کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار محلی

کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار محلی

کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار محلی ، زمانه واقعاً تغییر کرده است. به نظر می رسید همین دیروز بود که کسب و کارها برای اطلاع رسانی درباره محصولات و خدمات خود کاملاً به راه های بازاریابی سنتی وابسته بودند.

اکنون کارشناسان می‌گویند که انتظار می‌رود تا سال 2020، هزینه‌های تبلیغات دیجیتال در سراسر جهان نیمی از هزینه تبلیغات جهانی پیش‌بینی‌شده در تمام رسانه‌ها را به خود اختصاص دهد. اگرچه این بدان معنا نیست که بازاریابی سنتی مرده است، اما مطمئناً نشان‌دهنده این است که بازاریابی دیجیتال راه طولانی را طی کرده است. و در حال تبدیل شدن به قوی ترین شکل بازاریابی در جهان امروز است.

زیبایی دیجیتال مارکتینگ این است که دارای طیف گسترده ای از استراتژی ها است که برای مشاغل در هر شکل و اندازه ای قابل اجرا هستند. دیجیتال مارکتینگ برای شرکت هایی با دامنه جهانی و همچنین برای مشاغل محلی کار می کند. اگر یکی یا چند مورد از دومی را اجرا می کنید، در اینجا چند راه وجود دارد که بازاریابی دیجیتال می تواند به رشد کسب و کار محلی شما کمک کند.

کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار محلی
کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار محلی – کالج نوین

چگونه بازاریابی دیجیتال می تواند به رشد کسب و کار محلی شما کمک کند؟

مقرون به صرفه بودن

یکی از رایج ترین مسائلی که مشاغل محلی و کوچک در ارتباط با بازاریابی آنها با آن مواجه هستند، بودجه است که اغلب در بهترین حالت محدود است. با استفاده از کانال‌های بازاریابی سنتی مانند تلویزیون و چاپ، که برای تبلیغات دست و پا می‌کنند، کسب‌وکارهای محلی معمولاً برای رقابت با شرکت‌های بزرگ‌تر برای فضای تبلیغات – و توجه مصرف‌کنندگان، مشکل دارند.

این مقاله را مطالعه کنید  کمک دیجیتال مارکتینگ به توسعه کسب و کارها

با این حال، با مقرون به صرفه بودن پلتفرم‌های بازاریابی دیجیتال مانند رسانه‌های اجتماعی، کسب‌وکار محلی شما باید بتواند با کسری از هزینه به همان تعداد افراد دسترسی پیدا کند. این بدان معناست که محصولات یا خدمات کسب و کار محلی شما همچنان برای مردم عرضه می شود و نیازی به صرف هزینه زیادی برای انجام آن نخواهید داشت.

مشتریان هدفمند

دستیابی به افراد مناسب برای هر کمپین بازاریابی ضروری است. تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که افراد خاصی را که به شرکت محلی شما و محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید علاقه مند هستند، هدف قرار دهید.

به عنوان مثال، سئو به شرکت‌های محلی اجازه می‌دهد تا کلمات کلیدی خاص مکان را برای نوع خاص کسب‌وکار خود بهینه‌سازی کنند تا وقتی کاربران آن‌ها را در یک موتور جستجو تایپ می‌کنند، به راحتی اطلاعات مورد نیازشان را ارائه دهد. و اگر کسب و کار شما در بالای آن لیست یا نزدیک به آن باشد، کاربران احتمالاً روی آن کلیک خواهند کرد و شما به مشتریان هدف خود خواهید رسید، همه اینها به این دلیل است که وب سایت خود را برای سئوی محلی بهینه کرده اید.

همچنین می توانید هر زمان که یک تبلیغ PPC یا پرداخت به ازای کلیک یا یک تبلیغ فیس بوک ایجاد می کنید، مخاطبان هدف خود را تعیین کنید. شما می توانید از سن، جنسیت، سرگرمی ها، شغل و سایر ویژگی ها برای توصیف مخاطب هدف خود استفاده کنید. هنگامی که مشتریان را از طریق چنین پلتفرم های بازاریابی دیجیتالی هدف قرار می دهید، می توانید به همان اندازه که دوست دارید خاص باشید.

این مقاله را مطالعه کنید  8 نوع دیجیتال مارکتینگ چیست؟

استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ همچنین به شما امکان می‌دهند شخصیت‌های خریدار را ایجاد کنید، که اساساً افرادی ساخته‌شده هستند که دارای ویژگی‌های مشتری ایده‌آل شما هستند. با استفاده از این شخصیت‌های خریدار، می‌توانید محتمل‌ترین افرادی را که به محصولات یا خدمات شما علاقه مند هستند، هدف قرار دهید.

با تمرکز محدودتر ارائه شده توسط استراتژی های بازاریابی دیجیتال، کسب و کار محلی شما باید بتواند از بودجه بازاریابی خود به طور موثرتر و موثرتر استفاده کند.

کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار محلی
کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار محلی – کالج نوین

نتایج بسیار قابل اندازه گیری

اگر یک چیز در مورد دیجیتال مارکتینگ وجود داشته باشد که قطعاً به شما در رشد کسب و کار محلی خود کمک می کند، آن اندازه گیری همه نتایج آن است. شما باید بدانید که آیا کمپین بازاریابی شما کار می کند یا خیر، و ردیابی همه چیز در صورت دیجیتالی بودن بسیار آسان تر است.

برخلاف بازاریابی سنتی، بازاریابی دیجیتال جایی برای حدس و گمان ندارد. هر تاکتیکی که در هر کمپین استفاده می شود، به لطف تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال، قابل اندازه گیری است.

با داده‌هایی که Google Analytics و سایر ابزارهای مشابه ارائه می‌کنند، می‌توانید ببینید که آیا یک رویکرد خاص مؤثر است یا نیاز به اصلاح دارد. همچنین می‌توانید از چیزهایی که یاد می‌گیرید استفاده کنید و آنها را در کمپین‌های آینده به کار ببرید تا از میزان موفقیت بهتری اطمینان حاصل کنید.

قابلیت ردیابی و اندازه‌گیری نتایج در زمان واقعی همچنین به شما امکان می‌دهد تا نحوه استفاده از بودجه بازاریابی خود را اصلاح کنید. اگر تجزیه و تحلیل ها می گویند که یک تاکتیک خاص کار نمی کند، می توانید به سادگی منابع خود را به منابعی که واقعا کار می کنند هدایت کنید و به شما امکان می دهد همزمان هزینه های غیر ضروری را کاهش دهید. به این ترتیب، می توانید روی استراتژی هایی تمرکز کنید که به احتمال زیاد به رشد کسب و کار محلی شما کمک می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت تجزیه و تحلیل دیجیتال مارکتینگ

مزیت موبایل

تعداد کاربران موبایل مدت‌هاست که از کاربران دسکتاپ بیشتر است و این تفاوت با گذشت زمان بیشتر خواهد شد. برای رشد کسب‌وکار محلی‌تان، باید به جمعیت موبایلی دسترسی پیدا کنید که تمایل دارند چیزهایی را که می‌خواهند در یک مکان خاص امتحان کنند جستجو کنند و خرید خود را منحصراً در دستگاه‌های تلفن همراه خود انجام دهند.

اگر وب سایت خود را موبایل پسند کنید، یک ابزار بازاریابی دیجیتالی خواهید داشت که می تواند میلیاردها کاربر تلفن همراه را در اختیار شما قرار دهد. به یاد داشته باشید، سایت‌هایی که سازگار با موبایل نیستند به خوبی نمایش داده نمی‌شوند و پیمایش در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها سخت‌تر است. اگر کاربران تلفن همراه پیمایش وب سایت شما را آزاردهنده و وقت گیر بدانند، در مورد حذف وب سایت شما تردیدی ندارند.

اینها تنها برخی از راه هایی هستند که بازاریابی دیجیتال می تواند به کسب و کار محلی شما در مسیر کسب سرنخ، تبدیل و درآمد بیشتر کمک کند. نتایج ممکن است آنی نباشند، اما بازاریابی دیجیتال، زمانی که به درستی انجام شود، می تواند کسب و کار محلی شما را به مرور زمان به جایی که می خواهید برساند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟