کمک استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

کمک استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

کمک استراتژی های دیجیتال مارکتینگ ، استراتژی دیجیتال مارکتینگ بخش بسیار مهمی از آمیخته بازاریابی جهانی یک کسب و کار است، صرف نظر از اندازه آن و همچنین اینکه آیا آن کسب و کار آنلاین انجام می دهد یا نه.

بازاریابی کسب‌وکارهای کوچک برای یک شرکت منطقه‌ای ممکن است شامل بسیاری از روش‌های تبلیغات محلی آفلاین باشد، با این حال، برای به حداکثر رساندن فروش در اقتصاد امروز، باید بخش سالمی از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال را نیز شامل شود. یک کسب‌وکار کوچک که بیشتر یا تمام تجارت خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهد، باید از یک استراتژی بازاریابی دیجیتال استفاده کند که به کاربران آنلاین کمک می‌کند آن را ببینند.

تعدادی از زمینه های بازاریابی آنلاین وجود دارد که مورد علاقه یک تجارت کوچک است. برخی از آنها برای مشاغل محلی و آفلاین بسیار مهم تر هستند، در حالی که برخی دیگر برای کسانی که به طور انحصاری آنلاین فعالیت می کنند کارآمدتر هستند. بسیاری از سازمان ها در حوزه های مختلف بازاریابی کسب و کارهای کوچک در اینترنت شرکت می کنند.

 

استراتژی های بازاریابی دیجیتال که می تواند به کسب و کارهای کوچک کمک کند

کمک استراتژی های دیجیتال مارکتینگ
کمک استراتژی های دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازاریابی موتورهای جستجو- کمک استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

همانطور که از نام آن پیداست، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)، یک فعالیت بازاریابی است که منحصراً بر روی موتورهای جستجو متمرکز است. در این نوع بازاریابی، شما وب سایت، محصول یا خدمات خود را در موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo! و همچنین بینگ.

این مقاله را مطالعه کنید  چارچوب استراتژی دیجیتال مارکتینگ

در اینجا نحوه عملکرد SEM آمده است:

مرحله 1:
با پیشنهاد دادن برای مجموعه ای از کلمات کلیدی که مخاطبان هدف شما برای جستجوی محصولات یا خدمات شما استفاده می کنند، شروع کنید. برای مثال، اگر کفش‌هایی را در ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی می‌فروشید، چیزی مانند «بهترین کفش‌های رسمی در ژوهانسبورگ SA یا «کفش‌های ورزشی عالی در ژوهانسبورگ» کلمات کلیدی خوبی برای هدف خواهند بود.

گام 2:
هنگامی که یک کلمه کلیدی را انتخاب کردید، یک تبلیغ برای آن تنظیم کنید. اغلب، موتورهای جستجو فقط تبلیغات متنی را نمایش می‌دهند، به این معنی که شما باید کپی‌های جذاب و انگیزشی را درج کنید، بنابراین حداکثر تعداد افراد روی تبلیغ شما کلیک می‌کنند.

مرحله 3:
در نهایت، کمپین جستجوی پولی خود را شروع کنید. هنگامی که شخصی کلمات کلیدی مورد نظر شما را در موتور جستجو وارد می کند، تبلیغ متنی شما در نتایج جستجو نمایش داده می شود. هر بار که شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند، هزینه کمی را پرداخت می کنید. این به این صورت است که در SEM، بر اساس «پرداخت به ازای کلیک» هزینه دریافت می‌کنید.

بازاریابی محتوا

استفاده از محتوا به منظور تبلیغ شرکت شما همیشه بخشی از یک استراتژی فوق العاده سئو است. با این حال، بسیار بیشتر از استفاده صرف از کلمات کلیدی صحیح است. طراحی محتوای مرتبط، مفید و جذاب نحوه ایجاد هویت، شخصیت و همچنین اقتدار برند شما است.

بازاریابی محتوا شامل برنامه ریزی و به اشتراک گذاری پست ها، مقالات، اخبار، ویدئوها، علاوه بر هر نوع موضوعی است که مستقیماً با مخاطبان شما صحبت می کند. این نوع بازاریابی فقط در مورد اطلاعات نیست، بلکه زمان بندی و همچنین ارائه است. چیستی، نحوه نوشتن و همچنین زمان نوشتن نکاتی هستند که باید در نظر بگیرید.

این مقاله را مطالعه کنید  فروش دیجیتال و فروش اجتماعی ، 9 عنصر مهم

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

این نوع بازاریابی ممکن است دشوار باشد. همه در مورد رسانه های اجتماعی صحبت می کنند. با این حال حقیقت این است که گنجاندن رسانه های اجتماعی در تجارت خود برای شرکت ها دشوار است. نوع رسانه مورد استفاده و همچنین نحوه استفاده از آن به نوع شرکت شما بستگی دارد. برای برخی از شرکت ها، ارتباط با مشتریان و همچنین ارائه اخبار فوری به آنها می تواند یکی از مؤلفه های مهم موفقیت باشد.

کسب‌وکارهای دیگر، به عنوان مثال یک رستوران محلی، با استفاده از رسانه‌های اجتماعی از طریق اطلاع رسانی به مشتریان از جدیدترین محصولات ویژه و جدیدترین موارد اضافه شده در منوی خود، موفقیت کسب کرده‌اند. جنبه حیاتی رسانه های اجتماعی این است که از آن برای تقویت پایگاه مشتری خود برای دستیابی به فروش مکرر استفاده کنید.

تلاش برای گسترش خود در شبکه گسترده ای از پلتفرم های رسانه های اجتماعی می تواند برای صاحبان مشاغل کوچک با منابع محدود چالش برانگیز باشد. در عوض، بفهمید که کدام کانال های آنلاین برای کسب و کار شما و همچنین مشتریانی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، منطقی تر است. آیا به دنبال مشتریان حرفه ای هستید؟ لینکدین ممکن است ابزار ایده آل شما باشد. آیا بازاریابی شما جنبه بصری قدرتمندی دارد؟ اگر چنین است، اینستاگرام می تواند بهترین گزینه برای کسب و کار شما باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 9 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟