چگونگی تغییر دیجیتال مارکتینگ

چگونگی تغییر دیجیتال مارکتینگ

چگونگی تغییر دیجیتال مارکتینگ ، روزهایی که دیجیتال مارکتینگ در فیلیپین صرفاً شامل تبلیغات آزاردهنده و ارسال پیام به مردم برای آزمایش محصول یا خدمات شما بود، گذشته است. آن روزهایی بود که کسب‌ و کارها حتی هیچ نوع حضور دیجیتالی نداشتند، زیرا به آنچه در گذشته کار می‌کرد پایبند بودند. فروش سخت از طریق مکان های فیزیکی آنها – و برای برخی، بازاریابی تلفنی. اما مفهوم فروش سخت به عنوان تلاش بازاریابی برتر بسیاری از کسب و کارها از پایه خود خارج شده است، زیرا با رژیم بازاریابی دیجیتال فعلی سازگار نیست. بله، تکنیک های عالی گذشته دیگر بهترین در نظر گرفته نمی شوند. چشم انداز بازاریابی، به طور کلی، به دلیل معرفی بازاریابی دیجیتال تغییر کرده است. در فیلیپین، جایی که بسیاری به سنت‌ها و شیوه‌های گذشته چسبیده‌اند، بازاریابی دیجیتال بسیار تغییر کرده است و با گذشت زمان به رشد خود ادامه می‌دهد. در اینجا چند نقطه مقایسه در مورد بازاریابی دیجیتال امروز و گذشته وجود دارد!

نکات مهم دیجیتال مارکتینگ چیست؟

فروش نرمتر شد- چگونگی تغییر دیجیتال مارکتینگ

در گذشته، زمانی که فروش اولیه و نتایج فوری مؤثرترین روش برای اندازه‌گیری اثربخشی یک کمپین فروش بود، هر فروشنده و مادرش تا حد زیادی بر فروش سخت محصول یا خدمات خود تمرکز می‌کردند. فروش سخت یک رویکرد مستقیم برای تبلیغات است. و فروش. در این روش، فروشندگان به منظور فروش محصول خود، اقدام به فروش تهاجمی و “تماس برای اقدام” دائمی می کنند. در بیشتر موارد، فروش سخت، مشتریان را با اطلاعاتی درباره محصول فروخته شده بمباران می‌کند – گاهی اوقات کمی زیاده‌روی می‌کنند و برخی از مشتریان را در راه می‌ترسانند. افراد دارایی بزرگی برای یک شرکت هستند. با این حال، این رویکرد برای بازاریابی دیجیتال قابل اجرا نیست. بدون طبیعت متقاعد کننده طبیعی و محیط مکالمه ای که تعامل چهره به چهره دارای فروش سخت است، انجام آن فوق العاده سخت است. این جایی است که فروش نرم وارد می شود. فروش نرم به عنوان روشی غیرمستقیم برای فروش شناخته شده است که بیشتر بر ساخت و ساز متمرکز است. شهرت و روابط قبل از هر نوع فروش انجام شود. این نوع فروش از احساسات و برندسازی استفاده می کند تا مردم را وادار به خرید محصول خود کند. در گذشته بیشتر شرکت های بزرگ این کار را انجام می دادند. با این حال، اکنون بخش بزرگی از بازاریابی دیجیتال است، زیرا بستر مناسبی برای فروش نرم است!

این مقاله را مطالعه کنید  کارشناسی ارشد در استراتژی دیجیتال مارکتینگ
چگونگی تغییر دیجیتال مارکتینگ
چگونگی تغییر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

ظهور بازاریابی محتوا- چگونگی تغییر دیجیتال مارکتینگ

برخلاف قبل که معمولاً فروشنده مسئول معاملات فروش است، امروز همه چیز به مشتریان مربوط می شود. تلاش‌های مشتری محور برای بازاریابی دیجیتال مدرن به هنجار تبدیل شده است. این مشتریان هستند که به دنبال آنچه می خواهند می گردند. آنها دیگر به راحتی تحت تأثیر صحبت های فروش قرار نخواهند گرفت – بلکه اکنون به دنبال مارک هایی با شهرت مثبت هستند. بیشتر اوقات، مشتریان تا زمانی که آن را پیدا نکنند نمی دانند به دنبال چه هستند – و اینجاست که بازاریابی محتوا می درخشد! محتوا. بازاریابی استفاده از اشکال مختلف محتوا برای کمک به مشتریان برای یافتن آنچه به دنبالش هستند – محصولاتشان – است! بازاریابی محتوا به شکل پست‌های وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک و تلاش‌های دیجیتالی بسیار بیشتر است که حول محتوا انجام می‌شود. محتوا همان چیزی است که مشتریان در نهایت به دنبال آن می‌گردند و در نهایت منجر به رفتن آنها به وب‌سایت شما و احتمالاً تبدیل به فروش می‌شود!

اولویت بندی برندسازی و قابلیت جستجو

در طول سال ها، برندسازی تنها برای بسیاری از مشاغل در اولویت قرار گرفته است. بهبود برندینگ یکی از اصلی ترین کارهایی است که می توانید برای رشد کسب و کار خود انجام دهید. در ذهن برخی از کارشناسان، برندسازی مهمترین بخش تلاش های بازاریابی آنهاست. نه تنها به اعتبار شما می‌افزاید، بلکه می‌تواند باعث شود مشتریان شما را به یاد بیاورند – و این بسیار مهم‌تر از فروش یک‌باره است! در کنار برندسازی، قابلیت جستجو نیز به یک عامل بسیار مهم در تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما تبدیل شده است! در دنیایی که به شدت به موتورهای جستجو و جستجو متکی است، بهترین چیزی که به تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما کمک می‌کند، قابلیت جستجوی آسان است! که بیشتر به عنوان سئو یا بهینه‌سازی موتور جستجو شناخته می‌شود، این امر باعث می‌شود کسب‌وکار شما مستعدتر شود. توسط بازار هدف شما جستجو می شود! هرچه بیشتر جستجو شود، شانس بیشتری برای دریافت سرنخ خواهید داشت! برندسازی و قابلیت جستجو دو مورد از مهم ترین جنبه های بازاریابی دیجیتال هستند زیرا حضور و تأثیر شما را در حوزه دیجیتال افزایش می دهند. شرکت‌ها دیگر به تبلیغات پرفروش و پاپ آپ‌ها برای تولید سرنخ متکی نیستند، بلکه این ساختن آهسته و پیوسته شهرت و اقتدار است که تفاوت ایجاد می‌کند.

این مقاله را مطالعه کنید  درآمد دیجیتال مارکتینگ

غذای آماده کلیدی

بازاریابی دیجیتال در فیلیپین در چند سال گذشته چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته است. اگرچه هنوز در مرحله نسبتاً جوانی است، صنعت بازاریابی دیجیتال در فیلیپین به طور مداوم در حال رشد است و نوآوری های زیادی را تجربه می کند. درست مانند گذشته، بازاریابی دیجیتال در فیلیپین راهی جز افزایش در آینده نزدیک ندارد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 14 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟