کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار

کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار

کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار ، همه صاحبان کسب‌ و کار شنیده‌اند که فردی در جایی صحبت می‌کند که چگونه دیجیتال مارکتینگ تنها و تنها راه برای هدایت رشد کسب‌وکار در جامعه دیجیتال جدید است. در حالی که برای اطمینان از رونق یک کسب و کار بیش از یک عنصر لازم است، اما با اشاره به اهمیت حیاتی فعالیت های بازاریابی آنلاین، چندان دور از دسترس نیستند. این پست وبلاگ نگاهی عمیق‌تر به چهار دلیل دارد که چرا بازاریابی دیجیتال بهتر از بازاریابی سنتی است – و اینکه چگونه این مزایا به رشد یک تجارت کمک می‌کنند:

کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار
کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار – کالج نوین

مزایای دیجیتال مارکتینگ

1. افزایش تاثیر جغرافیایی
بازاریابی کسب و کارهای کوچک در گذشته از نظر گسترش بسیار محدود بود. آگهی‌های طبقه‌بندی شده فقط توسط افرادی که روزنامه را می‌خرند خوانده می‌شوند و آگهی‌ها فقط توسط افرادی که روزنامه را دریافت کرده‌اند خوانده می‌شوند. از سوی دیگر، دیجیتال مارکتینگ با ظهور رسانه های اجتماعی و بازاریابی موتورهای جستجو، به کسب و کارهای کوچک امکان دسترسی به شبکه های گسترده مشتریان بالقوه را داده است. پیام های بازاریابی آنلاین را می توان هزاران بار پست کرد، به اشتراک گذاشت و به آنها پیوند داد و یک پیام واحد ایجاد شده در آفریقای جنوبی می تواند در سراسر کره زمین پخش شود.

2. کاهش بودجه بازاریابی- کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار
در اینجا یک داستان ترسناک برای شما وجود دارد: تبلیغات تلویزیونی. تلویزیون و سایر رسانه های سنتی تبلیغات همیشه یک دست و پا هزینه داشته است. این انحصار باعث شد اکثریت قریب به اتفاق SMEها نتوانند با شرکت های بزرگتر رقابت کنند – صرفاً به این دلیل که بودجه تبلیغاتی یکسانی ندارند. بازاریابی دیجیتال زمینه بازی را تا حدودی مساوی کرده است که در آن برندهای کوچک می توانند به کانال هایی که بزرگترین رقبای خود هستند دسترسی داشته باشند و با هزینه هایی بسیار اندک در مقایسه با هزینه های تبلیغات سنتی برای همان مخاطبان تبلیغ کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

3. رشد تجاری قابل اندازه گیری
در یک مقاله اخیر در مورد روندهایی که هنگام شروع بازاریابی دیجیتال باید در نظر داشت، در مورد اینکه چگونه بازاریابی سنتی همیشه ردیابی دقیق آن دشوار بوده است صحبت کردیم. روزنامه ها می توانند به شما بگویند که تعداد خوانندگان آنها چقدر است، اما این بدان معنا نیست که تک تک افرادی که شامل آنها می شوند، در واقع هر شماره را می خوانند. از سوی دیگر، بازاریابی دیجیتال امکان جمع آوری داده ها را در هر مرحله فراهم می کند. می توانید ببینید که چند نفر محتوای بازاریابی شما را دیده اند، چند نفر کلیک کرده اند، چند نفر با شما درگیر شده اند و غیره.

4. هدف گیری مخاطبان بهبود یافته است
مهمترین مزیتی که دیجیتال مارکتینگ به یک کسب و کار رو به رشد ارائه می دهد، پتانسیل بیش از حد هدف گذاری است. در گذشته، بازاریابان شبکه‌های گسترده‌ای را با مواد تبلیغاتی بسیار عمومی می‌ریختند، به این امید که دسته‌ای از سرنخ‌ها را به دست آورند. امروز، همه چیز در مورد هدف قرار دادن فرد در سطح شخصی است. ما دیگر هدف خود را روی سن، جنسیت یا گروه درآمد متمرکز نمی کنیم. امروزه، پلتفرم‌هایی مانند تبلیغات گوگل و تبلیغات فیس‌بوک به شما امکان می‌دهند ویژگی‌های بازار هدف خاصی را مانند علایق آنلاین، صفحات رسانه‌های اجتماعی که دنبال می‌کنند، مشاغل، سابقه تحصیلی و سایر ویژگی‌ها تعیین کنید.

بازاریابی دیجیتال ممکن است در ابتدا علم موشکی سبک به نظر برسد، با کلمات اختصاری و اصطلاحات فنی بسیار. با این حال، زمانی که وارد آن شوید آسان است – و زمانی که می بینید مقالات وبلاگ خود منتشر می شوند یا طرح های رسانه های اجتماعی با آن درگیر می شوند، بسیار ارزشمند است.

این مقاله را مطالعه کنید  کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟