داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ

داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ

داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، تا به حال در مورد تجارت الکترونیک چیزی شنیده اید؟ ما مطمئن هستیم که این یک اصطلاح منحصر به فرد برای تعریف مبادله کالاها و خدمات برای پرداخت از طریق کانال های مبتنی بر اینترنت است. تا سال 2020، تجارت الکترونیک یک چیز پرهزینه برای ایجاد بود. تقریبا ارزش تلاش را ندارد با این حال، با توجه به اینکه کل نژاد بشر (تقریباً) به‌خاطر کووید-19 به طور نامحدود در داخل خانه دوری می‌شوند، خرده‌فروشان آجر و ملات گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای برای ایجاد حضور در تجارت الکترونیکی دارند که این امکان را برای آنها فراهم می‌کند. دیجیتال مارکتینگ و ایجاد یک جریان درآمدی دیگر برای کسب و کار.

چرا داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال می تواند به خرده فروشان در افزایش فروش در طول یک بحران کمک کند؟

1. فرصت های بیشتر
هر بحرانی فرصت هایی را به همراه دارد. شما فقط نیاز به ذهنیت مناسب برای شناسایی آنها دارید. در حال حاضر سیل راه‌حل‌های تجارت دیجیتال به بازار سرازیر شده است و بسیاری از کسب‌وکارها ناامید می‌شوند زیرا احساس می‌کنند که حتی بیشتر از آن عقب مانده‌اند. با این حال، اکنون بهترین زمان در تاریخ برای اتخاذ یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است، زیرا اکنون فرصت‌های بازاریابی مقرون به صرفه‌تری نسبت به قبل وجود دارد.

داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ
داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

2. اتوماسیون بیشتر- داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ
یکی از عواملی که وقتی کسب‌وکارها توضیح می‌دهند که چرا بازاریابی دیجیتال انجام نمی‌دهند، زمان است. بسیاری از صاحبان کسب و کار استدلال می کنند: “چه کسی زمان لازم برای اجرای بازاریابی 24 ساعته را دارد و چه کسی پول دارد تا کسی را برای انجام آن استخدام کند.” حقیقت این است که بازاریابی دیجیتال اکنون یک فرآیند تقریباً کاملاً خودکار است – وقتی هوشمندانه راه اندازی شود. با استفاده از اتوماسیون در زمینه‌های پس از توسعه، توسعه کپی و زمان‌بندی پست – برندها می‌توانند استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال را ایجاد کنند که عملاً خودشان اجرا می‌شوند!

این مقاله را مطالعه کنید  5 گرایش های دیجیتال مارکتینگ

3. تجارت اجتماعی
یکی از فرصت‌های بازاریابی غول‌پیکری که برندها واقعاً نباید در سال 2021 از دست بدهند، ظهور تجارت اجتماعی است. ما در اینجا در مورد بازار فیس بوک صحبت نمی کنیم. این بیماری همه گیر در را برای گفتگو بین موسسات مالی جهانی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی باز کرده است. اکنون برندها می‌توانند محصولات یا خدمات را مستقیماً در برنامه رسانه‌های اجتماعی تبلیغ کنند و به فروش برسانند – بدون نیاز به پیمایش به درگاه‌های پرداخت شخص ثالث.

4. تماس دائمی
در نهایت، بزرگترین مزیت حضور یک برند دیجیتال در طول یک بحران این است که هیچ گونه اختلالی در ارتباطات وجود ندارد. از طریق پلت‌فرم‌های بازاریابی دیجیتال مانند صفحات رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌های تجاری، و حساب‌های پیام‌رسانی فوری تجاری، برندها و مصرف‌کنندگان می‌توانند از هر نقطه از جهان که اتصال اینترنتی وجود دارد، تعامل داشته باشند و به تجارت خود ادامه دهند. این در دسترس بودن در طول یک بحران می تواند به معنای تفاوت بین حفظ مشتریان قبلی و از دست دادن آنها به رقبای دارای قابلیت دیجیتال بیشتر باشد.

مردم در حال خرید کالاهای آنلاین هستند. با خواندن این مطلب، مطمئن هستیم که در شش ماه گذشته چیزی آنلاین خریده‌اید، درست است؟ تجارت الکترونیک به طور تصاعدی در سراسر کره زمین در حال رشد است و اکنون زمان آن فرا رسیده است که برندها از قدرت بازاریابی دیجیتال و همچنین تجارت آنلاین استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − ده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟