دیجیتال مارکتینگ چه هزینه ای دارد؟

دیجیتال مارکتینگ چه هزینه ای دارد؟

دیجیتال مارکتینگ چه هزینه ای دارد؟ ، نه تنها دیجیتال مارکتینگ یک زمینه رو به رشد است زیرا روشی که مردم خرید می کنند به سمت اینترنت بیشتر و بیشتر می شود، اگر سازمان شما بر اساس یک رشته کفش بازاریابی دیجیتالی کار می کند نیز یک گزینه بازاریابی خوب برای شما است زیرا بسیار خوب است. مقرون به صرفه در اینجا دلیل است.

هزینه های مرتبط با بازاریابی دیجیتال

چندین مؤلفه برای بازاریابی دیجیتال وجود دارد. اینها هستند:

. بهینه سازی موتورهای جستجو
. بازاریابی محتوا
. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
. تبلیغات پرداخت به ازای کلیک

در اینجا برخی از هزینه های مرتبط با هر یک آورده شده است.

دیجیتال مارکتینگ چه هزینه ای دارد؟
دیجیتال مارکتینگ چه هزینه ای دارد؟ – کالج نوین

بهینه سازی موتورهای جستجو- دیجیتال مارکتینگ چه هزینه ای دارد؟
در اواخر سال 2011، MOZ یک نظرسنجی از بیش از 600 آژانس انجام داد. این نظرسنجی به منظور درک تغییرات در مدل های قیمت گذاری خدمات سئو انجام شد. اگرچه این نظرسنجی اکنون هشت ساله است – و خود MOZ اذعان می کند که این نظرسنجی کاملاً علمی نیست – نتایج یک درک کلی کلی از نحوه تعیین قیمت بیشتر آژانس ها برای این نوع کار ارائه می دهد.

. قیمت گذاری که بر اساس پروژه است تا حد زیادی محبوب ترین مدل است. حدود 70٪ از آژانس های مورد بررسی گفتند که این طرح رایج ترین مورد استفاده آنها است.
. مدل‌های قیمت‌گذاری ماهانه نگهدارنده، به‌ویژه نرخ ماهانه، از آژانسی به آژانس دیگر به شدت متفاوت است.
. مشخص شده است که بسیاری از آژانس ها مدل های قیمت گذاری مبتنی بر پروژه، مبتنی بر نگهدارنده و ساعتی را به مشتریان ارائه می دهند. این به این دلیل است که آنها می توانند با نیازها و بودجه متنوع مشتریان مطابقت داشته باشند. این یک بازار رقابتی است. بنابراین به نظر می رسد که برخی از آژانس ها بسیار مایل به تنظیم سیستم های خود برای حفظ مشتریان هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  روش های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل

بازاریابی رسانه های اجتماعی
راه اندازی رسانه های اجتماعی رایگان است. با این حال، اگر می‌خواهید از این مسیر بازاریابی بهترین استفاده را ببرید، باید زمان و تلاش خود را صرف کنید. برای صاحبان مشاغل، این یک تعهد بزرگ است. به همین دلیل است که کسب‌وکارهای بیشتری یا به برون‌سپاری رسانه‌های اجتماعی یا استخدام مدیران رسانه‌های اجتماعی روی می‌آورند.

بنابراین سوال این است که آیا آن را به تنهایی انجام دهید، آن را برون سپاری کنید یا شخصی را به صورت داخلی استخدام کنید تا رسانه های اجتماعی را برای شما انجام دهد. پاسخ صحیح بسیار به موقعیت شما بستگی دارد. این بدان معنی است که شما باید بودجه کلی بازاریابی، مخاطبان هدف و اهداف خود را بررسی کنید.

با این حال، از نظر واقع بینانه، ایجاد یک استراتژی جامع برای بازاریابی رسانه های اجتماعی – علاوه بر برون سپاری همه کارها برای همه کانال ها – (با حداقل دو شبکه اجتماعی) – بسته به نیاز شما می تواند در هر منطقه ای از 5000 روپیه به بالا هزینه داشته باشد. (این به صورت ماهانه است.)

بازاریابی محتوا
هزینه بازاریابی محتوا از آژانسی به آژانس دیگر به طور قابل توجهی متفاوت است. گستره خدمات، مقدار و نوع محتوا، مدل کارکنان و عوامل دیگر همگی به شکل گیری قیمت کمک می کنند.

تبلیغات به ازای هر کلیک
متأسفانه، پاسخ روشنی برای این سوال وجود ندارد که تبلیغات PPC – به ویژه تبلیغات گوگل – چقدر هزینه دارد. با این حال، در اینجا چند دستورالعمل وجود دارد:

. تبلیغات گوگل بر اساس ساختار حراج ساخته شده است. این به کسب و کارهایی که کمپین های تبلیغاتی با کیفیت بالایی دارند، با هزینه کمتر و قرار دادن تبلیغات بهتر پاداش می دهد.
. با استفاده از تاکتیک‌هایی مانند زمان‌بندی تبلیغات، هدف‌گذاری جغرافیایی، و هدف‌یابی دستگاه، بر نحوه مصرف بودجه Google Ads خود کنترل دقیقی اعمال کنید.
. تخمین زده می شود که هزینه معمول هر کلیک در تبلیغات گوگل بین 1 تا 2 دلار است. (در شرایط رند، این معادل R14 – 28 است.) میانگین CPC در شبکه نمایش کمتر از 1 دلار است.
. گران ترین کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل و تبلیغات بینگ به ازای هر کلیک 50 دلار (حدود 700 روپیه) یا بیشتر هزینه دارند. اینها معمولاً کلمات کلیدی بسیار رقابتی هستند. آنها در صنایعی فعال هستند که ارزش طول عمر مشتری بالایی دارند.

این مقاله را مطالعه کنید  مطالعه یک دوره دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟