مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته

مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، اگر برای خود مقاله بنویسید، به سرعت متوجه خواهید شد که دوباره در حال نوشتن، نوشتن و نوشتن هستید. پس از مدتی، ممکن است تعجب کنید که آیا راه آسان‌تر و سریع‌تری برای نوشتن مقالات با کیفیت عالی در کمترین زمان و تلاش وجود دارد؟ در اینجا یک روش موثر و بسیار مفید برای نوشتن در دوران اهمال کاری برای احیای روند نوشتن آورده شده است.

مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته - کالج نوین
مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته – کالج نوین

مقاله نویسی چیست؟

مقاله نویسی سریع و کارآمد نوشته ایست که با هدف بررسی یکی از مسائل علمی و ادبی، اجتماعی، اخلاقی و امثال آن نگارش می شود و قصد دارد با پژوهش دقیق، موضوع را اثبات یا رد نماید.

یک مقاله مناسب شامل چهار چوب و اصول ی می باشد که قواعد و ابعاد مختلفی دارد. ارکان مقاله نویسی شامل عنوان، نام نویسنده یا نویسندگان، اطلاعات تماس، چکیده واژگان کلیدی، مقدمه، مبانی نظری تحقیق، روش تحقیق، یافته های تحقیق، بحث و نتیجه گیری و فهرست منابع است.

برای شروع در ابتدا باید نزد اساتید دانشگاه ویا دانشجویانی که قبلا مقاله داده باشند رفت،این کار علاوه بر تسریع در یادگیری اصول نگارش مقالات، به شما در انتخاب زمینه تحقیقاتی کمک شایانی خواهد نمود و نگارش یک مقاله ی معتبر، مستلزم بهره گیری از تجربیات و اندیشه دیگران است.

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، برای سفارش مقاله و انجام پایان نامه کافیست به سایت نوشتن مقاله مراجعه کنید تا در کمترین زمان مقالات دلخواه خود را با توجه به محتوا و فاکتورهای بکار رفته در پایان نامه که توسط کارشناسان ارشد و اساتید انجام می شود، سفارش دهید.

مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته - کالج نوین
مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته – کالج نوین

مقاله من در مورد چیست؟

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، من شما را تشویق می کنم که مقالاتی بنویسید که چیزی در مورد بازار شما بیاموزد. هر زمان که می خواهید مقاله ای بنویسید، به این فکر کنید که چه چیزی می توانید به خوانندگان خود آموزش دهید.

مقالاتی مانند «چگونه …» به ویژه مقالاتی مانند «نکات X برای …» یا «X بهترین نکات برای …» محبوب هستند.

5 نکته برای مقاله نویسی سریع و کارآمد- مقاله نویسی سریع و کارآمد

یادداشت بردارید

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، پس از شناسایی موضوع خود، شروع به یادداشت برداری از نکاتی کنید که در مقاله خود به آن ها خواهید پرداخت. اینها فقط یادداشت های کوتاه و سریع هستند.

نیازی به تلاش برای نوشتن یک جمله یا یک پاراگراف کامل نیست، بعداً این کار را انجام خواهید داد. چه نکاتی را باید رعایت کنید؟ چند امتیاز دارید؟

آیا این موضوع نکات مهم زیادی برای پوشش بیش از یک مقاله ایجاد می کند؟ اگر چنین است، هنوز هم می توانید نکاتی را برای نوشتن مقاله دیگر حفظ کنید.

اگر 2 یا بیشتر مقاله در مورد یک موضوع می نویسید، در برابر اصرار برای تیتراژ مقالات خود با “Part 1” و “Part 2” مقاومت کنید. هر مقاله باید بتواند مستقل از مقاله دوم بخواند.

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، برای این، فقط با هر مقاله به گونه ای رفتار کنید که انگار یک مقاله است، بنابراین منطقی باقی می ماند، حتی اگر خواننده فقط این مقاله را در سایت شما پیدا کند.

مقاله خود را سازماندهی کنید

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، پس از تعیین تمام نکات اصلی که در مقاله شما پوشش داده خواهد شد، وقت آن است که آن ها را سفارش دهید. اگر مقاله ای مانند “X بهترین نکات برای …” تهیه می کنید، 2 نکته بسیار مهم را در ابتدا و یکی آخر را در پایان قرار دهید تا خوانندگان به طور طبیعی هنگام شروع با صدای بلند به بدنه مقاله هدایت شوند.

و با تکمیل قوی، به بخشی از منابع مرتبط با امکان دسترسی به مقالات دیگر هدایت شوید.

یک پیش نویس ایجاد کنید

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، پس از سازماندهی نکات، نوبت به نوشتن مقاله می رسد. اما زیاد فکر نکنید. این اولین پیش نویس است و زمانی برای صیقل دادن شکل ها نخواهید داشت.

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، این در مورد توسعه محتوای شما و دیدن اطلاعات ارزشمندی است که می توانید در تعداد محدود کلمات در مقاله خود ارائه دهید. مقاله ای که برای پوشش مناسب اطلاعات بدون از دست دادن خواننده ایجاد شده است معمولاً بین 500 تا 700 کلمه است.

اما بستگی به ماهیت فعالیت و هدف شما دارد. شاید 400 کافی باشد یا 1000. مثلاً حدود 680 کلمه دارد.

مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته - کالج نوین
مقاله نویسی سریع و کارآمد، 5 نکته – کالج نوین

مقاله خود را کنار بگذارید

مقاله نویسی سریع و کارآمد ، مهم تر از همه، برای انتشار مقاله خود بی تاب نباشید. با این حال، صبر شما پاداش خواهد داشت. مورد خود را حداقل 24 ساعت بگذارید، سپس دوباره آن را بخوانید.

با دادن فاصله مناسب به ذهن خود از نوشتن این مقاله، بهتر می توانید هر گونه اشتباه یا جملات ناخوشایند را متوجه شوید. تغییرات خود را در صورت وجود انجام دهید و مقاله را ارسال کنید.

در نتیجه

شاید انجام این همه پیش تنظیم کار اضافی به نظر برسد، اما باور کنید زمان نگارش و انتشار را کاهش می دهد. این روشی است که بسیاری از متخصصان تحریریه انجام می دهند، اما نه همه آن ها، البته.

هر کسی تکنیک و تجربه خود را برای نوشتن مقالات با کیفیت بدون صرف زمان زیاد دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  همبستگی چیست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − یک =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟