استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول - کالج نوین

استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، آیا می دانستید که کسب و کارها سالانه بیش از 65 میلیارد دلار برای سئو هزینه می کنند؟

یک استراتژی موثر سئو به شرکت ها اجازه می دهد تا وب سایت هایی سریع، قوی و کاربرپسند بسازند که در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشند.

در نتیجه، کسب‌وکارها از مزایایی مانند افزایش آگاهی از برند، تولید سرنخ، بهبود تبدیل، افزایش تجربه کاربر و توسعه اعتبار برند بهره می‌برند. با این وجود، بسیاری از شرکت‌ها برای ایجاد و اجرای یک استراتژی سئو موثر تلاش می‌کنند.

استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول - کالج نوین
استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول – کالج نوین

استراتژی سئو چیست؟

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، استراتژی سئو یک برنامه دقیق برای بهبود رتبه بندی یک وب سایت در موتورهای جستجو به منظور جذب ترافیک ارگانیک بیشتر است.

این طرح از چندین رکن اساسی، از جمله سئو فنی، استراتژی محتوا، سئوی درون صفحه، ساخت لینک و تجربه کاربر نشأت می‌گیرد.

به زبان ساده، استراتژی سئو ارائه یک تجربه جستجوی استثنایی برای مخاطبان شماست.

یکی از مزایای اصلی استراتژی بازاریابی سئو موفق این است که برند شما را در هر مرحله از سفر مشتری به جستجوگران ارائه می دهد. در نتیجه، شرکت شما بدون توجه به مرحله آنها در قیف خرید، به منبعی قابل اعتماد و آشنا برای مصرف کنندگان تبدیل می شود.

مشکل چک لیست های استراتژی سئو

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، در دنیای جستجو، ما اغلب موارد قابل تحویل را با استراتژی ترکیب می کنیم.

اما، فهرست کلمات کلیدی، یا توصیه های درون صفحه، یا ممیزی های فنی سئو، نمونه هایی از استراتژی های سئو نیستند. آنها گام هایی در یک برنامه کلی هستند.

به طور تصادفی، این سردرگمی نیز یکی از دلایل شکست اکثر استراتژی های بهینه سازی موتورهای جستجو است. به عبارت دیگر، آنها بسیار پراکنده هستند و به جای تصویر بزرگ، بر معیارهای جداگانه و سطح پایین تمرکز دارند.

وقتی یک استراتژی سئو را توسعه می‌دهید، به‌ویژه برای یک وب‌سایت Fortune 100، مراحل بسیار بیشتر از آنچه در یک چک لیست اولیه SEO وجود دارد، وجود دارد. روشی که در اینجا مورد بحث قرار می‌دهم فقط سطح آنچه را که باید در نظر بگیرید، خراش می‌دهد.

با این حال، اگر به یک چک لیست سریع نیاز دارید، لیست زیر را بگیرید.

چگونه یک استراتژی سئو ایجاد کنیم؟

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، بنابراین، به جای ارائه یک الگوی استراتژی SEO که شما را در مسیر اشتباه قرار می دهد، به اصول کلیدی که باید در هنگام ایجاد یک استراتژی جستجوی ارگانیک در نظر بگیرید، نگاهی بیاندازیم.

مهم است که این اصول را به درستی دریافت کنید، چه مبتدی باشید و چه متخصص سئو.

اهداف سئو را تعیین کنید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، تعیین اهداف خود قبل از راه اندازی یک ابتکار بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بسیار مهم است. به هر حال، بدون اهداف مشخص، فعالیت‌های سئوی شما بازگشت سرمایه قابل اندازه‌گیری نخواهند داشت.

همچنین مهم است که نتایج سئو را با معیارهای سطح بالا مانند درآمد مرتبط کنید.

با شناسایی نتایج بازاریابی هدف خود شروع کنید و سپس برای تعیین اهداف فرآیند خود به عقب کار کنید.

. آیا می خواهید فروش تجارت الکترونیک را افزایش دهید؟ برای کدام واحدهای تجاری، محصولات و خدمات؟

. آیا سعی می کنید سهم بازار را در بخش های خاصی از مخاطبان افزایش دهید؟ کدام بخش ها و چگونه میزان دسترسی خود را اندازه گیری می کنید؟

. آیا می خواهید ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید؟ چقدر ترافیک؟ چگونه ترافیک ورودی به یک صفحه را در مقابل سایرین ارزش گذاری می کنید؟

. آیا به دنبال ایجاد تبدیل از طریق بازاریابی تولید تقاضا یا تولید سرنخ هستید؟ چگونه تبدیل ها و تبدیل های خرد را اندازه گیری خواهید کرد؟ چند مورد را باید ببینید و تا چه زمانی؟

استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول
استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول – کالج نوین

مقیاس پذیری سئو را در نظر بگیرید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که شرکت‌های سازمانی هنگام توسعه استراتژی سئو وب‌سایت با آن مواجه هستند، مقیاس‌پذیری است.

تیم های سئو داخلی فوق العاده باهوش و کارآمد هستند. آنها می دانند چگونه کارها را انجام دهند. اما آنها به ندرت پهنای باندی برای مقابله با تولید محتوای SEO در مقیاس بزرگ یا ایجاد لینک با کیفیت بالا دارند.

یک برنامه SEO واقعا مقیاس پذیر بسیار عمیق تر از افزونه ها و اشتراک های نرم افزار شخص ثالث است.

راه‌حل‌های فناوری SEO Terakeet فرصت‌های سهم بازار را تعیین می‌کنند، تحقیقات کلمات کلیدی را ساده می‌کنند و دسترسی به وبلاگ‌نویسان را مدیریت می‌کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  سئوی تصویر: بهترین روش ها ، 5 شیوه

یکپارچه‌سازی و استانداردسازی کلیدی برای مقیاس‌بندی استراتژی کسب‌وکار سئوی شما هستند. برای این منظور، همکاری بین بخشی با توسعه وب، مدیریت برند، مدیریت محصول و فروش پیشرو است.

سیلوها را حذف کنید و فرآیندها و سیستم های مستند را ایجاد کنید تا بدانید چه اتفاقی می افتد و چه کسی مسئول است.

در یک شرکت بزرگ، آگاه نگه داشتن مدیران و سایر بخش ها از پیشرفت به سمت اهداف تعیین شده بسیار مهم است. داشبوردها به شما این امکان را می دهند که گزارش سئوی خود را به تعداد افرادی که نیاز به اطلاع دارند، مقیاس دهید.

به راحتی می توان داده ها را از ابزارهایی مانند Google Analytics، Google Search Console، SEMRush یا Ahrefs و غیره استخراج کرد.

تحلیل رقابتی را اجرا کنید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، تجزیه و تحلیل رقابتی فرآیند ارزیابی رقابت شما به منظور بهبود استراتژی سئوی شما است. رتبه بندی جستجوی ارگانیک رقبای خود، بررسی های آنلاین، استراتژی وبلاگ و پروفایل های بک لینک را تجزیه و تحلیل کنید.

سپس، تجربه کاربری، رسانه‌های اجتماعی، بخش‌های مخاطب هدف، USPها و متمایزکننده‌ها را بررسی کنید.

می توانید با انجام ممیزی فنی سئو، تحلیل خود را بیشتر پیش ببرید. سلامت سایت، پیاده سازی فنی سئو، سرعت صفحه و سازگاری با موبایل را بررسی کنید.

تحلیل رقابتی شما البته باید شامل رقبای اصلی شما باشد. با این حال، بسیار مهم است که رقبای آنلاین خود را نیز وارد کنید. حتی اگر رقبای مستقیم نباشند، وب‌سایت‌هایی را که صفحه اول گوگل را برای کلمات کلیدی سئوی هدف شما اشغال می‌کنند، بگنجانید.

به عنوان مثال، یک نشریه صنعتی ممکن است تهدیدی برای رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) شما باشد.

دلیل تمرکز دوگانه بر رقبا روشن است. شما باید از رقبای آنلاین خود به اندازه رقبای تعریف شده خود بالاتر باشید تا بیشترین ترافیک جستجو را جذب کنید.

به عنوان مثال، اگر شما یک برند زیبایی هستید، ممکن است ناشر آنلاین Byrdie را به عنوان یک رقیب در نظر نگیرید.

با این حال، وقتی به چشم‌انداز جستجو نگاه می‌کنید، بردی رقابت را از بین می‌برد و ترافیک ارزشمند را در سراسر قیف کاهش می‌دهد. مطالعه موردی Byrdie SEO ما را در اینجا بخوانید.

تحقیق کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل موضوع را انجام دهید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، تحقیق کلمات کلیدی اساس هر استراتژی سئوی قوی است. ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما ایجاد محتوا و صفحات وب که مخاطبان شما واقعاً جستجو می کنند، مهم است.

معمولاً برندهای بزرگ محتوایی را بیش از حد تولید می کنند که عبارات کلیدی خاصی را هدف قرار نمی دهد یا همان عبارت را به طور مکرر هدف قرار می دهد.

تحقیق صحیح کلمات کلیدی می تواند به جلوگیری از این اشتباه کمک کند و بازده SEO بیشتری را ارائه دهد.

با تحقیقات پیشرفته کلمات کلیدی، می توانید موضوعات را به طور کامل پوشش دهید، بدون اینکه کلمات کلیدی را آدم خواری کنید و ارزش را کاهش دهید. این به معنای ترافیک بیشتر وب سایت، تعامل بیشتر و افزایش نرخ تبدیل است.

خوشه های موضوعی را در استراتژی سئو خود بسازید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، از اتخاذ رویکرد محدود در تحقیقات خود اجتناب کنید. کلمات کلیدی منفرد برای یک برنامه سئو با عملکرد بالا کاملا ضروری هستند.

با این حال، به همان اندازه مهم است که موضوعات کلی را که برای آنها متخصص هستید و شایسته رتبه بالای SERP هستید، شناسایی کنید.

خوشه های موضوعی یک راه عالی برای استفاده از موضوعات بسیار گسترده از طریق صفحات ستونی مانند این پست وبلاگ هستند.

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، استراتژی سئو یک موضوع سطح بالا (یا صفحه ستونی) است که موضوعات فرعی زیادی را لمس می کند.

این موضوعات فرعی در مدل pillar-cluster صفحات خوشه ای نامیده می شوند. صفحات ستون به طور گسترده یک موضوع را پوشش می دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر به منابع عمیق پیوند می زنند.

قدرت خوشه های موضوعی چند وجهی است. شما می‌توانید طیف کاملی از یک گروه کلیدواژه را پوشش دهید، از عبارات با حجم بالا گرفته تا کلمات کلیدی بسیار خاص.

یک استراتژی پیوند داخلی به شما کمک می کند تا عمق پوشش خود را به موتورهای جستجو منتقل کنید و ارزش پیوند ارثی را بین محتوای مرتبط منتقل کنید.

استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول - کالج نوین
استراتژی سئوی استثنایی چیست؟ ، 8 اصول – کالج نوین

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب

چگونه کلمات کلیدی را برای تقویت استراتژی سئوی وب سایت خود پیدا می کنید؟ Terakeet مجموعه ای از ابزارهای خود را توسعه داده است که سهم بازار دست نخورده را شناسایی می کند، نیازهای محتوا را پیش بینی می کند و کارایی تحقیق کلمات کلیدی را افزایش می دهد.

فراتر از فناوری انحصاری، در اینجا فهرست کاملی از ابزارها و فرآیندهایی وجود دارد که می توانید از آنها برای یافتن تأثیرگذارترین عبارات جستجو استفاده کنید.

. از ابزارهای جامع SEO مانند Ahrefs، Moz و SEMRush برای داده های مرتبط با کلمات کلیدی استفاده کنید.

. از ابزارهای اختصاصی تحقیق کلمات کلیدی مانند KWFinder، KeywordTool.io و Soovle استفاده کنید.

. از ابزار دشواری کلمه کلیدی استفاده کنید تا بفهمید رتبه بندی برای هر کلمه کلیدی چقدر آسان یا سخت خواهد بود.

. به یاد داشته باشید که نه تنها عبارات سر، بلکه کلمات کلیدی دم بلند را نیز بررسی کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  نکات سئو برای راه اندازی وب سایت جدید ، 3 تاثیر

. کنسول جستجوی گوگل را بررسی کنید تا ببینید کدام کلمات کلیدی در حال حاضر ترافیک ارگانیک را هدایت می کنند و فرصت های بهینه سازی را شناسایی کنید.

. صفحه یک و دو گوگل را مرور کنید تا هدف جستجو را تایید کنید.

. روندهای جستجوی Google را مرور کنید تا روندهای رو به رشد و فصلی را مشاهده کنید.

. برای فاش کردن ایده‌های مرتبط با کلمات کلیدی، به ویژگی‌های تکمیل خودکار Google و «افراد نیز درخواست می‌کنند» مراجعه کنید.

. یک ابزار سئو مانند Answer The Public را امتحان کنید تا سوالاتی مانند عبارات “چرا” و “چگونه” را بررسی کنید.

. از BuzzSumo “Questions” برای کشف سوالات مرتبط از میلیون ها پست انجمن، آمازون، Quora و سایر وب سایت ها استفاده کنید.

. و فراموش نکنید که از مخزن عمیق بازخورد مشتریان شرکت خود استفاده کنید. این ممکن است شامل اطلاعاتی از نظرسنجی ها، بررسی ها، چت زنده، ربات های چت، رسانه های اجتماعی، نظرات وبلاگ، تماس های فروش، تماس های پشتیبانی مشتری و غیره باشد.

محتوا را با هدف جستجو تراز کنید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، هدف جستجو یکی از حیاتی‌ترین جنبه‌های تحقیق کلمات کلیدی است زیرا هدف جستجوی Google را زیربنای آن قرار می‌دهد.

به عبارت دیگر، گوگل قصد دارد در سریع ترین زمان ممکن مرتبط ترین محتوا را در اختیار کاربران قرار دهد.

یک کلمه کلیدی ممکن است حجم جستجوی بالایی داشته باشد. با این حال، ممکن است هدف کاربر باشد که با محتوا، تجارت، محصولات یا خدمات شما ناسازگار است. در آن صورت، رتبه‌بندی تقریباً غیرممکن خواهد بود، و هر ترافیکی به احتمال زیاد بدون تبدیل افزایش می‌یابد.

چگونه می توانید درک گوگل از هدف جستجو را رمزگشایی کنید؟

کلمه کلیدی خود را جستجو کنید و 10 تا 20 نتیجه برتر را تجزیه و تحلیل کنید. آیا آنها پژوهش محور، مبتنی بر راه حل یا متمرکز بر برند هستند؟

به عنوان مثال، اگر نتایج با مقالات نحوه انجام پر شده باشد، ایجاد صفحه خدمات مطالعه موردی ممکن است به شما کمکی نکند.

وقتی یک جستجوی مربوط به مراقبت از پوست نتایجی را از Wikipedia، WebMD، Mayo Clinic، Healthline و سایر سایت‌های مرتبط به دست می‌دهد، صفحه محصول کرم مراقبت از پوست شما (هنوز) آن چیزی نیست که کاربر می‌خواهد یا نیاز دارد.

اگر نتایج به وضوح برای یک صنعت متفاوت است، بهتر است به طور کلی به دنبال فرصت های جایگزین باشید.

روی انجام هدف جستجو با صفحات مقصد خود تمرکز کنید و نمی توانید اشتباه کنید. همراستایی هدف از کلیدواژه به صفحه یک استراتژی کلیدواژه برنده را ایجاد می کند، زیرا بهترین تجربه کاربر را ارائه می دهد.

عناوین را برای افزایش CTR SERP متمایز کنید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، مهم است که پیام خود را در SERP متمایز کنید تا CTR خود را تقویت کنید.

دستیابی به رتبه یک صفحه گوگل یک چیز است. این یکی دیگر از این است که به اندازه کافی رتبه بندی کنید تا جستجوگران روی آن کلیک کنند.

هر دو مهم هستند. رتبه بندی ضعیف به معنای عدم دید است، و رتبه بندی بدون کلیک سوزن را برای کسب و کار شما حرکت نمی دهد. (فقدان کلیک می تواند به Google نشان دهد که اطلاعات شما مرتبط نیست.)

آنچه در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظر شما ظاهر می شود را مرور کنید. پیام رسانی را ارزیابی کنید و در لیست های SERP کپی کنید.

آیا اساساً همه آنها یک چیز را می گویند؟ آیا تشخیص یک نتیجه از نتیجه دیگر برای جستجوگر دشوار است؟ اگر در SERP تمایز وجود ندارد، از زبان قانع‌کننده‌تری استفاده کنید که همچنان با قصد برجسته شدن همسو باشد.

استراتژی سئو در سراسر قیف تبدیل

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، به یاد داشته باشید که هنگام توسعه استراتژی SEO خود، کل قیف تبدیل را در نظر بگیرید.

حتی اگر یک برند خرده فروشی آنلاین بزرگ را مدیریت می کنید، سئوی تجارت الکترونیک باید فراتر از محصولات و صفحات دسته بندی باشد. به این فکر کنید که نیازهای مشتریان شما در طول سفرشان چگونه تغییر می کند.

فکر کنید: ToFu، MoFu، BoFu

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، شما باید در طول قیف خرید (ToFu، MoFu، BoFu)، اطلاعات مرتبط، مفید و یک تجربه عالی را برای مخاطبان خود ارائه دهید.

چه مشتریان جدید در حال تحقیق در مورد عبارات کلی باشند، چه سؤالات خاص تری در اواسط قیف بپرسند، یا مارک ها و محصولات را در انتهای قیف مقایسه کنند، برند شما باید وجود داشته باشد. اگر حضور ندارید، رقبای شما برای پر کردن جای خالی وارد عمل خواهند شد.

درد مشتری نقشه به کلمات کلیدی در طول سفر اشاره می کند

چگونه می توانید به طور مؤثر چنین قیف طولانی و عمیقی را پوشش دهید، در حالی که ممکن است سفر مشتری ماه ها طول بکشد؟

نقاط درد مشتری را کشف کنید. سپس، کلمات کلیدی را به هر نقطه درد در قیف خرید نگاشت کنید. در نهایت، به ترس‌ها و نگرانی‌هایی که افراد را از اقدام باز می‌دارد، رسیدگی کنید.

برای مثال، در بالای قیف، افراد بالقوه ممکن است به جای راه حل، به دنبال علائم باشند. بنابراین منطقی است که پست های وبلاگ اطلاعاتی را به کار گیرند که به آنها کمک کند علت اصلی مشکل خود را درک کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونگی استراتژی محتوای SEO برای رتبه بالاتر ، 8 مرحله

یا شاید آنها سعی می کنند خود را آموزش دهند اما دقیقاً مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند. در این مورد، توجه آنها را با یک قطعه سرگرم کننده از محتوای مرتبط جلب کنید.

در وسط قیف، مشتریان بالقوه شروع به تعامل با برندها/فروشندگان مختلف می کنند. در این مرحله، مشتری ممکن است به دنبال محتوای پیشرفته تر و دقیق تر یا اطلاعات خاص محصول باشد.

در انتهای قیف، مشتری ممکن است در حال مقایسه گزینه ها و گرفتن تصمیم نهایی باشد. ممکن است بتوانید آنها را با یک ماشین حساب ROI، یک ماتریس مقایسه رقابتی یا نظرات مشتریان از خط پایان عبور دهید.

استراتژی سئو مارک دار در مقابل غیر برند

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، در ابتدای سفر، مشتریان ممکن است شرکت خاصی را در ذهن نداشته باشند. در نتیجه، آنها تمایل به جستجوی کلمات کلیدی عمومی و بدون مارک دارند تا ابتدا درباره موضوع یا حوزه محصول بیشتر بدانند.

زمانی که شخصی شروع به بررسی شرکت‌های خاص می‌کند، اغلب جستجوهای چند برند انجام می‌دهد. آنها ممکن است نام محصول، نام شرکت، یا نظرات محصول را جستجو کنند.

آنها ممکن است به دنبال مقالات مقایسه ای بین راه حل های رقیب باشند. این نوع جستجوهای مارک دار باید اطلاعات لازم را برای پاسخ به سؤال جستجوگر ارائه دهند. اما آنها همچنین نیاز به ایجاد اعتماد با فرد دارند.

تصور کنید یکی از مشتریان شما وقتی با رتبه‌بندی‌های ۲ ستاره‌ای مواجه می‌شود، آماده خرید است. انبوهی از بازخوردهای منفی در ComplaintsBoard یا TrustPilot احتمالاً باعث می‌شود که آنها تجدید نظر کرده و به بررسی گزینه‌های دیگر بازگردند.

همچنین می توانید چک را مستقیماً برای رقبای خود ارسال کنید. علاوه بر این، دهان به دهان منفی احتمالاً (آنلاین و آفلاین) منتشر می شود و به فروش آینده لطمه می زند.

اگر می خواهید سهم بازار را به حداکثر برسانید، استراتژی سئوی شما باید جست و جوهای مارک دار و غیر مارک را در نظر بگیرد.

از نقاط قوت خود استفاده کنید

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، یک استراتژی بسیار موثر برای تسلط بر نتایج جستجوی ارگانیک این است که از نقاط قوت خود سرمایه گذاری کنید. چگونه؟ در دسته بندی هایی که قبلاً در آنها رتبه خوبی داشته اید دو برابر شوید.

به جای انتخاب چند عبارت جستجوی نامرتبط با حجم بالا، به عمودی که قبلاً در آن برنده هستید حمله کنید تا زمانی که بر آن مسلط شوید.

هدف قرار دادن مجموعه‌های بزرگی از گروه‌های کلیدواژه همپوشانی به شما کمک می‌کند تا در حین انتقال تخصص خود به موتورهای جستجو، قیف را اشباع کنید.

در مورد آن فکر کنید. اگر در بازی شطرنج شگفت‌انگیز هستید، احتمالاً می‌توانید به راحتی شطرنج شش ضلعی را یاد بگیرید و به آن مسلط شوید. از آنجا ممکن است بتوانید در بازی ژاپنی شوگی نیز ستاره شوید. همه اینها بازی های استراتژی هستند.

با این حال، اگر بخواهید از بازی شطرنج به فوتبال یا بسکتبال تغییر دهید، بسیار دشوارتر خواهد بود. در واقع، بدون توجه به مهارت‌های برتر خود در شطرنج، می‌توانید در ورزش جدید شکست کاملی داشته باشید.

تمرکز خود را در جایی قرار دهید که Google قبلاً نام تجاری شما را مرتبط و معتبر می‌شناسد، و دیدن نتایج افزایشی از طریق افکت هاله بسیار سریع‌تر و آسان‌تر خواهد بود.

به این ترتیب، می‌توانید به ساخت یک اکوسیستم هدفمند برای دستیابی به تسلط در آن منطقه قبل از مقابله با سایر مناطق چالش‌برانگیز ادامه دهید.

استراتژی سئو فنی

چگونه یک استراتژی سئوی استثنایی ایجاد کنیم؟ ، استراتژی کلمات کلیدی به تنهایی به شما کمک نمی کند که SERP ها را داشته باشید. وب سایت شما همچنین باید از نظر فنی سالم و برای موتورهای جستجو بهینه باشد.

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اغلب بزرگترین مانع برای برندهای بزرگ برای رفع آن است.

موانع داخلی و پهنای باند توسعه می‌تواند به‌روزرسانی‌های فنی ضروری را از مسیر خارج کند و باعث شود تیم‌های سئو بدون ایجاد پایه‌های مناسب، در ساخت لینک بازگردند.

در نتیجه، مشکلات فنی باعث ایجاد مشکلاتی در خزیدن، توزیع سهام لینک و تجربه کاربر می شود. این بدان معناست که الگوریتم گوگل احتمال کمتری دارد که سایت شما را به خوبی رتبه بندی کند.

موتورهای جستجو اغلب با خزیدن URL های صفحه بی اهمیت در وب سایت های بزرگ و پیچیده گم می شوند.

اگر فایل‌های گزارش خود را برای کارایی بودجه خزیدن آنالیز کنید، ممکن است متوجه شوید صفحات قابل فهرست‌سازی بدون بازدید ربات‌های موتور جستجو یا صفحات غیرقابل فهرست‌سازی درخواست‌های ربات را از بین می‌برند.

یا، ممکن است متوجه شوید که صفحات با زمان بارگذاری طولانی‌تر در جستجوی ارگانیک ضعیف عمل می‌کنند. شاید ساختار URL شما مشکل ساز باشد.

یا، محتوای ترکیبی دارید، جایی که برخی از محتوای پیوند شده در یک صفحه مانند بقیه سایت HTTPS نیست. شاید در صفحات خطای 404 افزایش یافته باشد. ممکن است نقشه‌های سایت XML شما با URLهای قدیمی یا گمشده مشکل داشته باشند.

سئو فنی پایه و اساس استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی شما است و باید در اولویت قرار گیرد. با یک زیرساخت فنی قوی، محتوا و بک لینک های شما تاثیر بسیار بیشتری بر نتایج جستجوی ارگانیک شما خواهند داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − دوازده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟