با طراح وب سایت بودن آشنا شوید

با طراح وب سایت بودن آشنا شوید

با طراح وب سایت بودن آشنا شوید ، طراحان وب سایت های کاربردی و جذاب را برای افراد، مشاغل و سازمان های دولتی توسعه می دهند. آنها از دانش برنامه نویسی کامپیوتر و طراحی گرافیک برای ایجاد وب سایت هایی که نیازهای مشتری را برآورده می کنند استفاده می کنند.

یک طراح وب چه کاری انجام می دهد؟

طراحان وب معمولاً وظایف زیر را انجام می دهند:

جلسات مشتریان
اکثر طراحان وب هر شغل را با ملاقات با مشتریان برای ارزیابی نیازهای آنها شروع می کنند. آنها مشخص می کنند که مشتریان چه نوع اطلاعاتی را باید به صورت آنلاین منتقل کنند و چگونه می خواهند سایت ظاهر شود.

کد نویسی وب سایت
پس از ارزیابی نیازهای مشتری، طراحان وب سایت ها را با استفاده از زبان های برنامه نویسی کامپیوتر کدنویسی می کنند. آنها از این زبان ها برای ایجاد صفحات وب فردی و ظاهر کلی وب سایت استفاده می کنند.

همکاری تیمی
بسیاری از طراحان وب در تیم های بزرگتر با طراحان گرافیک، سازندگان رسانه و برنامه نویسان کامپیوتر کار می کنند. آنها معمولاً با اعضای تیم برای ایجاد عناصر تخصصی تر مانند انیمیشن ها یا پورتال های تجارت الکترونیک همکاری می کنند.

ادغام خلاق
طراحان وب پس از همکاری با تیم های خود، تمام عناصر مورد نیاز را در یک وب سایت منسجم ادغام می کنند. پس از اتمام تست سایت، محصول نهایی به مشتری تحویل داده می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  وب سایت B2B من چه چیزی باید داشته باشد؟

حقوق معمولی
اکثر طراحان وب به صورت تمام وقت کار می کنند، اگرچه برخی ممکن است پاره وقت کار کنند. این متخصصان معمولاً نرخ ساعتی دریافت می کنند. برای دریافت به روزترین اطلاعات حقوق و دستمزد از Indeed، روی لینک حقوق و دستمزد کلیک کنید.

. حقوق رایج در ایالات متحده: 23.50 دلار در ساعت
. حقوق معمولی از 7.25 تا 55.50 دلار در ساعت متغیر است.

با طراح وب سایت بودن آشنا شوید
با طراح وب سایت بودن آشنا شوید – کالج نوین

الزامات طراح وب- با طراح وب سایت بودن آشنا شوید

طراحان وب حرفه ای معمولاً به مدرک دانشگاهی، آموزش در حین کار و چندین مهارت نرم نیاز دارند تا کار خود را به خوبی انجام دهند.

تحصیلات
طراحان وب معمولاً به مدرک دانشگاهی نیاز دارند. کارفرمایان معمولاً به مدرک کاردانی دو ساله یا لیسانس چهار ساله در یکی از رشته های زیر نیاز دارند:

برنامه نویسی کامپیوتر: این رشته بر روی زبان های کامپیوتر و مبانی ریاضی و علمی برنامه نویسی تمرکز دارد و به طراحان وب مشتاق کمک می کند تا اصول اولیه توسعه وب را تسلط یابند.
طراحی گرافیک: این اصلی بر پایه های هنری و اصول خلاقانه طراحی متمرکز است و به طراحان وب آینده کمک می کند تا اصول طرح بندی وب سایت را درک کنند.

آموزش
بیشتر طراحان وب به جای تکمیل یک برنامه آموزشی رسمی، در حین کار آموزش می بینند. در طول هفته ها یا ماه ها، آنها ممکن است گردش کار سازمان خود را یاد بگیرند و اصول طراحی ترجیحی شرکت خود را اتخاذ کنند.

گواهینامه ها
طراحان وب ممکن است به طور مستقل یا تحت هدایت کارفرمای خود گواهینامه های مختلفی را دنبال کنند. در اینجا برخی از رایج ترین گواهینامه ها آورده شده است:

این مقاله را مطالعه کنید  نکات و ترفندها در تکنیک های طراحی وب

CIW Web Design Professional: این اعتبار شرکای گواهینامه نشان دهنده شایستگی در بهترین شیوه ها برای طراحی وب سایت و استانداردهای تجارت الکترونیک است.
PMI Agile Certified Practitioner: این گواهی موسسه مدیریت پروژه به طراحان وب کمک می کند تا اصول رویکرد چابک برای مدیریت پروژه را بیاموزند.
Adobe Certified Expert: این گواهی متمرکز بر طراحی نشان دهنده مهارت در توسعه عناصر ویدئویی و دیجیتال با نرم افزار Adobe است.
مهارت ها
برای دنبال کردن حرفه ای پربار در طراحی وب، باید مهارت های زیر را پرورش دهید:

تسلط به زبان برنامه نویسی کامپیوتر: همه طراحان وب باید زبان های برنامه نویسی کامپیوتری مانند HTML را بدانند. بسیاری نیز از SQL، جاوا اسکریپت و زبان های دیگر استفاده می کنند.
خلاقیت: طراحان وب مسئول توسعه سایت هایی با ظاهر اصلی هستند که نیازهای مشتری را برآورده می کند. مهارت های خلاقانه به طراحان وب اجازه می دهد تا راه های جدید و جالبی برای انتقال مفاهیم و به اشتراک گذاری اطلاعات ایجاد کنند.
توجه به جزئیات: از آنجایی که طراحان وب از کد برای ایجاد ظاهر و عملکرد وب سایت ها به روش های خاصی استفاده می کنند، باید بتوانند روی جزئیات کوچک تمرکز کرده و خطاها را شناسایی کنند.

محیط کار طراح وب

طراحان وب برای شرکت ها کار می کنند، برای آژانس ها قرارداد می بندند یا کسب و کار خود را اداره می کنند. این متخصصان معمولاً کارهای خود را روی میزها انجام می دهند، جایی که روی رایانه های رومیزی یا لپ تاپ کار می کنند. آنها ممکن است در فضاهایی با چیدمان باز، در اتاقک ها یا دفاتر کار کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  3 دلیل مهم برای طراحی وب سایت

چگونه یک طراح وب شویم؟

این پنج مرحله را برای دنبال کردن حرفه ای به عنوان یک طراح وب دنبال کنید:

دریافت مدرک دانشگاهی: برای برآورده کردن شرایط برای اکثر لیست های شغلی، باید مدرک کاردانی یا لیسانس خود را در برنامه نویسی کامپیوتر یا طراحی گرافیک تکمیل کنید.
استاد زبان های برنامه نویسی: برای برتری در این زمینه، باید به HTML و سایر زبان ها مانند جاوا اسکریپت و SQL مسلط باشید.
اکسل در طراحی گرافیک: برای موفقیت به عنوان یک طراح وب نیاز به درک جامعی از اصول طراحی گرافیک و بهترین روش ها برای توسعه وب سایت دارید.
تهیه رزومه: رزومه ای ایجاد کنید که تحصیلات، مهارت ها و تجربیات مرتبطی را که کسب کرده اید فهرست کند. از یک فرمت استاندارد رزومه پیروی کنید که کارفرمایان بالقوه بتوانند به راحتی آن را درک کنند.
درخواست شغل: شبکه‌سازی در گروه‌های صنعتی محلی یا اسکن تابلوهای شغلی برای فهرست‌ها را امتحان کنید. برای افزایش شانس خود برای یافتن شغل، پس از ارسال درخواست های خود، با کارفرمایان بالقوه پیگیری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − چهارده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟