن خوب برای در دسترس قرار دادن محتوای آنلاین برای کاربران – ایجاد ترافیک بیشتر – و همچنین تأکید بر عبارات، کلمات کلیدی و سایر محتوایی که در الگوریتم‌ها و معیارهای SEO نشان داده می‌شوند، لازم است که ظاهر شما را در نتایج جستجو تقویت می‌کند.

خوشبختانه، متون خودکار و مملو از کلمات کلیدی دیگر استاندارد نوشتن SEO نیستند. ما می دانیم که محتوای هدفمند و آموزنده تأثیر بیشتری بر ارتباط SEO دارد. و این تعامل مخاطب باید در تعریف سئوی ما گنجانده شود – در غیر این صورت، آشکار می شود که ما برای ربات ها می نویسیم، نه انسان ها.

بیایید به یازده استراتژی نوشتاری که ممکن است در فرآیند نوشتن محتوای شما رایج باشد نگاهی بیندازیم و می‌توانید آنها را تطبیق دهید. در زیر، تعریف و مثال‌های سئو به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که محتوای شما از ابزارهایی استفاده می‌کند که برای نمایش بالاتر در نتایج جستجو نیاز دارد، اما برای مخاطبان شما نیز جذاب است.

نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله - کالج نوین
نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله – کالج نوین

سئو نویسی چیست؟- نمونه هایی از نوشتن سئو

«نوشتن سئو» را ذکر کنید، و بلافاصله محتوایی بسیار متفاوت از آنچه در نتایج جستجوی روزانه ما دیده می‌شود، تداعی می‌کنیم. ما به طور غیرمنطقی فکر می کنیم: نوشتن SEO با کلمات کلیدی سنگین، پر از اصطلاحات تخصصی است و مانند یک کتابچه راهنمای الکتریکی خوانده می شود. اینطور نیست. ما باورهای غلط زیادی داریم.

نحوه انجام سئو

نمونه هایی از نوشتن سئو ، نوشتن برای سئو شامل برخی ایده‌های جامع است که استراتژی کلی شما را بهبود می‌بخشد، همچنین برخی از انتخاب‌های خطی و سطح کلمه که تفاوت واقعی ایجاد می‌کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ

شما باید به استراتژی سئوی خود با ساختار هرمی مشابهی نزدیک شوید: با هدف کلی خود شروع کنید، سپس سایر جزئیات استراتژی سئو را دنبال کنید.

۱۱ مرحله برای ایجاد محتوای عالی

1. برای مخاطب بنویسید

نمونه هایی از نوشتن سئو ، اولین مثال ما مهمترین مثال ما است. برای مخاطبان خود بنویسید. آنچه آنها برایشان ارزش قائل هستند، چیزهایی که به آنها علاقه دارد، اطلاعاتی که به دنبال آن هستند – این را در اولویت خود قرار دهید، و شما قبلاً نیمی از مشکلات SEO خود را حل کرده اید و محتوای خوبی ایجاد کرده اید.

2. یک عبارت کلیدی متمرکز ایجاد کنید

نمونه هایی از نوشتن سئو ، تنها عبارت متمرکزی که پیام را در محتوای شما خلاصه می کند چیست؟ آیا می توانید آن را به یک عبارت کلیدی کاهش دهید؟ اگر نه، به این معنی است که محتوا فاقد انسجام است. محتوای طوفان فکری را بر اساس عبارات کلیدی که می خواهید محتوای شما بر اساس آنها باشد، ایجاد کنید.

3. نتایج جستجو چیزهای زیادی به ما می گوید

نمونه هایی از نوشتن سئو ، شما می توانید یک نمونه واقعی SEO را فقط با شناسایی برخی از عبارات جستجوی رایج، وصل کردن آنها به موتور و شناسایی ویژگی های نتایج برتر بیابید.

انجام این کار به صورت دستی ممکن است به زمان نیاز داشته باشد، اما می‌توانید نحوه استفاده محتوا از کلمات کلیدی و پیوندهایی به مقالات محبوب دیگر را شناسایی کنید. عمیق تر کنکاش کنید و خواهید دید که چند مقاله به عقب پیوند می دهند. همچنین متوجه خواهید شد که بسیار خواندنی است …

نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله - کالج نوین
نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله – کالج نوین

4. نمره خوانایی را بهبود بخشید

نمونه هایی از نوشتن سئو ، مثال بالا را در نظر بگیرید و سبک نوشتن نتایج جستجوی با رتبه بالا را مطالعه کنید. جملات کوتاه‌تر هستند، لحن محاوره‌ای است، انتخاب کلمه ساده است و اشتباهات املایی یا دستوری را نمی‌بینید.

همه اینها به خوانایی کمک می کند. ابزارهای وب مانند Grammarly در واقع امتیازهای خوانایی ایجاد می کنند که مشخص می کند متون چقدر در دسترس هستند. نتایج با رتبه بالا معمولاً نمرات خوانایی بالایی دارند.

5. صدای فعال نسبت به صدای منفعل

نمونه هایی از نوشتن سئو ، این یک مثال واضح از یک قانون نوشتن است که می توانید برای بهبود خوانایی از آن استفاده کنید – از صدای فعال به جای غیرفعال استفاده کنید. بیایید به یک مثال نگاه کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید  9 راز مقاله نویسان حرفه ای سئو

سمت راست: “ما محتوا را می نویسیم.”

اشتباه: “محتوا توسط ما نوشته می شود.”

در تکرار دوم، از کلمات بیشتری استفاده می کنیم (که می تواند جملات را طولانی کند) و معنی آن نامشخص است. ایجاز و وضوح کلیدی برای سئو و دسترسی مخاطبان است.

نحوه بهبود سئو

نمونه هایی از نوشتن سئو ، همانطور که لنز خود را از کل نگر به عملگرا محدود می کنیم، بیایید به عناصر نوشتاری دقیقی که بر SEO تأثیر می گذارد نگاه کنیم.

6. استفاده از کلمه کلیدی

نمونه هایی از نوشتن سئو ، قبلاً به اجتناب از مقالات پر از کلمات کلیدی اشاره کردیم که مانند یک انسان آنها را نمی‌خوانند زیرا به نظر می‌رسد هر کلمه دیگری یک کلمه کلیدی است. برعکس، کلمات کلیدی همچنان به سئو کمک می کنند و شما باید از آنها در محتوای خود استفاده کنید.

. چند کلمه کلیدی نسبی و مترادف صحت را نشان می دهد
. استفاده بیش از حد کمکی نمی کند شمارش را متوقف کنید.
. توضیحات و سرفصل های متا باید از کلمات کلیدی بدون استفاده بیش از حد استفاده کنند.

7. اصطلاحنامه SEO شما

نمونه هایی از نوشتن سئو ، برای توسعه محتوای مرتبط با سئو، مجدداً به مخاطبان خود توجه کنید: از چه عباراتی برای جستجو استفاده می کنند که شما در نظر نگرفته اید؟

هنگامی که یک کلمه کلیدی اصلی را برای محتوا شناسایی کردید، یک ” اصطلاحنامه SEO” برای تیم خود ایجاد کنید تا کلمات دیگری را که ممکن است در زمینه مورد استفاده قرار گیرند، ترسیم کند. این می تواند عبارات و کلمات کلیدی را که در متن خود وارد می کنید هدایت کند.

نمونه نوشتن سئو چیست؟

نمونه هایی از نوشتن سئو ، با مطالعه نمونه های موفق و شناسایی قراردادهای مرتبط، مانند استفاده از سرفصل، معنا و تعریف بهینه سازی موتور جستجو را برای سازندگان محتوای خود ایجاد کنید.

نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله - کالج نوین
نمونه هایی از نوشتن سئو ، 11 مرحله – کالج نوین

8. استفاده از سرفصل ها

نمونه هایی از نوشتن سئو ، یکی دیگر از ویژگی هایی که اغلب مشاهده می کنید استفاده از تیتر است. این ساختار محتوا را برای مخاطب و همچنین عبارات کلیدی را برای ارتباط سئو افزایش می دهد.

موتورهای جستجو به دنبال آن دسته از تگ های H2 هستند که محتوا را قابل بررسی و سازماندهی خوبی می کند. این همچنین به خوانایی مربوط می شود: اگر مخاطبان شما فقط سرفصل ها را مرور می کنند، چه چیزی را به شما پیشنهاد می کنند؟

این مقاله را مطالعه کنید  10 قانون نوشتن محتوای SEO

9. توضیحات متا

نمونه هایی از نوشتن سئو ، توضیحات متا چیزی است که به وب سایت خود می گویید هر زمان که محتوای شما در نتایج جستجو ظاهر می شود نمایش دهد.

استفاده از توضیحات متا دو جنبه دارد: این فرصتی است برای برجسته کردن کلمات و عبارات کلیدی – مشابه سرفصل ها – و همچنین مخاطبان شما را به باز کردن مقاله دعوت می کند و ترافیک را افزایش می دهد. به توضیحات متا خود دقت کنید، زیرا ممکن است بیشتر به سئو و مشارکت مخاطبان مرتبط باشد تا محتوای واقعی.

نحوه عملکرد سئو در دیجیتال مارکتینگ

شما با یک محتوا به موفقیت سئو نخواهید رسید. سئو در تصویر بزرگتر از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما نقش دارد، از جمله اینکه چگونه یک قسمت از محتوا با دیگران ارتباط دارد.

10. هایپرلینک های عملی

لینک ها را به دو صورت درک کنید: الف) آیا به مخاطبان شما سود می رساند و به آنها فرصت هایی می دهد تا یادگیری خود را گسترش دهند؟ ب.) آیا محتوای شما را به یک کمپین بازاریابی دیجیتال بزرگتر یا سایر منابع صنعتی که می توانند به جایگاه سئوی شما کمک کنند، متصل می کنند؟ برای دستیابی به یکی یا هر دوی این عناصر از هایپرلینک ها به طور عملی استفاده کنید.

11. محتوای خوبی که رتبه بندی نمی کند.

شما به خوبی می توانید یک قطعه محتوا با کلمات کلیدی عالی، خوانایی و ارتباط مخاطب ایجاد کنید، و همچنان می تواند در کسادی اینترنت قرار گیرد و هرگز توسط مخاطبان مورد نظر شما خوانده نشود. این زمانی است که برای اطلاع رسانی استراتژی بازاریابی محتوای خود به ابزارهای اضافی نیاز دارید.

DemandJump به سازندگان محتوا کمک می کند تا هدف خود را از محتوای خود پیدا کنند – از جمله ایجاد یک استراتژی محتوای عالی SEO. ما به شما کمک می کنیم مخاطبان خود را شناسایی کنید، محتوای خود را کجا قرار دهید و چه محتوایی را برای رسیدن به اهداف بازاریابی دیجیتال خود توسعه دهید. بهترین بخش این است که شما بیش از 50 درصد از زمان خود را در حین ایجاد محتوایی که رتبه بندی می کند – سریع صرفه جویی می کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − یک =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟