چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ

چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ

چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ ، چه یک کسب‌ و کار نوپا یا یک کسب‌وکار مستقر باشید که سال‌ها یا دهه‌ها پشت سر شماست، دیجیتال مارکتینگ در محیط پرشتاب امروزی یک امر ضروری است. قرن بیستم مبتنی بر وب است. همه چیز در مورد اتوماسیون و به دست آوردن هر چیزی که می خواهید با چند کلیک ماوس است.

بنابراین، صرف نظر از صنعت شما، یا محصولات و خدماتی که ممکن است ارائه دهید، می‌توانید شرط ببندید که مخاطبان شما در تلاش هستند تا شما را به صورت آنلاین از طریق یک جریان بازاریابی دیجیتال پیدا کنند.

اطمینان از اینکه کسب و کار شما به خوبی در شبکه جهانی وب از طریق جریان های بازاریابی دیجیتال فراوان ارائه می شود، کسب و کار شما را برای بهترین شانس موفقیت تنظیم می کند.

در Grow Advisory Group، ما چیزی فراتر از حسابداران هستیم. ما شرکای تجاری هستیم ما مجموعه کاملی از خدمات تجاری را برای کمک به رشد و شکوفایی کسب‌وکارهای جدید و قدیمی ارائه می‌کنیم – چه آنلاین و چه آفلاین. یکی از حوزه‌های ثابتی که متوجه شدیم مشتریان فاقد آن بودند، بازاریابی دیجیتال بود. فقط درصد کمی از مشتریان ما استراتژی بازاریابی دیجیتالی در قیمت داشتند و بسیاری از آنها نمی دانستند بازاریابی دیجیتال چیست.

با شناسایی فقدان این ابزار تجاری یکپارچه، اخیراً خدمات خود را به مجموعه کاملی از خدمات بازاریابی دیجیتال برای مشتریان Gold Coast و Tweed Heads خود گسترش داده‌ایم.

امروز، ما به بازاریابی دیجیتال می پردازیم تا توضیح دهیم که چیست، چه چیزی به همراه دارد و چگونه بسیاری از جریان های بازاریابی دیجیتال می توانند به کسب و کار شما کمک کنند.

چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ
چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

دیجیتال مارکتینگ چیست؟- چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ

به عبارت ساده، دیجیتال مارکتینگ هر شکلی از بازاریابی است که به صورت دیجیتالی، در شبکه جهانی وب (اینترنت) رخ می دهد. این یک اصطلاح عمومی برای یکی از بسیاری از خدمات بازاریابی آنلاین است که یا باعث ایجاد حضور آنلاین یک برند می شود یا از طریق یکی از منابع ترافیکی متعدد و سایر اشکال ارتباطات دیجیتال، ترافیک را به یک وب سایت هدایت می کند.

دیجیتال مارکتینگ که به آن بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی آنلاین نیز گفته می شود، مانند بازاریابی سنتی، به اشکال مختلفی ارائه می شود. جریان های بازاریابی سنتی شامل خبرنامه و مجله (چاپ)، پست مستقیم، بازاریابی تلفنی، تلویزیون، بیلبورد و رادیو است. بازاریابی دیجیتال معادل آنلاین است. وب سایت ها، بهینه سازی موتورهای جستجو، پرداخت به ازای کلیک (PPC)، بازاریابی ایمیل الکترونیکی (EDMS)، رسانه های اجتماعی و غیره.

این مقاله را مطالعه کنید  داستان سرایی در دیجیتال مارکتینگ

هدف دیجیتال مارکتینگ تولید سرنخ است. هدف ممکن است گرفتن آدرس ایمیل بازدیدکننده باشد که سپس می تواند در بازاریابی ایمیلی مورد استفاده قرار گیرد یا به طور معمول، بازدیدکننده را وادار به تماس با شماره، درخواست آنلاین از طریق فرم یا انجام یک فروش آنلاین کند.

هر جریان بازاریابی دیجیتال نسبت به دیگری مناسب تر است. بنابراین، یک کمپین بازاریابی دیجیتال در مورد تجزیه و تحلیل نیازهای کسب و کار و استفاده از بهترین جریان برای تولید سرنخ و در نهایت تبدیل آنها به هدف است.

 

چگونه بازاریابی دیجیتال می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

طراحی سایت

مهمترین ابزار بازاریابی دیجیتال برای بسیاری از کسب و کارهای Gold Coast و Tweed Heads یک وب سایت خواهد بود. به نظر من، این یک چیز ضروری است – درست مانند داشتن صفحه کسب و کار من در گوگل و صفحه کسب و کار فیس بوک. این یکی از سه ابزار برتر بازاریابی یکپارچه برای هر تجارت است.

یک وب سایت نه تنها پتانسیل دریافت ترافیک ارگانیک (رایگان) از جستجوی Google را دارد، بلکه در بیشتر موارد، صفحه فرود برای هر کمپین بازاریابی PPC نیز خواهد بود (به زیر مراجعه کنید). علاوه بر این، یک وب سایت به شما امکان می دهد مستقیماً به مشتریان و مشتریان احتمالی متصل شوید. این به ایجاد اعتبار و اقتدار کمک می کند، شما را حرفه ای تر می کند، به شما امکان می دهد خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارید، و حتی محصولات خود را بفروشید، و نیاز به داشتن یک فروشگاه آجر و ملات را از بین می برد.

طراحی وب سایت همان روش بازاریابی دیجیتال است که همه اینها را ممکن می کند. Grow Advisory Group طراحی های وب سایت بسیار ماهری در Gold Coast دارد و Tweed Heads آماده ایجاد یک وب سایت برجسته برای ارتقای وب سایت شما به تمام ارتفاعات جدید است.

اگر وب سایت ندارید یا وب سایت شما نیاز به بازسازی یا بازسازی دارد، همین امروز با ما تماس بگیرید.

چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ
چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بهینه سازی موتور جستجو- چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، سودمندترین و در عین حال چالش برانگیزترین روش بازاریابی دیجیتال است. این فرآیند بهبود رتبه بندی ارگانیک یک وب سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو بدون نیاز به پرداخت هزینه کلیک (بازاریابی PPC) است.

یک وب سایت بر اساس آنچه الگوریتم فعلی گوگل بهترین نتایج را برای هر پرس و جو می داند رتبه بندی می شود. اگر گوگل آن را بهترین پاسخ برای یک عبارت جستجو بداند، در صفحات نتایج موتور جستجو بالا نشان داده می شود. با این حال، دستورالعملی برای نحوه امتیازدهی گوگل به یک وب سایت وجود ندارد. دستورالعمل هایی وجود دارد، اما این یک کتابچه راهنمای آموزشی نیست.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ هدفمند چیست؟

سئو یکی از چالش برانگیزترین ابزارها در بین تمام بازاریابی دیجیتال است. اگر نمی‌دانید چه کار می‌کنید، می‌توانید تمام روز را صرف بهبود وب‌سایت خود کنید تا رتبه‌های بالاتری کسب کنید و رتبه خود را کاهش دهید. اما اگر بتوانید برای کلمات کلیدی اصلی خود به بالای گوگل برسید، آنگاه سوالات به جریان خواهند افتاد!

به همین دلیل است که شما به یک متخصص بهینه سازی موتورهای جستجو در Gold Coast و Tweed Heads نیاز دارید، مانند یکی از سئوکاران با تجربه ما.

اگر می‌خواهید ترافیک ارگانیک بیشتری از طریق Google دریافت کنید و پرداخت پول به Google Ads را متوقف کنید، با Grow Advisory Group تماس بگیرید. سئوی داخلی ما می تواند وب سایت شما را بررسی کند و یک استراتژی سئو برای افزایش ترافیک وب سایت شما طراحی کند.

بازاریابی به ازای هر کلیک- چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ

بهینه‌سازی موتورهای جستجو ممکن است بهترین راه برای هدایت ترافیک به یک وب‌سایت باشد، اما کند پیش می‌رود و ممکن است تا ۳ ماه طول بکشد تا نتایج را ببینید. بنابراین، SEO همیشه بهترین جریان بازاریابی دیجیتال برای مشتریان Gold Coast و Tweed Heads نیست.

اگر نیاز به تبلیغ یک رویداد دارید، سریع محصول را جابه‌جا می‌کنید و نمی‌توانید تا سه ماه منتظر بمانید تا تلفن شروع به تماس کند، بازاریابی پرداخت به ازای کلیک بهترین گزینه بعدی برای رسیدن به این هدف است.

بازاریابی پرداخت به ازای کلیک دقیقاً همین است – شما به ازای هر کلیک یا برای هر بازدیدکننده ای که به وب سایت شما می آید، پرداخت می کنید. امروزه گزینه های دیگری مانند پرداخت به ازای نمایش یا پرداخت برای فالوورها (رسانه های اجتماعی) نیز در دسترس هستند، اما PPC شناخته شده ترین آنهاست. بازاریابی PPC به اشکال مختلفی انجام می شود، از جمله تبلیغات گوگل و تبلیغات فیس بوک، که محبوب ترین هستند و بهترین نتایج را به همراه دارند.

اگر امروز به بازدیدکنندگان وب سایت خود نیاز دارید، با متخصصان بازاریابی دیجیتال ما تماس بگیرید تا دریابید که کدام استراتژی PPC به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید.

چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ
چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بازاریابی ایمیلی- چگونگی کمک دیجیتال مارکتینگ

بیست سال پیش، بازاریابی پستی مستقیم یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی بود. نسخه آنلاین امروزی بازاریابی ایمیلی یا EDM – بازاریابی پست الکترونیکی مستقیم است. همان فرضیه، اما به جای اینکه نامه به صندوق پست تحویل داده شود، به صندوق ورودی تحویل داده می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونگی استفاده از دیجیتال مارکتینگ و تعریف آن

بازاریابی ایمیلی می تواند ابزاری فوق العاده برای هر کسب و کاری با پایگاه داده مشتری/مشتری باشد. به شما این امکان را می دهد که بدون زحمت و با قیمت مناسب انواع کمپین های EDM، از جمله ورودهای جدید/راه اندازی محصول، پیشنهادات ویژه، یادآوری فروش، سفارش مجدد و غیره را ارسال کنید و با کلیک روی یک دکمه ارسال به هزاران مشتری بالقوه دسترسی پیدا کنید.

اگر می خواهید مشتریان خود را درگیر پیشنهادات و اتفاقات تجاری خود نگه دارید، بازاریابی ایمیلی یک ابزار عالی است. این شبیه به ارسال یک پیام بازاریابی در فیس بوک است، اما در جریانی به عنوان ایمیل نادیده گرفته نمی شود یا از قلم نمی افتد، و شما این پتانسیل را دارید که تماس های نامحدودی برای اقدام در یک ایمیل داشته باشید.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

همانطور که در ابتدای پست اشاره کردم، رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و گوگل برای کسب و کار من، دو مورد از مهم ترین راه های دیجیتال مارکتینگ برای یک کسب و کار در کنار داشتن یک وب سایت هستند.

پلتفرم های بازاریابی رسانه های اجتماعی زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید، از جمله فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام، لینکدین، پینترست، توییتر و غیره. ترفند این است که بدانید کدام یک برای کسب و کار شما بهترین است – کدام پلتفرم از جمعیت شما استفاده می کند و آنها چه می خواهند. برای دیدن در جریان آنها؟ اینها مواردی هستند که یک متخصص بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند به شما در تعیین آنها کمک کند. آن‌ها همچنین می‌توانند کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی را مدیریت و ایجاد کنند، و پست‌های استراتژیکی ایجاد کنند که با فروش، محصولات یا پیشنهادهایی که می‌خواهید تبلیغ کنید، همزمان باشد.

 

نتیجه

اگر کسب و کار شما هیچ استراتژی بازاریابی دیجیتالی ندارد یا یکی از ابزارهای اساسی بازاریابی دیجیتال مانند وب سایت، صفحه کسب و کار فیس بوک و صفحه کسب و کار من در گوگل را از دست داده است، شما در حال انجام کارهای زیادی هستید!

در عصر دیجیتال امروز، دیجیتال مارکتینگ مهمترین شکل بازاریابی است. این بر جریان های بازاریابی سنتی غلبه می کند و برای کمک به کسب و کار شما برای بهبود پرس و جوها و فروش کلیدی است.

اگر می خواهید در زمینه بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار خود کمک کنید، با تیم متخصص در گروه مشاوره رشد تماس بگیرید. بازاریابان متخصص دیجیتال ما می توانند در همه زمینه های بازاریابی دیجیتال از جمله وب سایت ها، بازاریابی ایمیلی، بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی پرداخت به ازای کلیک و بازاریابی رسانه های اجتماعی کمک کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 15 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟