اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ

اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ

اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ ، قبل از اینکه بخواهیم در مورد اصول بازاریابی دیجیتال صحبت کنیم، باید در درک خود از دیجیتال مارکتینگ یکسان باشیم. این اساساً نقطه تلاقی بین دو مؤلفه اصلی است: روانشناسی بازاریابی و فناوری دیجیتال. به دست آوردن کنترل و نگهداری صحیح از تمام داده هایی که از این پل عبور می کند برای موفقیت کسب و کار شما مهم است. این با ایجاد یک برند موثر برای شرکت شما همراه است. کسب‌ و کاری با برندی متفکر و منسجم که پیوندی عاطفی بین خود و مخاطبان هدفش ایجاد می‌کند، شکوفا می‌شود، در حالی که دیگران پژمرده می‌شوند. چند نمونه اولیه بازاریابی دیجیتال را بیابید.

بسیاری از مردم می دانند که بازاریابی دیجیتال چقدر مهم است. به همین دلیل است که آنها مشتاق به استفاده از روش ها و تکنیک های آن در تلاش برای موفقیت شرکت خود هستند. اما ابتدا به دانش عمیقی از مکانیسم های کاری پشت آن نیاز دارند.

در اینجا اصول اصلی بازاریابی دیجیتال است که برای دستیابی به عظمت باید درک شود.

اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ
اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ توضیح داده شده است

رقبای خود را مطالعه کنید

هنگامی که وارد مرحله تحقیقاتی کمپین بازاریابی دیجیتال خود می شوید، فراموش نکنید که رقبای خود را در معرض دید خود قرار دهید. افراد کمتر موفق چه اشتباهی انجام می دهند؟ موفق ترها چه کاری را درست انجام می دهند؟ شما می توانید بینشی جدی در مورد اینکه چه چیزی موثر است و چه چیزی مفید نیست به دست آورید.

این مقاله را مطالعه کنید  برگزاری دوره معتبر دیجیتال مارکتینگ

با مشتریان ارتباط برقرار کنید که باعث بازگشت آنها شود

هنگامی که شخصی محصول یا خدماتی را از شما خریداری می کند، مطمئناً می خواهید که آنها برگردند. خوبی این است: اینکه مشتری برای اولین بار تبدیل به مشتری مکرر شود، تلاش بسیار کمتری نسبت به اینکه شخصی برای اولین بار مشتری شود، نیاز دارد.

در اینجا می توان از قیاس قدمت برای توضیح واضح موضوع استفاده کرد. در مراحل اولیه رابطه بیشتر هزینه خواهید کرد و پس از برقراری ارتباط عاطفی کمتر هزینه می کنید. زمانی مجبور بودید شریک زندگی خود را با شام های گران قیمتی که صدها هزینه دارد تحت تاثیر قرار دهید. پس از اینکه هر دو طرف متوجه شدند که یکدیگر را بسیار دوست دارند، برای حفظ علاقه به تلاش و پول کمتری نیاز است. بنابراین هرگز اهمیت مشتریان فعلی را دست کم نگیرید، زیرا آنها می توانند به اندازه تازه واردان هزینه کنند. اما با زمان و تلاش کمتری که شما برای انجام این کار صرف می کنید!

محتوای خوب بسازید

اینترنت با حجم به ظاهر نامحدودی از محتوا در حال انفجار است. و همانطور که همه ما می دانیم، اکثریت عظیم آن در واقع بسیار بد است. اگر می خواهید تلاش های خود را در بازاریابی دیجیتال در اجرای آنها موفق کنید، نقطه تمایز شما باید محتوایی با کیفیت بالاتر از حد معمول باشد. شما می خواهید مردم به دریای محتوای زباله نگاه کنند و جزیره ای با کیفیت بالا را در قالب محتوای شما ببینند. اگر این کار را انجام ندهد، محتوای شما به سادگی منتقل می شود، زیرا در نویز پس زمینه سطل زباله با کیفیت پایین ترکیب می شود.

اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ
اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

انعطاف پذیر باشید یا شکسته باشید

قلمرو وجود دیجیتال چیزی جز ایستا است و همیشه در یک حالت جریان مداوم است. تغییر به قدری ثابت است که اگر حتی برای لحظه ای چشم از جایزه بردارند، برای هرکسی راحت می ماند. به طور کامل به ارتقاء مهارت، یادگیری روندهای جدید، آزمایش تکنیک ها و روش های جدید در یک کلاه اختصاص دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  نقش محتوای متنی در بازاریابی دیجیتال

بر این اساس باید زمان خود را بودجه بندی کنید. حداقل پنج تا ده درصد از زمان خود را به انجام تحقیقات در این زمینه اختصاص دهید. حتی اگر نمی خواهید به سادگی از روندهای فعلی کپی کنید، دانستن اینکه آنها چه هستند یا به ایجاد گرایش های منحصر به فرد خود کمک می کند. در واقع، این بهترین راه برای سفر است، زیرا مشتریان طی سال‌های متمادی از اشباع رسانه‌ها و بازاریابی، به کشف مشکلات عادت کرده‌اند.

برای ارتباط عاطفی با مشتریان، احساسات را با نام تجاری خود پرورش دهید

وقتی مشتریان تصمیم می گیرند محصولی را از یک برند خاص انتخاب کنند، انگیزه آنها احساسات است، نه واقعیت ها. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به صنعت مواد غذایی ارگانیک و میزان رونق آن نگاه کنید. غذای ارگانیک برای ما در این سیاره بهتر از سایر مواد غذایی است. این صرفاً غذای گران قیمت است. و پول اضافی صرف شده به سمت ارتباطات عاطفی است که فرد با این حقه خاص دارد. همچنین به تمام تبلیغاتی که از جذابیت های احساسات با تأیید افراد مشهور و غیره استفاده می کنند نگاه کنید.

ساده نگه دار، احمقانه- اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ

در سادگی نبوغ وجود دارد. هنگام انتقال پیام خود از طریق کانال بازاریابی دیجیتال، نمی خواهید مسائل را بیش از حد پیچیده کنید. اگر برای هر کمپین دیجیتال مارکتینگ که پتانسیل مازادی را نشان می‌دهد، یک سکه داشته باشیم، به دلیل پیچیدگی بیش از حد دچار خرابی و سوختن شده‌ایم. ما هزاران سکه خواهیم داشت. پیام فراگیر باید به صورت جریانی و نازک باشد تا به راحتی قابل هضم باشد. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که مردم با آن حال و هوا خواهند داشت.

این مقاله را مطالعه کنید  ایجاد یک کمپین دیجیتال مارکتینگ عالی

به قابلیت مشاهده جزئیات تماس خود توجه کنید

وقتی شخصی از وب سایت شما بازدید می کند. احتمال اینکه آنها یک چیز را در ذهن داشته باشند بسیار زیاد است: دریافت اطلاعات تماس شما. بسیار مهم است که به راحتی مکان یابی شود و همه چیز از جمله آدرس ایمیل، مکان فیزیکی، شماره تلفن و تلفن همراه و غیره را داشته باشد. حساب های رسانه های اجتماعی خود را در وب سایت پیوند دهید، این نیز کمک خواهد کرد.

اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ
اصول اصلی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازار هدف خود را بشناسید

ندانستن نیازها، خواسته‌ها، انگیزه‌ها و خواسته‌های مشتری شما را در وضعیت بسیار بدی قرار می‌دهد. شما نمی دانید چگونه به درستی برای آنها بازاریابی کنید. یا توانایی صحبت کردن با آنها در سطح اساسی را ندارید. شما باید آنها را از نزدیک درک کنید، و به این ترتیب برقراری ارتباط با آنها بسیار آسان تر خواهد بود.

از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشد

مردم کم عمق هستند. این را می توان در همه جنبه های فرهنگ عامه و روابط بین فردی مشاهده کرد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که اعضای هیئت منصفه احتمالاً متهم جذابی را که در محاکمه قرار می‌گیرند بی‌گناه می‌دانند تا متهمی که غیرجذاب تلقی می‌شود. ستاره های مشهور پاپ در نود و نه درصد موارد استانداردهای زیبایی را رعایت می کنند. بنابراین جای تعجب نیست که شرکتی با نام تجاری و طراحی غیرجذاب مشتریان کمتری را جذب کند.

این اصول بازاریابی دیجیتال را دنبال کنید و کمپین خود را به موفقیت برسانید. بسیاری از شرکت‌هایی که تیم بازاریابی دیجیتال اختصاصی یا فردی ندارند، شاید برای ایجاد استراتژی بازاریابی موثر به کمک نیاز داشته باشند. جزئیات کسب و کار خود را با استفاده از بخش برنامه ریز پروژه با ما به اشتراک بگذارید و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانیم برند شما را موفق کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟